כלבי אמסטף - מה אומר החוק? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כלבי אמסטף - מה אומר החוק?

3d7

Recommended Posts

לגבי שמירה על הבית, אף אחד לא ישכור שומר שישב וישמור לו על הבית, ואזעקה מתריעה כשפורצים לדירה אבל היא לא מנטרלת את הפורץ.

ביטוח תכולת דירה לא מחזיר לך את הערך המלא של כל מה שנגנב ואת ההשקעה על סידור הבלאגן, וגם לא מחזיר לך את האהבה והנאמנות של כלב.

תגיד לי מה יש לו את המונה ליזה בבית? שים הזעקה וביטוח ושלום ולא להתראות..

מי שירצה באמת לפרוץ לבית שלו יפרוץ גם יש יהיה לו 90 כלבים..

ועל איזה אהבה ונאמנות של הכלב אתה מדבר? הבן אדם רוצה לקנות כלב שישב כל היום בחצר וינבח על עוברים ושבים עד מישהו בטעות יכנס לשטח והכלב יאכל אותו כי זה מה שלימדו אותו.. ואחר-כך עוד יאשימו את הכלב שהוא רע במקום להאשים את הבעלים הטיפש שלו שזה מה שהוא לימד אותו לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם אני שם על הדלת שלט שאומר "זהירות! כלב נושך!", אז אם מישהו פורץ לי לבית זה על אחריותו, לא? אתה רוצה להגיד לי שאם הכלב שלי ינשוך מישהו שיפרוץ לי לבית, אז אני אצטרך לשלם לו פיצויים?

כתבתי שאני לא רוצה כלב שמירה שישב כל היום בחצר, אלא כלב שמירה שיגור בבית. כמובן שהכלב לא יהיה כל היום לבד בבית, כי אני לא נמצא בעבודה כל היום, ואני גם לא גר לבד בבית. כלב זה לא מערכת אזעקה שקשורה לדלת ושומרת כל היום על הדלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני שם על הדלת שלט שאומר "זהירות! כלב נושך!", אז אם מישהו פורץ לי לבית זה על אחריותו, לא? אתה רוצה להגיד לי שאם הכלב שלי ינשוך מישהו שיפרוץ לי לבית, אז אני אצטרך לשלם לו פיצויים?

כתבתי שאני לא רוצה כלב שמירה שישב כל היום בחצר, אלא כלב שמירה שיגור בבית. כמובן שהכלב לא יהיה כל היום לבד בבית, כי אני לא נמצא בעבודה כל היום, ואני גם לא גר לבד בבית. כלב זה לא מערכת אזעקה שקשורה לדלת ושומרת כל היום על הדלת.

הדבר האחרון שאתה רוצה זה שהכלב שלך ינשך מישהו תאמין לי..

בכל מקרה כמו שכבר כתבו לך מקודם כמעט כל כלב שתקנה יעשה את העבודה מבחינת , כלבים אוהבים לשמור על הטירטוריה שלהם ועל האהובים שלהם ולכן כמעט תמיד ינבחו אם וכאשר ישמעו רעשים מוזרים בסביבת הבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3d7 אם הכלב שלך היה מדבר הוא היה אומר לך שאתה מתעלל בו ...

תפסיקו להתעלל בבעלי חיים כבר ולהתיחס אליהם כעבדים שקושרים אותם כדי שישמרו על הבית...

כל מי ששיחק אותה בת'רד הזה מבין בכלבים סתם מתעעלל בבעלי חים.. ועוד מדברים על אהבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים פה עדיין חיים בסטיגמות... כל הכלבים שתקפו את הילדים, היו כלבים שעברו התעללות ולא קיבלו חינוך נכון... כלבים כאלה מסוג אמסטף, פיטבול וכו' צריכים טיפול וחינוך נכון, לא כל אחד יכול להחזיק כלבים כאלה, יש להם כוח אדיר והם דומיננטים, ככה שנוצר מצב שכלבים כאלה מגיעים לבעלים הלא נכונים ומשם אתם יודעים מה קורה.

לעניין, אם אתה רוצה כלב שמירה, כלב אמין, כלב ידידודתי ואינטיליגנט, הייתי ממליץ לך על רועה גרמני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. להחזיק כלב בינוני - גדול בדירה זו התעללות ולדעתי צריך להוציא חוק נגד גידול כלבים גדולים באזור עירוני. כלב גדול כגון רועה גרמני נועד לחיות בחווה בגרמניה, לא בדירה. כדי לשמור על של כלב גדול צריך לטייל איתו שעות, להריץ אותו, לטפח אותו. כלב גדול אוכל כמויות אדירות של כלבים. מהר מאד תתחיל לקנות את המזון הכי זול שיש, תצא איתו לטיול של עשר דקות. ככה זה תמיד. מעטים מתמידים.

ב. אתה יכול לשים שלט "זהירות! כלב נושך!" גם בלי להחזיק כלב. חשבת על זה? חנויות רבות מדביקות שלטים "חנות זו מוגנת במצלמות במעגל סגור" בלי שיש בכלל מצלמות. אצלנו זה ככה. מספיק להתריע.

ג. כן, אתה תצטרך לשלם לו פיצויים. ולא רק שתשלם פיצויים הרשויות ירדימו את הכלב. לא חבל? תחשוב על הכיס ועל חייה מסכנה שתמות בטרם עת.

ד. לדעתי כלב לוקחים כי רוצים בן לוויה, לא בשביל עבודה. לדעתי זה פשוט מגעיל. אני ראיתי אנשים שלקחו כלבה גזעית בשביל לעשות כסף מהגורים וברגע שגילו שהיא עקרה זרקו אותה לרחוב. אני רוצה לרצוח אנשים כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים פה עדיין חיים בסטיגמות... כל הכלבים שתקפו את הילדים, היו כלבים שעברו התעללות ולא קיבלו חינוך נכון... כלבים כאלה מסוג אמסטף, פיטבול וכו' צריכים טיפול וחינוך נכון, לא כל אחד יכול להחזיק כלבים כאלה, יש להם כוח אדיר והם דומיננטים, ככה שנוצר מצב שכלבים כאלה מגיעים לבעלים הלא נכונים ומשם אתם יודעים מה קורה.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתם אומרים שאני מתעלל בכלב? אמסטף זה לא כלב כ"כ גדול, והוא יכול להסתובב בדירה חופשי בלי רצועה, וזאת דירה מאוד גדולה. רועה גרמני, לעומת זאת, הוא כלב יותר גדול שפחות מתאים לדירה.

אם אני מסתובב עם כלב ברחוב בלי רצועה ומחסום והוא נושך מישהו, אז אני מניח שאני אצטרך לשלם לו פיצויים. אבל, אם מישהו פורץ לי לבית והכלב שמגן על הבית נושך אותו, אז מה פתאום שאני אצטרך לשלם לו פיצויים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. להחזיק כלב בינוני - גדול בדירה זו התעללות ולדעתי צריך להוציא חוק נגד גידול כלבים גדולים באזור עירוני. כלב גדול כגון רועה גרמני נועד לחיות בחווה בגרמניה, לא בדירה. כדי לשמור על של כלב גדול צריך לטייל איתו שעות, להריץ אותו, לטפח אותו. כלב גדול אוכל כמויות אדירות של כלבים. מהר מאד תתחיל לקנות את המזון הכי זול שיש, תצא איתו לטיול של עשר דקות. ככה זה תמיד. מעטים מתמידים.

קשקוש מוחלט!

לא תמצא שום מאלף כלבים/וטרינר או כל גורם אחר שמתעסק עם כלבים שיתמוך במה שאמרת כאן.

כלב בינוני/גדול צריך 3-4 טיולים ביום כאשר לפחות אחד מהם צריך להיות איזה חצי שעה-שעה כדי שיוציא אנרגיות מעבר לזה הכלב יסתדר מצוין בדירה.

לא יודע איזה ניסיון יש לך עם כלבים אבל כלב זה לא איזה צעצוע על בטרייה שרץ כל היום , הם הרבה יותר ישנים מאשר ערים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון אסור שכלב מסוג אמסטף יהיה בחצר!!! ככה גם רוטווילר לשים אותם בחצר=לאמלל אותם, אבל למשל כלב כמו רועה גרמני חייב מרחב, הוא צריך בית גדול

בית פרטי עם חצר.

את זה אתם יכולים לקרוא בכל מיני אתרים שמסבירים על סוג הכלב.

אתה יודע כמה מרץ יכול להיות לאמסטף ?

ושאני אומר בחצר אני לא מכוון שיהיה לבד כל היום או שסתם לזרוק אותו בחצר

כמובן צריך לסדר לו מקומות מנוחה וגם צעצועים לנשוך

אם כבר רוטווילר הם פדלאות אז מילא

גם ככה הם מהר מאוד "שטיחי רצפה "

אבל אמסטפים די דומים לבוקסר ולמרות שהם נחים הרבה שהם מתעוררים הם אוהבים לרוץ ולהשתולל

אם אין לך כוונות לצאת איתם 3 פעמים ביום אין סיבה שתחזיק אותם בדירה

אבותיו הקדמונים של האמסטף טופחו לצורכי מלחמות כלבים על ידי הכלאה בין טרייר לבולדוג. אבותיו של האמסטף שימשו החל מהמאה ה-19 ככלבי חווה באמריקה, הן לשמירה והן לצייד. החל בשנות ה-30 של המאה ה-20, חל מפנה בטיפוח הגזע בעזרת רבייה סלקטיבית, והוא הפך לבן לוויה ולצורכי תצוגה, והורחק מהמורשת של כלב מלחמה. גזע כלבים זה הוכר רשמית ב-1936.

קשקוש מוחלט!

לא תמצא שום מאלף כלבים/וטרינר או כל גורם אחר שמתעסק עם כלבים שיתמוך במה שאמרת כאן.

כלב בינוני/גדול צריך 3-4 טיולים ביום כאשר לפחות אחד מהם צריך להיות איזה חצי שעה-שעה כדי שיוציא אנרגיות מעבר לזה הכלב יסתדר מצוין בדירה.

לא יודע איזה ניסיון יש לך עם כלבים אבל כלב זה לא איזה צעצוע על בטרייה שרץ כל היום , הם הרבה יותר ישנים מאשר ערים.

הכל טוב ויפה אבל אתה חושב שכולם באמת מקפידים על זה ?

אני מדבר איתך מנסיון הרבה לא מקפידים על טיפול כזה לכלב כי זה מעיף מאוד

ובגלל זה חבל לקנות מהתחלה כלב בינוני ומעלה לדירה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים, זה נושא מאוד קרוב אלי (אני כלבן במקצוע)...

בצורה היבשה, החוק אומר שאתה חייב ללכת איתו קשור+מחסום בשטח ציבורי, אבל, יש פירצות בחוק, אם הכלב מעורב

אז זה לא חל עליך (למרות שעדיף לך לשמור עליו, אמסטאפ זה כלב מלחמה ויש לזה את השריטות של זה)...

א. להחזיק כלב בינוני - גדול בדירה זו התעללות ולדעתי צריך להוציא חוק נגד גידול כלבים גדולים באזור עירוני. כלב גדול כגון רועה גרמני נועד לחיות בחווה בגרמניה, לא בדירה. כדי לשמור על של כלב גדול צריך לטייל איתו שעות, להריץ אותו, לטפח אותו. כלב גדול אוכל כמויות אדירות של כלבים. מהר מאד תתחיל לקנות את המזון הכי זול שיש, תצא איתו לטיול של עשר דקות. ככה זה תמיד. מעטים מתמידים. [glow=red,2,300]שטויות[/glow]

ב. אתה יכול לשים שלט "זהירות! כלב נושך!" גם בלי להחזיק כלב. חשבת על זה? חנויות רבות מדביקות שלטים "חנות זו מוגנת במצלמות במעגל סגור" בלי שיש בכלל מצלמות. אצלנו זה ככה. מספיק להתריע. [glow=red,2,300]אסור לפי החוק לשים שלט כלב נושך, אם הכלב שלך נושך מקומו על כבל..[/glow]

ג. כן, אתה תצטרך לשלם לו פיצויים. ולא רק שתשלם פיצויים הרשויות ירדימו את הכלב. לא חבל? תחשוב על הכיס ועל חייה מסכנה שתמות בטרם עת. [glow=red,2,300]לא מרדימים כלב כל כך מהר, קודם מכניסים להסגר לראות שהוא לא חולה, פיצויים זה עניין אחר ומי שמגדל כלבי מלחמה צריך להיות מוכן לזה...[/glow]

ד. לדעתי כלב לוקחים כי רוצים בן לוויה, לא בשביל עבודה. לדעתי זה פשוט מגעיל. אני ראיתי אנשים שלקחו כלבה גזעית בשביל לעשות כסף מהגורים וברגע שגילו שהיא עקרה זרקו אותה לרחוב. אני רוצה לרצוח אנשים כאלה. [glow=red,2,300]אלו לא אנשים של כלבים, אלו אנשים עסקים לכל דבר והם אישית מגעילים אותי[/glow]

שורה תחתונה, שם אתה רוצה שלט, שים שלט של "כלב בחצר" עם תמונה שלו, זה מספיק, בכל אופן כלב כזה

זה לא כלב משפחה ולגדל כזה כלב עם ילדים בבית זה חוסר אחריות מבחינתי, יש להם קינאה ויצר שלא מתאים למשפחה.

המגמה היום בארץ היא להכחיד אותם (לכן אומרים לאנשים עם כלבים כאלה לסרס אותם פה)...

בכל מקרה שקול אילוף בקטע רציני, זה כמו חם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלק אין על פינצ'ר, פשוט חיה\סוס\בהמה הוא חושב את עצמו.

אפילו פילים הוא מבריח. :gguyz:

זה גזע מסריח

לבית אם רוצים אלמנט של שמירה אפשר בכיף לקחת בולדוג ננסי למרות שהוא לא באמת יכול להזיק

הוא נובח במקרה הצורך ולא כמו פינצר שכל הזמן נובח

ואם לא צריך גם אלמנט של שמירה יש גזעים חמודים דוגמת פיקינזי

שבויתו אלפי שנים להיות כלבי בית ורק את זה הם יודעים לעשות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...