כלבי אמסטף - מה אומר החוק? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כלבי אמסטף - מה אומר החוק?

3d7

Recommended Posts

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קשקוש מוחלט!

לא תמצא שום מאלף כלבים/וטרינר או כל גורם אחר שמתעסק עם כלבים שיתמוך במה שאמרת כאן.

כלב בינוני/גדול צריך 3-4 טיולים ביום כאשר לפחות אחד מהם צריך להיות איזה חצי שעה-שעה כדי שיוציא אנרגיות מעבר לזה הכלב יסתדר מצוין בדירה.

לא יודע איזה ניסיון יש לך עם כלבים אבל כלב זה לא איזה צעצוע על בטרייה שרץ כל היום , הם הרבה יותר ישנים מאשר ערים.

בסדר. תביא לי אחד כזה. אני רוצה לשמוע אותו אומר לי שזה קשקוש. אני ראיתי מספיק כלבים גדולים שבקושי עומדים על הרגלים. שמנים, חלשים, חולים בגלל שיוצאים איתם לטיול 10 דקות בבוקר 10 דקות בערב. כלב קטן לא צריך הרבה פעילות, אבל כלב גדול צריך לזוז במרחב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי את כל הת'ראד. קראתי את כל הת'ראד.

אבל בתור בעל פיטבול (עם אופי של חתול) עשה טובה לאנושות ואל תקח אמסטף, בעצם אל תיקח שום כלב.

יש לך פה בזאפ אחלה של אזעקות - לא צריך אוכל, שתיה, חיסונים או רסן, רק חשמל.

ושאר הפורום - מה אתם עוזרים עם פרצות בחוק לבן אדם שאומר לכם בפנים שהוא רוצה שהכלב יהיה אגרסיבי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע בוודאות מה החוק אומר לגבי אחזקת כלבי אמסטף בדירות (יש לי דירה 120 מ"ר) ע"י אנשים פרטיים, ולגבי זה שהאם יש חובה במחסום לפה בזמן טיול עם כלב מזן זה?

נ.ב.

אני מעוניין לאמץ כלב מסוג אמסטף לשמירה על הבית (בתוך הבית, לא בחצר), ואני אשמח לקבל הצעות רלוונטיות בפרטי.

לא קראתי את כל התראד.

בעצם, קראתי רק את ההודעה הראשונה.

אני ממליץ לך לעזוב את רעיון האמסטף, וללכת על פיטבול. כלב דומה, חכם יותר.

אמסטפים באמת יכולים להשתגע פתאום בלי התראה, יש לרובם בעיות גנטיות בעקבות ההכלאות שיצרו את הגזע הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר. תביא לי אחד כזה. אני רוצה לשמוע אותו אומר לי שזה קשקוש. אני ראיתי מספיק כלבים גדולים שבקושי עומדים על הרגלים. שמנים, חלשים, חולים בגלל שיוצאים איתם לטיול 10 דקות בבוקר 10 דקות בערב. כלב קטן לא צריך הרבה פעילות, אבל כלב גדול צריך לזוז במרחב.

אני אחד כזה.

שוב, שטויות, כבר אמרתי לך בציטוט שלך, הבחור ההוא יודע על מה הוא מדבר, כלב צריך טיול ארוך אחד ביום (יותר זה צ'ופר) של לפחות 30 דקות שיש לו

לפרק את האנרגיות (וגם זה תלוי בכלב), דני ענק למשל...

אתה רשאי לחשוב מה שאתה רוצה אבל זה לא נכון מניסיון. (יש לי דני מעורב עם ריג'בק אתה מוזמן לבוא לראות כמה אנרגטי הוא)...

לא קראתי את כל התראד.

אמסטפים באמת יכולים להשתגע פתאום בלי התראה, יש לרובם בעיות גנטיות בעקבות ההכלאות שיצרו את הגזע הזה.

גם פיטבול הוא כלב מילחמה, לא יעזור, הוא במקור היה מיועד למעין של עשירים (כולל כלבים ושור, תפעיל את הדימיון).

גם הוא לא מומלץ בטח לא בתור כלב ראשון ובטח לא אם יש ילדים בבית. שוב אם אתה רוצה כלב שמירה קח כנעני, יש להם יכולת הבחנה

וזה חשוב.

עוד משהו קטן לבחור מעלי, הזיווגים בארץ על הפנים גם של פיטבולים וסטאפים, הסיבה פשוטה, אין פה תרבות של גידול כלבים

והכל חאפרי ולא מקצועי (רק השטויות שנשפכות פה בת'רד הזה עושות לי חררה), אנשים לא מבינים פה לא בכלבים ולא בכלבנות (זו חלק מהסיבה

שיש פה כל כך הרבה מקרים של נשיכות ומוות על ידי כלבים מסוכנים -מה שאותי יותר מרגיז, שאנשים חושבים שזה שק איגרוף ואו מתוך פחד או טיפשות מרביצים לכלבים האלה מכות רצח בשביל "לחנך" אותם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי את כל התראד.

אין פכוסי אף בלי בעיות גנטיות מסוימות

לכל פכוסי האף יש אסמה (בעיות בנשימה )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אחד כזה.

שוב, שטויות, כבר אמרתי לך בציטוט שלך, הבחור ההוא יודע על מה הוא מדבר, כלב צריך טיול ארוך אחד ביום (יותר זה צ'ופר) של לפחות 30 דקות שיש לו

לפרק את האנרגיות (וגם זה תלוי בכלב), דני ענק למשל...

אתה רשאי לחשוב מה שאתה רוצה אבל זה לא נכון מניסיון. (יש לי דני מעורב עם ריג'בק אתה מוזמן לבוא לראות כמה אנרגטי הוא)...

לא אתה. רוב האנשים לא מטיילים מספיק עם כלבים גדולים שהם מחזיקים. לכן אותם כלבים שמנים וחולים. כלב קטן זקוק לפחות פעילות גופנית בהשוואה לכלב גדול ולכן מתאים יותר לרוב אנשים שלא אוהבים לצאת עם הכלב ליותר מ-10 דקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מכיר את החוק הישראלי?

אתה יודע מה יקרה אם יכנס פורץ והכלב שלך יתקוף אותו?

אתה יכול לשלם על זה כל החיים שלך...

לבעל כלב תהיה הגנה מתביעה כזו רק באחד המקרים הבאים:

(1) התגרות של הניזוק בכלב;

(2) תקיפת הניזוק את בעלי הכלב, או את בן זוגו, הורו או ילדו;

(3) הסגת גבול של הניזוק במקרקעין של הבעלים.

מאחר וכלב משמש לעיתים לצורך שמירה והגנה הרי שבחוק נקבעו הגנות אשר באות למנוע מצבים לא מוצדקים של חיוב בפיצוי בגין תקיפת כלב, כמו למשל במקרה של תקיפת פורץ על ידי כלב שמירה. לפיכך כאשר מוכח כי הנפגע התגרה בכלב קודם לתקיפה, יהיה בעל הכלב פטור מתשלום פיצויים וכך גם במקרה בו הוכח כי הנפגע תקף קודם את בעליו. כאמור גם במקרים של הסגת גבול של הנפגע, במקרקעין של בעלי הכלב, לא ינתן פיצוי לנפגע.

http://www.kehilot.co.il/ArticleDetails.asp?ArticleID=493

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שרוצה כלב משפחתי ששומר שילך על כנעני...

זה כלב די גדול.... מה עם קוקר ספנייל? אני הכרתי פודלים אכזריים אבל אני לא חושב שהם יעצרו פורץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהגדרה זה כלב בינוני, גדול זה משהו אחר ;)...

קוקר זה כלב טיפש, אישית אני לא אוהב את הצעצועים האלה, זה יותר לזקנות ולכוסיות שרוצות כלב בלי כלב... (אז שיקחו חתול :screwy:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש איזה גזע של כלב שניראה באמת כמו צעצוע

ליטפתי אחד כזה ולא מבין למה אנשים מחזיקים כלב שניראה כמו צעצוע

זה גזע בשם

West Highland White Terrier

שנראה ככה -

Ter.WestHighlandWhite.jpg

ואני ראיתי אותה ככה אם תספורט כזאת

יש כאלו שמספרים אותם נורמלי אבל אם התספורד הזאת הוא ניראה מצחיק לגמרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהגדרה זה כלב בינוני, גדול זה משהו אחר ;)...

קוקר זה כלב טיפש, אישית אני לא אוהב את הצעצועים האלה, זה יותר לזקנות ולכוסיות שרוצות כלב בלי כלב... (אז שיקחו חתול :screwy:)

עכשיו אתה מדבר שטויות. לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לNemesis על הציטוט של החוק!

לפי מה שאני מבין, אז אם אני מאמץ אמסטף מעורב, אז לא חלות עליו המגבלות שקבועות בחוק על כלבים מסוכנים.

למי שממליץ על פיטבול ככלב פחות תוקפני מאמסטף, אז האמסטף הוא בעצם גירסה "מרוככת" של פיטבול שנוצר באמצעות הכלאות סלקטיביות.

לגבי אזעקה, היא אולי מתריעה בפני פורץ, אבל היא לא מנטלת את הפורץ.

אוכל זה לא בעיה. אני מניח שאמסטפים אוהבים סטייקים.

טיולים זה גם לא בעיה, וגם לא ריצות.

אמסטף (לפחות לדעתי) הוא כלב יפה, בנוסף לכך שהוא חזק ומאיים ויכול להיות כלב שמירה טוב בבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...