כלבי אמסטף - מה אומר החוק? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כלבי אמסטף - מה אומר החוק?

3d7

Recommended Posts

מישהו יודע בוודאות מה החוק אומר לגבי אחזקת כלבי אמסטף בדירות (יש לי דירה 120 מ"ר) ע"י אנשים פרטיים, ולגבי זה שהאם יש חובה במחסום לפה בזמן טיול עם כלב מזן זה?

נ.ב.

אני מעוניין לאמץ כלב מסוג אמסטף לשמירה על הבית (בתוך הבית, לא בחצר), ואני אשמח לקבל הצעות רלוונטיות בפרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

התקנות מתייחסות לכלבים המוגדרים מסוכנים או לכאלה שהם הכלאה של גזע מסוכן. בין השאר נקבע בהן כי החזקת כלב תהיה מותרת ברשות הרבים רק לבני 18 ומעלה, כשהכלב קשור ומוחזק ברצועה ופיו חסום. הבעלים של כלב מסוכן יהיה אחראי לעיקורו או לסירוסו

http://www.ynet.co.il/articles/1,7340,L-2935321,00.html

כמו כן דע לך שמאוד לא מומלץ כלב אמסטף לדירה - כלב כזה צריך גינה לפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה חוק ממש דבילי!

לגבי זה שהאמסטף צריך גינה, אז אני לא חושב שזה הכרחי כי הוא כלב בגודל בינוני-גדול. הוא לא כלב ענק. חוץ מזה, יש לי דירה ממש גדולה עם סלון ענק.

דרך אגב, אני מעל גיל 18.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה חוק ממש דבילי!

תגיד את זה לילדים הקטנים שהותקפו ע"י כלבים כאלו ונשארו מעוותים לכל החיים, או להורים של הילדים שכלבים כאלו הרגו.

העיקר שיהיה לך אמסטף קשוח ומגניב. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה חוק ממש דבילי!

לגבי זה שהאמסטף צריך גינה, אז אני לא חושב שזה הכרחי כי הוא כלב בגודל בינוני-גדול. הוא לא כלב ענק. חוץ מזה, יש לי דירה ממש גדולה עם סלון ענק.

דרך אגב, אני מעל גיל 18.

בתור גננן שיוצא לו לראות הרבה זני כלבים למרות שיש לי פוביה קטנה מכלבים

אמסטף בדומה לבוקסר חייב גינה למרות שהוא די בטוח יהרוס אותה

חוץ מזה למרות שאם מגדלים אותו נכון הוא יכול להיות ידידותי למרות הסטיגמות

אבל הבעיה שלו כמו כלבים אחרים שהוציאו מחוץ לחוק זה שהוא יחסית חזק ויש לו פה גדול

אם כלב כזה מקבל קריזה הוא יכול לעשות נזק רציני לבן אדם

בקיצור אם אין לך שטח רציני חבל לך להתעלל בו ולתקוע אותו בתוך בית

כלבים בגודל בינוני ומעלה שתוקעים אותם שעות כל יום באיזה חדר או לחלופין קושרים אותם בחצר

מפתחים כל מיני בעיות וחבל לך להתעסק אם זה

רוצה כלב לבית שינבח אם יגיע פורץ ?

בולדוג ננסי זה הדבר

והוא מתאים מאוד לבית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור גננן שיוצא לו לראות הרבה זני כלבים למרות שיש לי פוביה קטנה מכלבים

אמסטף בדומה לבוקסר חייב גינה למרות שהוא די בטוח יהרוס אותה

חוץ מזה למרות שאם מגדלים אותו נכון הוא יכול להיות ידידותי למרות הסטיגמות

אבל הבעיה שלו כמו כלבים אחרים שהוציאו מחוץ לחוק זה שהוא יחסית חזק ויש לו פה גדול

אם כלב כזה מקבל קריזה הוא יכול לעשות נזק רציני לבן אדם

בקיצור אם אין לך שטח רציני חבל לך להתעלל בו ולתקוע אותו בתוך בית

כלבים בגודל בינוני ומעלה שתוקעים אותם שעות כל יום באיזה חדר או לחלופין קושרים אותם בחצר

מפתחים כל מיני בעיות וחבל לך להתעסק אם זה

רוצה כלב לבית שינבח אם יגיע פורץ ?

בולדוג ננסי זה הדבר

והוא מתאים מאוד לבית

כמו כן דע לך שמאוד לא מומלץ כלב אמסטף לדירה - כלב כזה צריך גינה לפחות.

דבר ראשון אסור שכלב מסוג אמסטף יהיה בחצר!!! ככה גם רוטווילר לשים אותם בחצר=לאמלל אותם, אבל למשל כלב כמו רועה גרמני חייב מרחב, הוא צריך בית גדול

בית פרטי עם חצר.

את זה אתם יכולים לקרוא בכל מיני אתרים שמסבירים על סוג הכלב.

אחרי שיתקוף אותך, תחזור לכאן(אם הוא ישאיר ממך משהו) ונחשוב ביחד כמה החוק הזה דבילי!

אתה אומר את זה כי לאמסטפים יצא שם רע.

אבל מה לעשות לא תמיד הכלב השם, כל המקרים שאמסטף תקף בן אדם זו תוצאה של חינוך לקוי, כי פשוט הבעלים לא יודע לחנך את הכלב, פשוט אסור לבעלים כאלה

להחזיק כלבי שמירה\תקיפה הם הרוצחים האמיתיים. אני רוצה שתראה חלק מהבעלים של כלבים מסוג אמסטף הרבה מהם הם ערסים שאין להם מושג איך לטפל

בכלב, בכוונה או לא בכוונה הם עושים נזק רציני לכלב ומתי שהוא הכלב חוטף קריזה והתוצאה לא נעימה בכלל...

פה בתדר הזה אמרו שכלב כזה זקוק לחצר הנה לך דוגמא שאנשים צריכים ללמוד על הכלב הזה (לא שאני מבין כזה גדול אבל יש לי ידע).

אני מעוניין לאמץ כלב מסוג אמסטף לשמירה על הבית (בתוך הבית, לא בחצר), ואני אשמח לקבל הצעות רלוונטיות בפרטי.

זה נכון שכלב אמסטף זה כלב קשוח חזק ומפחיד, אני מאמין שתופתע ממה שאני יגיד לך אבל הכלב הזה הוא לא כלב שמירה טוב בכלל...

את זה אתה יכול לקרוא בכל מיני אתרים על כלבים, ומקרים שקרו.

ולא רק זה הוא נחשב כלב עדין גם מבחינה מנטלית (זו הסיבה שחינוך לקוי פוגע בו קשות, אבל למשל רועה גרמני יכול לספוג חינוך לקוי במידה מסויימת).

אם אתה רוצה כלב מצויין לשמירה זה דוברמן, בוקסר ואהוב עלי רוטווילר.

בהצלחה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר? בארה"ב האמסטף נפוץ ככלב משפחה בבתים עם ילדים.

לא רק בארה"ב...

ולא זכור לי שאמרתי שהכלב הזה הוא לא כלב משפחה ולא נפוץ בבתים עם ילדים לההפך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד כאן לא ממש מבין על מה הוא מדבר..

שום כלב לא חייב חצר , כלב ולא משנה מאיזה סוג רוב היום מבלה את הזמן בלישון או סתם לרבוץ באותו המקום.

מה שכן ישנם סוגי כלבים טיפה יותר אנרגתיים שדרוש פשוט לעשות איתם טיולים ארוכים לשחק איתם וכו' וכך להוציא להם אנרגיות.

ובכל מקרה כלב היא חיית להקה ובהתאם לכך הכלב אמור לגור עם בני המשפחה כי הם הלהקה שלו וככה הוא לא יחוש לבד.

כלב שגר בבית עם המשפחה הוא בדרך כלל יהיה כלב רגוע טוב ואוהב וכלב שכל היום מסתובב לבד עם עצמו בחצר יהיה כלב מתוסכל ועצבני.

כל זאת כאמור בלי קשר לדרך הגידול, כאשר דיי ברור שאם תיקח כלב ותגדל אותו באלימות רוב הסיכוי שהוא יצא ממש חייה לא סימפטית ויום אחד אפילו יחזיר לך טובה על כך.[br]פורסם בתאריך: 8.07.2009 בשעה 17:22:14

מישהו יודע בוודאות מה החוק אומר לגבי אחזקת כלבי אמסטף בדירות (יש לי דירה 120 מ"ר) ע"י אנשים פרטיים, ולגבי זה שהאם יש חובה במחסום לפה בזמן טיול עם כלב מזן זה?

נ.ב.

אם אתה רוצה שמירה תקנה הזעקה או שתשכיר שומר..

חבל על הכלב שתתסכל וחבל עליך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקנה ביטוח תכולה זה יותר זול והרבה פחות עבודה מכלב. כלב צריך להוריד פעמיים ביום ולנקות את הצואה שלו מהרחוב במידה ואתה גר בעיר עם פקחים. ברחובות יש פקחים אבל הם עובדים בין 8:00-19:00 או במילים אחרות הרחובות מלוכלכים ומסריחים כי אנשים יודעים מתי לצאת עם הכלב.

לי יש שתי חתולות וזה הרבה פחות עבודה. החתולה הגדולה שלנו (גם בגיל וגם פיזית היא חתולה של 8-9 ק"ג) פחדנית נורא והיא מנסה להפחיד אנשים זרים שנכנסים הביתה ולפעמים זה מצליח לה (ואחר כך אנחנו מגרשים אותה וקוראים לבן אדם לחזור). החתולה הקטנה די טמבלית (עושה את עצמה) ולא אכפת לה מזרים והיא גם לא נושכת או שורטת (קיבלנו אותה בגיל חודש וחצי אז חינכנו אותה כמו שצריך).

כשהייתי ילד היה לנו פעם קוקר ספנייל מעורב (שחור) והוא הבריח גנבים לפחות פעם אחת. הוא גם לא היסס לנשוך. בקיצור אתה לא צריך כלב עכזרי אתה צריך כלב שנובח חזק. סורגים גם יכולים לעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלבים ולא משנה איזה סוג ברור שהם צריכים להיות עם המשפחה הרי הם חלק ממנה.

אם אתה רוצה כלב רק בשביל שמירה באמת עדיף שלא תקנה אמסטף הוא כל סוג אחר שבחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי שמירה על הבית, אף אחד לא ישכור שומר שישב וישמור לו על הבית, ואזעקה מתריעה כשפורצים לדירה אבל היא לא מנטרלת את הפורץ.

ביטוח תכולת דירה לא מחזיר לך את הערך המלא של כל מה שנגנב ואת ההשקעה על סידור הבלאגן, וגם לא מחזיר לך את האהבה והנאמנות של כלב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...