עזרה בקניית עכבר בסביבות ה250 שקל - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בקניית עכבר בסביבות ה250 שקל

EgoManiac

Recommended Posts

הcopperhead

ואל תגידו על הקטע עם הלייזר כי יש עידכון פירמוואר שמבטל את התיקון האוטומטי ועושה אותו כמו אופטי רק יותר טוב וגם אפשר לבטל את ההאצה המובנית של הווינדוס זאת שפועלת אפילו שביטלתם בלוח הבקרה בעזרת כלי צד שלישי שמישהו נחמד פיתח (זה שמתעסק לכם בקו התנועה של העכבר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה עם G5 עם פד איכותי עדיף לדעתי על MX518 המיושן

לא יודע אחי

אני לא אוהב בכלל איך שהG5 נראה

מגושם כזה

וגם אני דיי הולך לכיוון של Deathadder

אבל לא הבנתי את מה שאמרתם לגבי הCopperhead

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הcopperhead

ואל תגידו על הקטע עם הלייזר כי יש עידכון פירמוואר שמבטל את התיקון האוטומטי ועושה אותו כמו אופטי רק יותר טוב וגם אפשר לבטל את ההאצה המובנית של הווינדוס זאת שפועלת אפילו שביטלתם בלוח הבקרה בעזרת כלי צד שלישי שמישהו נחמד פיתח (זה שמתעסק לכם בקו התנועה של העכבר)

בשביל מה להתעסק עם עדכונים ותוכנות צד שלישי כשיש לך עכבר מוכן עם חיישן אינפרה אדום שגם עולה פחות? בגלל שיש לו יותר DPI? :s05:

חבל על הכסף והמאמץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DEATHADER!

בתור אחד שעבד הרבה עם G5 ורק לאחרונה עבר לDA, אני חייב לציין שהוא עכבר הרבה יותר טוב.

הG5 אמנם עכבר מצויין לדעתי, אני בכלל לא אומר שהוא גרוע, אבל העניין הוא שיש ל DA הרבה מאוד יתרונות עליו, ובינתיים לא נתקלתי בשום חסרון.

הרבה יותר נוח ונעים לאחוז בו, אין לו כבל עבה ומגושם כמו הG5, הכפתור האמצעי שלו נוח ללחיצה ולא בולט וקשיח כמו G5, אין בו גם כל מיני בליטות ושקעים כמו הG5 שאמורים לתת לך אחיזה יותר טובה אבל בפועל רק מפריעים לאחוז בו. אני גם חושב שהוא קצת יותר מדייק ונע בצורה חלקה יותר (הוא גם נראה הרבה יותר "סקסי" אם זה נחשב ליתרון).

בקיצור, עכבר טוב יותר מה G5 בכל בחינה. וגם במחיר יותר זול (או לפחות אותו מחיר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

אל תשכח שעניין נוחות זה לכל יד בנפרד.. לכל בן אדם הנוחות תהיה שונה.

לי לדוגמא הרבה יותר נוח מכל הבחינות השקעים של העכבר G5 ואני עובד איתו שעות גם גראפיקה גם משחקים וגם .. לגבי הכבל לדעתי לא מגושם.

וצריך להתאים את משקולות לצרכים שלך.

וחושב לציין שכל עכבר מצויין יעבוד פחות טוב בלי פד איכותי.. שעליו גם צריך להשקיע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

אל תשכח שעניין נוחות זה לכל יד בנפרד.. לכל בן אדם הנוחות תהיה שונה.

לי לדוגמא הרבה יותר נוח מכל הבחינות השקעים של העכבר G5 ואני עובד איתו שעות גם גראפיקה גם משחקים וגם אינטרנט.. לגבי הכבל לדעתי לא מגושם.

וצריך להתאים את משקולות לצרכים שלך.

וחושב לציין שכל עכבר מצויין יעבוד פחות טוב בלי פד איכותי.. שעליו גם צריך להשקיע

אני מסכים שנוחות אחיזה זה עניין אישי, אבל לדעתי ה DA פשוט יותר מוצלח בתכנון שלו כי ה"עיצוב הארגונומי" של ה G5 כולל הרבה בליטות ושקעים שנחמדים בהתחלה כאוחזים בעכבר, אבל אחרי כמה זמן מתחילים להציק (שוב, לפחות לי זה ככה). יכול להיות שלמישהו אחר זה יהיה שונה. הכבל שלו לדעתי פשוט מציק, כי הוא מאוד עבה וקשיח, ולפעמים העכבר יכול להגרר רק מהמשקל של הכבל! זה גם פשוט לא נוח בהשוואה לכל כבל רגיל של עכבר. שלא לדבר על הכפתור האמצעי שהוא ממש לא מוצלח בתכנון שלו אפילו בהשוואה לעכברים זולים ופשוטים, וזה גם מופיע בהרבה ביקורות על העכבר.

פאד זה כמובן דבר חשוב לכל עכבר. יש לי את ה S&S של והוא ממש מוצלח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חברה תודה לכולם עזרתם לי מאוד :xyxthumbs:

מחר אני כבר יקנה את הDeathAdder שגם יתרון גדול אצלי זה היופי ובזה הDA מנצח אצלי בגדול(אבל לא רק בגלל זה אני קונה כן? ;))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...