פריצת הדרך הבאה? - עמוד 5 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פריצת הדרך הבאה?

Cereal  Killer

Recommended Posts

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סביר להניח שהמעבד יופעל ע"י חשמל.. כפי שציינתם, המעבד הוא מוחלט, תמיד עובד ומחשב אינספור חישובים.. יש בעיה אחת: חשמל הוא לא מוחלט.. אפשר להדליק, לכבות.. מה אם תהיה נגיד הפסקת חשמל? מצד אחד הוא משתמש בחשמל (שלא מוחלט), ומצד שני הוא כן מוחלט, זה אומר שהוא ישאר דולק? מצד אחד, אם הוא נשאר דולק לאחר הפסקת חשמל אז הוא לא צריך חשמל, ומצד שני אתם אומרים שהוא צריך לפעול עם חשמל.. משהו לא מסתדר לי.. :s05: :s05:

הוא מוחלט לאחר שהופעל (לדוגמה ע"י חשמל), או פשוט פועל כל הזמן ומוחלט כל הזמן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חשוב, כבר הבנתי.. צריך חשמל בשביל לגרום לו לעבד נתונים.. חשבתי שזה משהו במבנה/חומר שלו שגורם לו להיות דולק כל הזמן.. (וסליחה אם ההתבטאות שלי לא משהו ,וצריך לחשוב כדי להבין מה אני כותב.. פפפ, אם הייתה לנו טלפטיה זה היה הרבה פחות מתיש..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

הסיבה לכך שיש סכנה ממשית לקודים שקיימים כיום היא שישנו אלגוריתם המתבסס על קיומו של מחשב קוונטי אשר יכול לפצח את הקודים בהם משתמשים כיום בבנקים וכמעט בכל מקום אחד (נקראים RSA למי שמעוניין) בזמן לוגריתמי ולא אקספוננציאלי שזהו הזמן הכי טוב שניתן להגיע אליו כיום

http://en.wikipedia.org/wiki/Shor%27s_algorithm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

The principle of superposition states that if the world can be in any configuration, any possible arrangement of particles or fields, and if the world could also be in another configuration, then the world can also be in a state which is a superposition of the two, where the amount of each configuration that is in the superposition is specified by a complex number.

אז זה מבוסס על אותו עיקרון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו מבין איך המחשב הזה מגיע לצורת מצבים שאפשר להשתמש בהם בתור מייצגי מספרים?

אני עדיין לא מבין את זה.

וד"א שאלתי את המורה שלי לפיזיקה למה מחשב כזה יכול לעבוד רק לזמן קצר והוא אמר לי שאטומים יכולים להיות במספר מצבים לא מוגבל אבל הם משנים מצבים במהיריות מטורפות וכל מצב נוסף הוא פי 17-^10 יותר מהיר מהקודם.

אם כך, על כמה סיביות המחשב עבד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...