פריצת הדרך הבאה? - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פריצת הדרך הבאה?

Cereal  Killer

Recommended Posts

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סתם שתידעו ,זה רק בסיס של ציפ ,אתה יכול להשוות את זה למיכרו ציפ שיש בו כולה 2 טרנזיסטורים ,כמובן שזה הרבה יותר מורכב וזה צעד ענק קדימה ,אבל יש עוד זמן עד שאני ואתה נתקין במחשב שלנו 2 Quant .

אגב ה מתאים הרבה יותר למדע וטכנולוגיה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אני ממש לא סגור על זה שאני מסביר נכון, אולי נהיה לי סלט בראש אבל אני אשתדל

עיקרון הסופרפוזיציה אור דבר כזההכל קיים ולא קיים, במקום ולא במקום בו"ז

מה שמקבע דברים למקומם זאת התודעה

יכול להיות שאאתה מכיר את העיקרון עפ"י אחד ההסברים שלו: החתול של שרדינגר

ארווין שרדינגר טען שאם נשים חתול בקופסא שבה מותקנת מערכת עם חומר רדיואקטיבי מונה גייגר וקפסולת ציאניד המחוברת למונה גייג כך שאם החומר הרדיואקטיבי יתפרק המונה גייגר יקפוץ הקפסולה תשחרר ציאניד והחתול ימות, אם לא יתפרק אז לא יקרה.

עד אשר אנו נפתח את הקופסא, מבחינת מכניקת הקוואנטים החתול בו"ז חי ומת, רק כאשר נפתח אותה אנו נקבע את החתול בפוזיציה בודדת ו"נוציא" אותו מסופרפוזיציה.

מעבד קוואנטי אמור לקבע מסופרפוזיציה את ה"פתרון" הנכון ל"שאלה" שזרקו עליו, לכן זה לא ימדד בGHZ כי אין תדר ואין חשיבות לזמן המחזור.

מקווה שהבנתי והעברתי נכון, אם לא, נא לא לפתוח באינקוויזיציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HOLLY SHIT! :o

מגניב!!

וigrosh לא הבנתי אותך בשיט, אבל אם לתמצת את זה למשפט אחד-המחשב הזה לא יפעל בבינארי אל יוכל לפעול במספר מצבים לפי מה שאני הבנתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אני ממש לא סגור על זה שאני מסביר נכון, אולי נהיה לי סלט בראש אבל אני אשתדל

עיקרון הסופרפוזיציה אור דבר כזההכל קיים ולא קיים, במקום ולא במקום בו"ז

מה שמקבע דברים למקומם זאת התודעה

יכול להיות שאאתה מכיר את העיקרון עפ"י אחד ההסברים שלו: החתול של שרדינגר

ארווין שרדינגר טען שאם נשים חתול בקופסא שבה מותקנת מערכת עם חומר רדיואקטיבי מונה גייגר וקפסולת ציאניד המחוברת למונה גייג כך שאם החומר הרדיואקטיבי יתפרק המונה גייגר יקפוץ הקפסולה תשחרר ציאניד והחתול ימות, אם לא יתפרק אז לא יקרה.

עד אשר אנו נפתח את הקופסא, מבחינת מכניקת הקוואנטים החתול בו"ז חי ומת, רק כאשר נפתח אותה אנו נקבע את החתול בפוזיציה בודדת ו"נוציא" אותו מסופרפוזיציה.

מעבד קוואנטי אמור לקבע מסופרפוזיציה את ה"פתרון" הנכון ל"שאלה" שזרקו עליו, לכן זה לא ימדד בGHZ כי אין תדר ואין חשיבות לזמן המחזור.

מקווה שהבנתי והעברתי נכון, אם לא, נא לא לפתוח באינקוויזיציה.

אני מכיר את הקטע עם החתול אבל לא הבנתי איך זה מתפרש לגבי מעבדים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, נגיד וכל דבר ביקום פעם בכל רגע קטן בצורה אינסופית בין כל המצבים האפשריים שלו... גם שאלות ותשובות (בהפשטה קיצונית) סבבה?

ברגע שאתה מזין למעבד קוואנטי שאלה, הוא מקבע מיידית את התשובה הנכונה מתוך מצב של סופרפוזיציה לקיום ממשי.

בגדול קוונטים אומרים יפה שלום לכל סוגי ההצפנה הידועים לאנושות מכופפים אותם ומבצעים בהם מעשי סדום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...