פריצת הדרך הבאה? - עמוד 2 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פריצת הדרך הבאה?

Cereal  Killer

Recommended Posts

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ממש לא, מעבד קוונטי יחולל סערה בעולם, וכמעט כל מי שעוסק במחשבים מבין את זה

אמת!

אפשר להסביר את העניין בצורה פשוטה, ואני ינסה.

עצם העובדה שהמעבד עובד על מכניקאת קוואנטום, הוא לא פועל בצורה בינארית, אין כן/לא, בקוואנטום יש אין-ספור

פעולות שהוא בו זמנית. אז ממש בקיצור, מעבד שיכול לבצע אין ספור פעולות בו זמנית - שום הצפנה שיש בעולם

לא יכולה לעמוד בפניו. ולפי כתבות הבנקים בעולם כבר מודעים למצב ועובדים על פתרונות..

למי שזה באמת מעניין אותו שיגגל quantum encryption broken פשוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו נקווה שהוא יכנס לשימוש של רוב השוק אחרי שנצא לפנסיה.

כניסה של מעבד כזה אומר גם שידע מחשבי ולימודי מחשבים יהיו כרוכים לחלוטין בפיזיקה.

זוהי תהיה אחת המהפכות של המאה.

אולי העולם יקרוס!! :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע לא, אבל כשנשתמש במחשבים קוונטים יהיה צורך.

מתכנת צריך להבין את המחשב כדי להבין איך להעביר את האלגורתים טוב יותר, את המגבלות ואת החשיבה הנכונה.

אני לא אומר שצריך להבין את החלק החומרתי לעומק אלא את הצד של איך הוא פועל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה קצת מתבלבל נראה לי, כל הרעיון של שפות תכנות עיליות זה כדי שתוכניתן לא יתעסק עם שפת מכונה, מי שיצטרך ללמוד פיזיקה ברמה גבוהה יותר זה מהנדסי חשמל ומהנדסי חומרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, גם מתכנת בשפה עילית צריך להבין בצורה בסיסית איך המחשב חושב.ככה הוא יוכל לתכנת בהתאם למחשב.

כשאני חושב על זה, אפשר פשוט לשאול את שניצל, הוא מבין יותר בתכנות מאיתנו. אני אשלח לו ה"פ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה קצת מתבלבל נראה לי, כל הרעיון של שפות תכנות עיליות זה כדי שתוכניתן לא יתעסק עם שפת מכונה, מי שיצטרך ללמוד פיזיקה ברמה גבוהה יותר זה מהנדסי חשמל ומהנדסי חומרה.

:xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

כרגע לא, אבל כשנשתמש במחשבים קוונטים יהיה צורך.

מתכנת צריך להבין את המחשב כדי להבין איך להעביר את האלגורתים טוב יותר, את המגבלות ואת החשיבה הנכונה.

אני לא אומר שצריך להבין את החלק החומרתי לעומק אלא את הצד של איך הוא פועל.

אולי בהתחלה יהיה צורך למתחנתים לדעת להתעסק עם "חומרה הקוואנטית" אבל בהמשך יקרה בדיקו מה שקורה עם שפות עלית והמתחנתים לא יצטרכו לדעת בכלל איך נראה המחשב מבפנים!

ומה דעתכם ? אם המחשבים הקוונטיים באמת יהיו כל כך חזקים שיוכלו לפרוץ כל הגנה וקידוד אפשרי .האם זה יקדם אותנו או יחזיר אותנו אחרוה בזמן, מכיוון ששום מידע דיגיטלי לא יהיה מוגן יותר ובשביל לשמור מידע מלהחשף לשאר העולם נצטרך לשמור אותו על דף נייר מתחת לכרית .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...