הדברים הכי מעצבנים-הת'ראד הראשי - עמוד 11 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדברים הכי מעצבנים-הת'ראד הראשי

ariel-ro

Recommended Posts

• תגובות 412
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אנשים שרואים אותך מתקשה להרים משהו כבד ושואלים "מה, לא אכלת ארוחת בוקר?"

משחקי כדורגל שבהם אלי אוחנה הוא הפרשן ("הקבוצה שתבקיע יותר שערים היא הקבוצה שתנצח").

שיש התקהלות של טיפשים (אוהדי בית"ר, למשל) ואיכשהו כולם מתחילים לשיר "אנחנו מאמינים בני מאמינים".

דנה דבורין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה בעצם אומר שמזרחים הם נחותים בהשוואה לאשכנזים?

הבורות והגזענות שנוטפת ממך היא גם התעללות במזרחים, ואולי לא תסכים איתי אבל הם אנשים לכל דבר.

ד"א: אני תימני שחושב שהוא מצחיק.

ואם יהיה אפשר להוסיף משהו אז:

-ישראלים שנולדו וחיו 1-3 שנים מראשית חייהם, שהם לא זוכרים, ברוסיה ( ששם סביר להניח שהחיים לא היו משהו ) שחיים בדיסטנס והתכחשות מוחלטת לעובדה שהם ישראלים ומנסים לקיים חיים "רוסיים" במדינת .

-אנשים ששונאים דתיים ואת הדת היהודית ( שאני אישית מעריץ ) בכלל בגלל כמה תכניות בכלבוטק.

-משתמטים וחלאות שמחפשים להגיע לתפקיד הכי פשוט ולא מועיל בצבא.

אתה יודע מה עצוב?

גם אני התימני שחושב שהוא מצחיק. :smile1:

אל תקח דברים ללב זה בכל זאת שרשור קליל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיש התקהלות של טיפשים (אוהדי בית"ר, למשל) ואיכשהו כולם מתחילים לשיר "אנחנו מאמינים בני מאמינים".

אני חושב שמצאתי (לדעתי לפחות) את הדבר הכי מעצבן בת'רד.

אני מתעב את השיר הזה בכל צורה אפשרית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם שחור חסון תימני מצחיק...

ואם שולח ההודעה חושב שלא הבעיה אצלו..

שחר חסון הוא לא מצחיק שחר חסון הוא מלך!

גם אני תמני!!! תמוני!

אם תמני זה מקצוע זה המקצוע הכי טוב שיש בעולם!

ויש להבדיל בין ערס לבין תמוני!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי תימני שהיה אחראי עלי בעבודות שירות שלי, הוא היה פשוט בילתי נסבל, שאלות כמו

"הרווחת את הארוחת בוקר כבר?" מרוב חיבה התחלתי לקרא לו ג'חנון, ונראה שהוא זרם עם זה... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי תימני שהיה אחראי עלי בעבודות שירות שלי, הוא היה פשוט בילתי נסבל, שאלות כמו

"הרווחת את הארוחת בוקר כבר?" מרוב חיבה התחלתי לקרא לו ג'חנון, ונראה שהוא זרם עם זה... ;)

אין תמני אחד שבחיים שלו לא קראו לו ג'חנון!

ותמנים זה רק קומבינות. אין מצב שתמני יקנה את ארוחת הבוקר, הוא יפלח/ירוויח או יוציא את זה בלי כסף בדרך כל שהיא אחרת הוא במילה פשוטה- משתכנז.

משפט חוכמה:

"תמנים זה העם הכי חכם- הצליחו לעבוד על כולם שהפרסים קמצנים"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^^^

יש לך ראש טוב :xyxthumbs:...

זה מזכיר לי בדיחה, ברשותך כמובן...

אחת באה לאבא שלה עם שני חתנים שהיא לא יודעת לבחור בניהם, אחד תימני, אחד מרוקאי, היא שואלת אותו לעצתו,

הוא משיב לה, עדיף שתמותי ממכות מהמרוקאי מאשר מרעב עם התימני :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מרוקאי פרסי ותמני עולים למונית.

הנהג עוצר פעם ראשונה- הפרסי יורד, משלם כסף לנהג ומברך אותו: "תודה רבה לך! ערב נעים, חיים טובים, שתיהיה בריא ערב טוב" וכו' וכו'

הנהג עוצר פעם שניה- המרוקאי יורד, משלם כסף לנהג ומברך אותו: "שיהיה לך , פרנסה, הצלחה, כל טוב שתרבחו ותסעדו כל ימי חייכם!" וכו' וכו'

הנהג עוצר פעם אחרונה- התמני יורד משלם כסף ואומר לנהג: "מה אני יגיד לך יא ייבני? כבר בירכו אותך בכל, אבל כמו שאתה לקחת אותי- ככה שאלוהים יקח אותך!"

שלום אסייג:

תמנים כל כך קמצנים שעל הגבינה שלהם אין בית- יש רק יסודות!

תמנים כ"כ קמצנים שאין להם בבית פח זבל. יש להם סבתא. זה פטנט- מסיימים לאכול לא זורקים, תביא לסתבא היא תוכל.

פעם ביום מרוקנים ת'סבתא!

שחר חסון

תמנים הם אלופי העולם בחירטוט! אתה הולך בשוק רואה זקן תמני אומר לך: "קח, זה טוב קניתי לי, לאשתי, לבן שלי, לבת שלי, לאמא שלי שתחייה, לנכדה שלי"

אתה- מה קנית לה זה סכין גילוח!

התמני- "עיראקית מה לעשות..."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...