הדברים הכי מעצבנים-הת'ראד הראשי - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדברים הכי מעצבנים-הת'ראד הראשי

ariel-ro

Recommended Posts

• תגובות 412
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הדברים הכי מעצבנים שיש לדעתי הם:

1. אנשים מאותגרים טכנולוגית

2. אנשים מאותגרים טכנולוגית שקשורים אליך באיזשהי דרך ובגלל זה מרשים לעצמם לשגע אותך שעות ביום במקום להזמין טכנאי

3. אחיות

4. הסוף של COD MW

5. העובדה שכנראה קפטן פרייס לא יחזור בMW2 (כ"כ אהבתי את הדמות...)

6. ערסים שכל היום שומעים מזרחית ואז כשמצלצל לך הטלפון עם איזה צלצול של מנגינת גיטרה ל5 שניות מתעצבנים עליך.

7. מתמטיקה

8. המהירות שבה הערך של חלקי מחשב יורד

9. שערות בצוואר שקשה לגלח וצריך 891539878345873445 מראות כדי לא להחתך.

10. ערסים נתניתיים.

זהו, אם לא הייתי עובד בעיר אחרת מהעיר שאני גר בה הייתי מתעצבן על הרבה יותר דברים.

הרוח של CPT PRICE תיהיה בMW2... כמו כן שים לך לכך שMW הביא לסדרה נוסחא חדשה , יש משימה אחת שאתה משחק בתור NPC אך בעבר הרחוק שלה, אולי ניזכה שוב לשחק בקפטן...

עכשיו ניזכרתי בזה, בחדר יש תמיד את הערסים שבאים בשביל לדבר, יושבים על איזה מכשיר שנים ולא עושים כלום ועוד מתחילים לזיין למדריך בשכל שיחליף למוזיקה נורמאלית (מזרחית)...

יש גם את האלא שבאים להתאמן ובהפסקות יושבים ומסתכלים עליך...

כשאתה בהליכון במהירות 15 ואתה מנסה לעלות אותה ובמקום ללחוץ עם האצבע יוצא לך ללחוץ עם הציפורן...

כשאתה בהליכון ונופלת לך המגבת דווקא כשנישאר עוד 10 דקות לרוץ...

כשאתה הולך לקחת דיסקים לשטנגה, חוזר והיא כבר תפוסה עם אותו ערס שמרים בקושי את המוט...

כשאתה קובע עם חברים שלך ללכת לפיינטבול ואחותך מקיאה באותו בוקר... (למה זה קורה תמיד לי????)

כשאתה עושה מתח ועולה מהר מידי ודופק את הראש בעמוד... הנפילה על התחת מהגובה הזה זה גם לא נעים...

כשמתיישב לידך באוטובוס כושי שמוחץ אותך עם המוטת כנפיים שלו...

כשאתה עובר בלילה בתחנה מרכזית ועוצר אותך שוטר שמבקש לראות תעודת זהות, עכשיו לך תוכיח לו שאתה בן 15 ולא 18 איך שהוא חושב....

כשאתה צריך לנסוע שעתיים בשביל לראות שהאורטופד שלך בחופש...

כשאתה מופיע מול קהל גדול ואז באמצע מישהו מחליט שסיימת לנגן (למרות שאתה ממשיך) ומתחילות מחיאות כפיים סוערות...

את האימהות שבאות עם תינוק קטן שלא יכול לשבת 5 דקות בשקט לקונצרט...

את האימהות שמתחילות לפתוח שקיות של במבה בזמן שאתה מנגן

כשאומרים לך שאתה מנגן שני ותשתחרר בשבע ובסוף אתה מנגן אחרון ומשתחרר ב10...

כשקוראים את שם המשפחה שלך לא נכון...

כשאתה קולט שהעדשה של המשקפיים מלוכלכת, מוריד אותן מנקה אותן, שם אותן שוב וקולט שהיא עדיין מלוכלכת...

עוד יותר מעצבן שכשאתה מגלה שכל הרבע שעה הזאת ניקיתה את העדשה הנקייה...

כשאתה מנקה את הבית כשכל המשפחה בבית...

כשאתה מנסה לקבל קצת פרטיות ואחותך ניכנסת כל 10 דקות לחדר...

כשאתה בא לאורטופד אחרי צילום רנטגן של היד והוא אומר לך שאתה לא תוכל ללכת אם לא תעשה ניתוח ><

כשאתה מנסה להסביר לו שהבעייה שלך זה ביד והוא מנסה להסביר לך שליהיות נכה זה לא כ"כ נורא... רק אחרי 10 דקת וויכוח הוא קולט שהוא לא סגר את הקובץ של הפציינט הקודם...

אנשים שחופרים בהודעות

אנשים ששונאים את עצמם

בני אדם שקוראים לך חנון רק בגלל שיש לך , ואיך שהם מתחילים ללקק לך את התחת אחרי שהראתה להם שה"חנון" לא יושב בשקט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרוח של CPT PRICE תיהיה בMW2... כמו כן שים לך לכך שMW הביא לסדרה נוסחא חדשה , יש משימה אחת שאתה משחק בתור NPC אך בעבר הרחוק שלה, אולי ניזכה שוב לשחק בקפטן...

עכשיו ניזכרתי בזה, בחדר יש תמיד את הערסים שבאים בשביל לדבר, יושבים על איזה מכשיר שנים ולא עושים כלום ועוד מתחילים לזיין למדריך בשכל שיחליף למוזיקה נורמאלית (מזרחית)...

יש גם את האלא שבאים להתאמן ובהפסקות יושבים ומסתכלים עליך...

כשאתה בהליכון במהירות 15 ואתה מנסה לעלות אותה ובמקום ללחוץ עם האצבע יוצא לך ללחוץ עם הציפורן...

כשאתה בהליכון ונופלת לך המגבת דווקא כשנישאר עוד 10 דקות לרוץ...

כשאתה הולך לקחת דיסקים לשטנגה, חוזר והיא כבר תפוסה עם אותו ערס שמרים בקושי את המוט...

כשאתה קובע עם חברים שלך ללכת לפיינטבול ואחותך מקיאה באותו בוקר... (למה זה קורה תמיד לי????)

כשאתה עושה מתח ועולה מהר מידי ודופק את הראש בעמוד... הנפילה על התחת מהגובה הזה זה גם לא נעים...

כשמתיישב לידך באוטובוס כושי שמוחץ אותך עם המוטת כנפיים שלו...

כשאתה עובר בלילה בתחנה מרכזית ועוצר אותך שוטר שמבקש לראות תעודת זהות, עכשיו לך תוכיח לו שאתה בן 15 ולא 18 איך שהוא חושב....

כשאתה צריך לנסוע שעתיים בשביל לראות שהאורטופד שלך בחופש...

כשאתה מופיע מול קהל גדול ואז באמצע מישהו מחליט שסיימת לנגן (למרות שאתה ממשיך) ומתחילות מחיאות כפיים סוערות...

את האימהות שבאות עם תינוק קטן שלא יכול לשבת 5 דקות בשקט לקונצרט...

את האימהות שמתחילות לפתוח שקיות של במבה בזמן שאתה מנגן

כשאומרים לך שאתה מנגן שני ותשתחרר בשבע ובסוף אתה מנגן אחרון ומשתחרר ב10...

כשקוראים את שם המשפחה שלך לא נכון...

כשאתה קולט שהעדשה של המשקפיים מלוכלכת, מוריד אותן מנקה אותן, שם אותן שוב וקולט שהיא עדיין מלוכלכת...

עוד יותר מעצבן שכשאתה מגלה שכל הרבע שעה הזאת ניקיתה את העדשה הנקייה...

כשאתה מנקה את הבית כשכל המשפחה בבית...

כשאתה מנסה לקבל קצת פרטיות ואחותך ניכנסת כל 10 דקות לחדר...

כשאתה בא לאורטופד אחרי צילום רנטגן של היד והוא אומר לך שאתה לא תוכל ללכת אם לא תעשה ניתוח ><

כשאתה מנסה להסביר לו שהבעייה שלך זה ביד והוא מנסה להסביר לך שליהיות נכה זה לא כ"כ נורא... רק אחרי 10 דקת וויכוח הוא קולט שהוא לא סגר את הקובץ של הפציינט הקודם...

אנשים שחופרים בהודעות ;D

אנשים ששונאים את עצמם

בני אדם שקוראים לך חנון רק בגלל שיש לך , ואיך שהם מתחילים ללקק לך את התחת אחרי שהראתה להם שה"חנון" לא יושב בשקט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה עולה עם מנוף ובאמצע מת להשתין (ולא מפחד)

כשאתה מנסה לפרסם תגובה וכל פעם יש את ההודעה "שים לב - בזמן שקראת את נושא זה, נוספו בו 3 הודעות חדשות"

עריכה-עוד פעם קרה לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה מנסה לפרסם תגובה וכל פעם יש את ההודעה "שים לב - בזמן שקראת את נושא זה, נוספו בו 3 הודעות חדשות"

כל כך נכון, בייחוד כשאתה משקיע בהודעה ארוכה ומקיפה, ואז אתה צריך להתחיל לבדוק על מה מתוך מה שרשמת כבר ענו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. תיכון.

2. נהגים ישראלים חסרי סבלנות.

3. ערסים.

4. ערסיות.

5. מוזיקה מזרחית.

6. FXP.

7. ילדי כאפות.

8. פינגווינים.

9. תוכניות מפגרות.

10. צביעות.

11. נהגים ישראלים ששמים בווליום כ"כ גבוה כדי שכל השכונה תשמע את הזבל שלהם.

12. שמאלנים קיצוניים.

13. כשאתה בא להוריד סרט/משחק של איזה 40 קבצים ואחרי שאתה מוריד הכל הקובץ האחרון ירד מהשרת.

14. מתמטיקה.

15. כשאתה שם דגנים בקערה ואז אתה מגלה שנגמר החלב הקר ויש רק חלב פושר.

מסכים שונא אותם!!

אבל היי.. אני שומע חזקה ברכב כי אני באמת אוהב את זה ::) אני אפילו מנמיך כשאני מגיע לרמזור כדי לא להרעיד לאנשים את האוטו :smile1:

מה מעצבן אותי? (סליחה אם כבר אמרו )

שאנשים באים לחנות חופרים שעה בקשר למוצר שהם רוצים ולא קונים כלום..

שאנשים מוצאים מוצר שחיפשו הכי זול ואז מבקשים עוד הנחה.

הגרלות שאף אחד לא זוכה בהם.

עשירים מפונקים שרע להם בחיים ואומרים לך "כסף לא נותן שום דבר.. אני יודע גדלתי עם זה!"

פוזאיסטים מעפנים שמסתובבים עם משקפי דיסטאנס ומרגישים בשיא האופנה.

פוזאיסטים מעפנים שמסתובבים עם כובעי דיסטאנס ומרגישים הכי עבריינים בעולם.

או'חצות , פאקצות, אימואים (לא הומואים אני לא גזען ;)), וכל הוואנביס למיניהם..

אנשים שמחכים לחורף כדי שהרכב יהיה נקי.

דוסים עם 200 ילדים שלוקחים כל מה שבחינם.

נשים חונות.

נשים חונות ליד הרכב שלי.

אנשים שדופקים מכוניות בחניה או פתוחים דלתות בלי להתחשב ברכב ליד.

נהגי מוניות שיעשו הכל כדי לעצור לדודה שהרימה את היד במדרכה.. גם אם זה לחתוך 3 נתיבים ולגרום לפקק.

נהגים שמאטים לפני רמזור ל30 קמ"ש ומחכים שהרמזור התחלף לאדום.

אנשים שמנים מאוד שנדחפים בתור.

אנשים שלא שמים דורדורנט.

ילדים מעפנים שמרגישים "חזקים" בגלל המשפחה הדפוקה שלהם.

נצלנים שמאשימים אותך שאתה מניאק ולא עוזר להם והם כועסים עליך..

הורים שמלבישים ילדים מפגרים כמו ילדים מפגרים.

אנשים שמזלזלים בידע שלך ואז שואלים אותך דברים שהם לא יודעים.

חפרנים שחושבים שכולם חברים שלהם.

טוב אני יכול להמשיך בלי סוף ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים שונא אותם!!

אבל היי.. אני שומע חזקה ברכב כי אני באמת אוהב את זה ::) אני אפילו מנמיך כשאני מגיע לרמזור כדי לא להרעיד לאנשים את האוטו :smile1:

השאלה היא מה אתה שומע?

אבא שלי למשל שומע מוסיקה קלאסית על פול ווליום. :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא מה אתה שומע?

אבא שלי למשל שומע מוסיקה קלאסית על פול ווליום. :smile1:

במוסיקה קלאסית אין צרחות מטומטמות, במוסיקה קלאסית או פופ הזמר לא מופיע עם ויברטור בתחת, לבסוף מוסיקה קלאסית היא מוסיקה, מזרחית לא.

תסכים איתי?

עוד משהו- הערסים האלא באוטובוס שיושבים לידך, קודם אתה שומע את ה"מוזיקה" שלהם דרך האוזניות ואז הם מתחילים לזמזם אותה בקול רם התואם יותר פקק תנועה... בחיי אם הייתה לי יד פנוייה הייתי מחטיף לעילג הזה כף שיתעשת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...