הדברים הכי מעצבנים-הת'ראד הראשי - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדברים הכי מעצבנים-הת'ראד הראשי

ariel-ro

Recommended Posts

שאתה מביא ביד ואין לך מנעול בדלת של החדר ואתה עם הגב אל הדלת מול המחשב עם יד שמאל על העכבר ויד ימין על הזין יושב בזווית עקומה כדי שמישו יכנס אל החדר הוא יקלוט את הגב שלך ולא את הזין החשוף שלך . אתה בשיא ועומד לגמור ואז אמא שלך נזכרת להביא לך את התה שביקשת ממנה לפני שעה , אתה שומע את הדלת נפתחת לוחץ מהר על X מקפיץ את המכנס למעלה עם היד (זה בהיכון כל הזמן שאתה מביא ביד,האגודל תופס את המכנס למטה ובמקרה חירום אתה משחרר אותו והמכנס עולה למעלה ומכסה את הזין ) הדלת נפתחת , ואז אתה משחק אותה מחפש משהו במגירה כי אתה כבר בזווית עקומה כזאת בדיוק לכיוון של המגירה ואז אתה שואל את אמא שלך שאלות מטומטמת כי ככה אתה תחשוב שהיא לא תדע שאתה מביא ביד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 412
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^ שיש לך ADHD ::)

זו באמת אינדיקציה ל-ADHD? :s05: (אני אתן עוד דוגמה: כשדברים לא סימטרים זה גם עלול לעצבן אותי)

עריכה: טוב נו, חבל לקלקל את הדיון עם שאלות רציניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או זה או שאתה סתם דביל ;D

אני מניח שתסתכל באיפיונים של ADHD ותראה אם זה מתאים לך, או תפגוש מאבחן...

לא יודע, גם המורה שלי למתמטיקה יכולה להשתגע אם הטורים לא ישרים בדיוק... :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמשהו קטן נופל על הרצפה, אתה בטוח שזה ממש ליד הרגל שלך בסוף אתה לא מוצא את זה ואחרי שעה ורבע מוצא את זה חצי קילומטר מהמקום שבו חשבת שזה

לי זה קורה בעיקר עם מחקים. הוא יכול ליפול מהשולחן אבל הוא יקפוץ חצי כיתה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לנסות להדליק את הטלוויזיה עם השלט ולגלות שאחותך המאותגרת טכנולוגית כיבתה את הטלויזיה עם הכפתור.

שאנשים בכוונה משאירים טיפה חלב בשקית כדי להשאיר את מלאכת החלפת השקית לפראייר הבא.

לקום 5 דקות לפני שהשעון המעורר מצלצל ולדעת שלעולם לא תצליח לחזור לישון לעוד 5 דקות.

לכתוב משהו בת'רד הזה שהוא כבר בעמוד ה-20 ואז לעבור בחוסר חשק על כולו כדי לוודא שלא כתבו את מה שאתה רוצה לכתוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להיות רטוב במקלחת מת מקור בשיא החורף, פותח את הווילון מושיט יד למגבת ואז מגלה שהשארת אותה בחדר אחרי המקלחת של אתמול... ואין אף אחד בבית שיביא לך אותה :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח התרד רצה שמישהו יכתוב "שכותבים כותרת וחסרה אות וזה הופך למשפט לא מובן" וכו'

אז יותר מעצבן זה אנשים שעושים טעויות בכוונה בשביל צומי :)

ומה שהכי מעצבן, זה שמורידים את המים בשירותים ונשארת חתיכת נייר צפה, מורידים את המים עוד פעם והיא ממשיכה לצוף ושום דבר שתעשו לא יגרום לה להיעלם.

זה הדבר הכי מעצבן שיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאתה מביא ביד ואין לך מנעול בדלת של החדר ואתה עם הגב אל הדלת מול המחשב עם יד שמאל על העכבר ויד ימין על הזין יושב בזווית עקומה כדי שמישו יכנס אל החדר הוא יקלוט את הגב שלך ולא את הזין החשוף שלך . אתה בשיא ועומד לגמור ואז אמא שלך נזכרת להביא לך את התה שביקשת ממנה לפני שעה , אתה שומע את הדלת נפתחת לוחץ מהר על X מקפיץ את המכנס למעלה עם היד (זה בהיכון כל הזמן שאתה מביא ביד,האגודל תופס את המכנס למטה ובמקרה חירום אתה משחרר אותו והמכנס עולה למעלה ומכסה את הזין ) הדלת נפתחת , ואז אתה משחק אותה מחפש משהו במגירה כי אתה כבר בזווית עקומה כזאת בדיוק לכיוון של המגירה ואז אתה שואל את אמא שלך שאלות מטומטמת כי ככה אתה תחשוב שהיא לא תדע שאתה מביא ביד.

גמרתה אותי אחי אני על הרצפה איזה דפוק אתה!!! :bash::lol:

מלך מלך ממש מצחיק איך שסיפרתה את זה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חזור ב3 וחצי ממסיבה, ולגלות שההורים שלך נעלו את הבית מבפנים והשאירו את המפתח בדלת.

פלאפון של ערסים שחושבים שכולם רוצים לשמוע את הזמר הערס-הומו שלהם שר.

לרדוף אחרי אוטובוס את כל הקיבוץ והקיבוץ השכן, כי הנהג הזבל יצא דקה אחת מקדם מדי.

לכבות את האור לפני שהולכים לישון, ופתאום לקלוט שאין לך מושג איפה השלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...