הדברים הכי מעצבנים-הת'ראד הראשי - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדברים הכי מעצבנים-הת'ראד הראשי

ariel-ro

Recommended Posts

• תגובות 412
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם כבר מדברים על התנדבות

( בתקופה שעוד הייתי יוצא לסיורים במשמר אזרחי ולא סתם מוציא אותם ואז יושב בתחנה שעתיים.)

איזה מעצבן זה שהנהג הערבי מחליט שערבי אחר הסתכל עליו לא יפה ואז אתה מתחיל לעשות סיבובים בגלל שהנהג השני מנסה להתחמק ואז בסוף שאתה תופס אותו

ואתה מת לדרוך תנשק ולדפוק בו כדור הוא סתם בודק שיש לו רישיון תעודת זהות (כחולה) וביטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיזה מעתבן זה כשמקפיצים אותך ב 2:00 להודעה מוקלטת (גלאי עשן שהופעלו), המקום כמובן נעול וצריך לחכות 20 דקות (לא מגזים) למשטרה כדי שתבדוק אם צריך לפרוץ למקום (והשוטרים שיגיעו יצטרכו לשאול את הקצין כי הם לא יכולים להחליט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר כבאים,

איזה מעצבן זה שביום שישי מגיעות שלוש כבאיות, משטרה ואמבולנסים לחנייה של הביניין שלך, סירנות פאניקה וכו'... כל השכונה באה לראות מה קרה ואז בסוף מבינים שזאת אזעקת שווא... כל אבו-כביר נקטלה אנושות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדברים הכי מעצבנים שיש לדעתי הם:

1. אנשים מאותגרים טכנולוגית

2. אנשים מאותגרים טכנולוגית שקשורים אליך באיזשהי דרך ובגלל זה מרשים לעצמם לשגע אותך שעות ביום במקום להזמין טכנאי

3. אחיות

4. הסוף של COD MW

5. העובדה שכנראה קפטן פרייס לא יחזור בMW2 (כ"כ אהבתי את הדמות...)

6. ערסים שכל היום שומעים מזרחית ואז כשמצלצל לך הטלפון עם איזה צלצול של מנגינת גיטרה ל5 שניות מתעצבנים עליך.

7. מתמטיקה

8. המהירות שבה הערך של חלקי מחשב יורד

9. שערות בצוואר שקשה לגלח וצריך 891539878345873445 מראות כדי לא להחתך.

10. ערסים נתניתיים.

זהו, אם לא הייתי עובד בעיר אחרת מהעיר שאני גר בה הייתי מתעצבן על הרבה יותר דברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...