הדברים הכי מעצבנים-הת'ראד הראשי - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדברים הכי מעצבנים-הת'ראד הראשי

ariel-ro

Recommended Posts

1. ללכת חצי קילומטר לתחנה הקרובה כדי לגלות ששחכת את הכרטיסיה בבית ואין לך מזומן בכיס

2. כשנגמרת הסוללה בפלאפון [קורה הרבה בפלאפונים החדשים]

3. ערסים, ערסיות, פקאצות, אימואים וואנאביז

4. כשנגמרת הסוללה בעכבר באמצע משחק CS:S מקבל headshot והלך הניקוד [עכבר אלחוטי]

5. כשאתה רוצה לחזור הביתה אחרי יום שישי מלא שתיה, אתה שתוי משהו משהו חסר לך שקל והנהג במונית שירות לא מוותר לך! ואתה צריך ללכת 10 קילומטר

שפוך הביתה..

6. אנשים שתופסים יותר מדי מקום, ז**ני שכל למיניהם ואנשים שמתלוננים בלי סוף

7. כשאתה מסתפר ונופל לך שיער לעיינים והספר אומר "אל תזוז!"

8. נצלנים ואנשים שחושבים שהם יודעים הכול וכשאתה שואל אותם משהו הם לא יודעים שום דבר

שחכתי את אחד החשובים

9. כשאתה מחכה בממתינה ואז אחרי 10 דקות אתה מגלה ששחכו אותך וניתקו את השיחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 412
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

"מוזיקה" מזרחית...

http://www.youtube.com/watch?v=jHgDwB7OGkM

הפקה 5 שקל עם כוסיות שהביאו מטייבה...

זה כלכך LAME.

הליריקה כלכך אידיוטית שזה הורג...

לעומת שיר של Pink Floyd? של אביב גפן?

:)

זה לא מזרחית, זה שירי חפלה שכל הייעוד שלהם זה לשמח, הם לא צריכים לבקר בעיות חברתיות או מחאה על הממשל.

אתה רק מוכיח לי כמה אני צודק בזה שהשיר הזה עולה לך בקנה אחד עם כל הסגנון הזה של המוזיקה.

לפעמים אנחנו הולכים לאיבוד בתוך כל ההווי הזה של הברנזה והתוויות החברתיות של מה טוב ומה לא טוב ואנחנו שוכחים לשם מה המוזיקה נבראה.

לפני 20 אלף שנה גם הייתה , הפנדר של היום היו אז אבנים ומקלות, ואני עדיין בטוח שהאנשים נהנו ממנה לא פחות ממך כשאתה שומע את פינק פלויד

שרים על כסף ועל ההשפעות שלו על אנשים.

עם השנים או עם החינוך השתרש קונצזוס לגבי , מן סט של כללים שאם אתה רוצה להחשיב את עצמך

מבין ומקובל אתה חייב לקבל על עצמך: טובה היא עם משמעות, מוזיקה ישנה היא הכי טובה, מוזיקה קלאסית היא הצורה שבה מוזיקה צריכה להשמע, רוק הוא הסגנון האולטימטיבי, מוזיקה שהפיקו בCUBASE נמצאת בתחתית הסולם התרבותי, ואפשר להמשיך עד מחר.

מתוך סט הכללים האלה נולדו אמנים "מיוסרים" כמו אביב גפן ששילבו הרבה אלמנטים של ביקורת בשירים שלהם, הניסיון שלהם לדחוף את עצמם

החוצה מתוך המיינסטרים נבע מאמונות שלהם ליצור משהו שונה, "שלא כמו כל הזבל היום", כפי שנוהגים לומר. מיותר לציין שאותו דור מזוין

שאביב שר עליו זה אותו דור מזוין שמפרנס אותו ובהמשך קונה גם את האלבום של נינט שהוא עזר להפיק, נערה שבתקופת הזוהר שלו

היה עושה הכל בכדי להתרחק מטיפוסים מהסוג שלה.

ולעניינו, כל "האמיתות" הללו גרמו לנו להגדיר "קלאסיקות", יצירות שאלמנט הזמן לא חל עליהן, או לפחות אנחנו לא מעוניינים שיחול עליהן.

ליצירות מסוג זה יש קטגוריית נפרדת, כי הרי כמובן אלה הביטלס/פלויד/לד זפלין/וכו', ענקים בדורם!

חס וחלילה שלא נשווה את לינקין פארק לG&R, הרי הרובים הופיעו כשהדיג'יי של לינקין עוד לא ידע ללכת! ולהקות כאלה שרו דברים חשובים כמו שלום

עולמי ועל עולם ללא דתות! כמה רדודים הלינקין פארק האלה, רק לצעוק הם יודעים!

התחנכנו להסיק שמוזיקה חייבת לבוא ממקום שהוא עמוק,מחושב ובעל משמעות, כי ככה.

בסופו של דבר, מוזיקה נמדדת לפי איך שהיא אצלנו בנשמה, וזאת מטרתה היחידה. הנאה. אין נכון, לא נכון, טוב או רע.

כל רצף של צלילים שאני נהנה ממנו הוא בשבילי מוזיקה טובה.

רק להחזיר אותכם קצת למה באמת חשוב, מצטער אם חפרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איתכם, אבל אני לא מסוגל לשמוע שיר בעברית בלי שלמילים יש איזושהי משמעות או נפח. אם אין לכם כישרון כתיבה תעשו שיר בלי מילים :bash:

באנגלית העניין הזה עוד נסבל, כי זה לא שפת אם אז לא ממש שמים לב למילים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוסים (עם דגש על רוסיות) שמנסים/ות להיות ישראלים/יות

(גילוי נאות, ההורים שלי נולדו ברוסיה)

או כן ,גם אני שונא רוסיות שמנסות בכוח להיות כמו הישראלים ,כאילו שאתה מדבר עם מישהיא והיא יודעת שאתה רוסי ,אתה יודעה שהיא רוסיה ,אבל היא בכל זות לא רומה לדבר רוסית .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקדמת אותי במאית שניה.....

בצבא יצא לי לסבול מזה,

הייתי בחדר עם שני חברים שדיברו רוסית כל הלילה תוך התעלמות מוחלטת מזה שאני לא מבין מילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...