הדברים הכי מעצבנים-הת'ראד הראשי - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדברים הכי מעצבנים-הת'ראד הראשי

ariel-ro

Recommended Posts

• תגובות 412
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שאתה מחרבן בשיא הלחץ ובשיא החום ומזיע ואתה שואל את עצמך,לעזאזל מכל הפטנטים שיש בעולם היה קשה לחשוב על פאקינג מזגן קטן שיקרר אותך שאתה מחרבן בזמן מאמץ?

עוד משהו

שאתה מתקלח סבבה אחרי זה שאתה מסיים אתה שוכח שמהכלללל שכחת דווקא מגבת

וגם בעסה שאתה פאקינג בחוץ מזיע בשיא החום כולך אדום בא לבית ומת לשתות מים קרים בסוף שמו את כל המים בבקבוק הקר בצלחוית של הכלב ואז אתה מרגיש כלב ומתבעס

איזה בעסה שאתה שאתה מכיר מישהי כוסית רצחחחח מהמקושרים/או כל אתר היכרויות אחר בתמונות אתה רואה אותה דוגמנית עם חזה מושלם גוף שלא מבייש את ג'יזל רמיזות מיניות שיצא לך משהו

בסוף אתה נפגש איתה ואתה פאקינג קולט שאתה ניפגש עם מישהי שדומה יותר לגוש חרא מאשר כוסית

אחח כן ארבעת הדברים האלה זה בעסה רצינית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד הדברים ההכי מעצבנים-

כשאתה בתא הלבשה בחנות כלשהי (במיוחד אלא שאי אפשר לנעול) ואז בא איזה הומו אחד פותח את הווילון ומתסכל עליך דקה ברצף...

עוד דבר זה שיש תמיד את האבא המטומטם שהולך לחדר ומשאיר את הבן הקטן שלו בבריכה ליד והקטנצ'יק הזה נכנס כל 5 דקות בשביל לבדוק שאבא לא ברח לו... והוא עובר לידך דווקא כשהשטנגה בדרך לחזה ואתה לא יכול להאים אותה כי הראש שלו בול שם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה שעה מנסה לתפוס טרמפים (נורא קשה לעצור בצומת נחשון) ועוברת איזו כלבה שמסמת לי שהיא פונה ימינה (ואני צריך ימינה)

או כשנהגים שלא עוצרים (וכל הרכב ריק) עושים לי שלום.

או כשלוקח שעה לנגב את התחת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה רואה סרט עם חברה שלך, סרט שלא מעניין אותך בגרוש אבל התעלית על עצמך והלכתה איתה בשביל לא להעליב אותה ובאמצע הסרט היא נירדמת...

כשנערה יושבת לך על הברכיים "עמוק מידי" וזה מתחיל ללחוץ...

מקרה מעצבן שקרה לי- הלכתי במסדרון, ליד עמד מורה והסתכל עלי, פתאום אני מקבל כף, אני מסתובב קולט את חבר שלי והוא אומר לי יעני התבלבל. קיצר אני בא לתת לו זה כף ואז המורה אומר- "תגיד לי? מה אין לך בושה? מורה עומד לפניך ואתה מרים ידיים!"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאתה מחרבן בשיא הלחץ ובשיא החום ומזיע ואתה שואל את עצמך,לעזאזל מכל הפטנטים שיש בעולם היה קשה לחשוב על פאקינג מזגן קטן שיקרר אותך שאתה מחרבן בזמן מאמץ?

שירותים כימים, אוגוסט בצהריים

ברגע שתעבור את זה תבין שכל שירותים אחרים הם תאנוג עילאי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...