שאלה בקשר לסינתיסייזרים של Roland - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לסינתיסייזרים של Roland

Fighter

Recommended Posts

האם הסינתיסייזרים של רולנד של היום נשמעים כמו ה mt-32 של פעם?

http://en.wikipedia.org/wiki/MT-32

זה שהיה משומש בקווסטים פעם כמו אי הקופים עם כל הכלים של הקאריביים

היה לזה צליל אמיתי כזה

אני רוצה בעתיד לקנות סינתיסייזר וללמוד נגינה, גם לי בא לנגן דברים כמו שכולם עושים ביוטיוב ואני פשוט רוצה שישמע יפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל תוכנות אמולציה וכל זה, זה כבר מי שעם המחשב וכדי לעשות דברים מקצועיים אני רק רוצה סינתיסייזר שידע לעשות צלילים יפים

אז איך הסאונד של הכלים בסינתיסייזרים של רולנד היום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, לא יצא לי אני לא מלחין

אבל פעם היה לי סינתיסייזר של ימאהה של דוד שלי והוא מכר אותו והיו לו צלילים לא משהו, אתה יודע כמו שנגיד יש במחשב סאונדפונט שמכיל את הדגימות? אז הדגימות בסינתיסייזר לא היו משהו

ולמשל באי הקופים שמשתמש בmt-32 יש איכותי, שנגיד יש כלי מסויים אז שומעים את זה טוב ולא למשל איזה פסנתר מזייף

ורואים את ההבדל אם אין את הדבר הזה ויש נגיד סתם general midi

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

sound font זה בסה"כ sample bank ולא מודול של סינטסייזר.

חוץ מזה שאי אפשר להשתמש בבנק הזה בשום דבר שלא קשור לקריאטיב ברוב המקרים כי זאת proprietary שלהם.

היום יש לך כלים ב VST שיודעים לעשות דברים מדהימים מבחינת סינטזה של צליל ומעבר לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני יודע זאת היתה דוגמה

אבל סך הכל מה שרציתי זה חוות דעת על אם הסינתיסייזרים של רולנד נשמעים טוב

כי אני רוצה ללמוד נגינה על אורגן פסנתר לא יודע מה ופסנתר לא יכנס לי בבית וגם אין לי כסף לדבר כזה, אז אני חותר לכיוון סינתיסייזר שיכול לדמות את הצליל אבל שהצליל ישמע טוב ולא כמו הימאהה הדפוק ההוא שהרג לי את האוזן

כאילו ממש ללמוד עם מורה את כל הקטע של התווים והליווי וכל זה

יש לי פה גיטרה חשמלית פנדר של דוד שלי אבל אני לא נוגע בה בגלל שאני בכלל לא מתחבר לגיטרות ואני לא מצליח לנגן בכלי כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקנה מקלדת שליטה סבירה כמו Oxygen 49/61 של M-Audio ותתחיל לעבוד עם מודולים של VST/Reactor.

גם תלמד לנגן על קלידים וגם תלמד סינטזה כמו שצריך ואפילו לא צריך לפנות 2 מ"ר בבית בשביל פסנתר ולהטריד את השכנים בזיופים שלך :)

עם מקלדת שליטה ניתן גם לשלוט ב sequencer ולעשות המון דברים כי כל אלמנט שם כמו knob שאתה מסובב יכול להיות מתוכנן ישר לאלמנט שליטה בתוכנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...