החברת זיכרונות "CORSAIR" מומלצת? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החברת זיכרונות "CORSAIR" מומלצת?

davidpo

Recommended Posts

מניסיון אישי, תבדוק שהלוח שלך תומך ספציפית בזכרונות אלו. יש QVL או שבאתר היצרן של הלוח או של הזכרונות.

יכול להיות מצב שאפילו שהזכרונות מוקרים ואיכותיים DDR2/3 לא יתאימו ללוח מסויים שתומך בסטנדרט הזה. אני אכלתי הרבה מסכים כחולים ומה רק לא כשהשתמשתי ב REAPER, הזיכרונות היו תקינים ועובדים עכשיו במחשב אחר ללא בעיה, אך בלוח שלי הם לא רצו לעבוד (STRIKER II). כשהחלפתי ל GSKILL כל הבעיות נפתרו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דימה, לפי תגובתך אני משער שלא ניסית לפתור את הבעיה בשום אופן. כלומר, חיברת את הזיכרונות, היו בעיות וישר החלטת שאין תאימות.

תגובתי היא שאתה מדבר שטויות, לחברות אין זמן לבדוק את כל הזיכרונות שקיימים, רשימת ה-QVL לזיכרונות היא בד"כ מאוד קצרה. גם כשהיא אינה קצרה אז היא לא שווה כלום ביחס לכמות העצומה של זיכרונות שקיימים על המדפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים עם NIKE לגמרי, הQVL מאוד מאוד מצומצמים ביחס לכמות הזכרונות שקיימים בשוק אבל הפתרון שדימה הציע הוא פתרון טוב וזה שווה בדיקה, חוץ מזה תבדוק אם הלוח שלך תומך בTRIPLE CHANNEL (כידוע רק לוחות של I7 תומכים בטריפל צ'אנל, לפחות מה שאני יודע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שלא יהיה?

תזמונים, מהירות- אחלה. יצרן- אחלה.

וזה נוגע גם ל-95% מהזיכרונות שתמצא בחנויות שברשת.

יהיה יותר פשוט אם תספק תקציב, מפרט, שימושים ואנחנו כבר נחליט מה יהיה הזיכרון הטוב ביותר בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דימה, לפי תגובתך אני משער שלא ניסית לפתור את הבעיה בשום אופן. כלומר, חיברת את הזיכרונות, היו בעיות וישר החלטת שאין תאימות.

תגובתי היא שאתה מדבר שטויות, לחברות אין זמן לבדוק את כל הזיכרונות שקיימים, רשימת ה-QVL לזיכרונות היא בד"כ מאוד קצרה. גם כשהיא אינה קצרה אז היא לא שווה כלום ביחס לכמות העצומה של זיכרונות שקיימים על המדפים.

אז זהו שכן ניסיתי והפכתי את כל העולם כדי שהם יעבדות אפילו התקשרתי ל , וניסינו להגדיר ביחד את הטיימינגים, אבל שום דבר לא עזר לי ...

אם הייתי רוצה פשוט לחבר זיכרונות בלי לגעת בשום דבר אז לא הייתי קונה את STRIKER II בזמנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...