ספקי כח KSP ?? טוב, יש להם חוש הומור.................. - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספקי כח KSP ?? טוב, יש להם חוש הומור..................

Old Cat

Recommended Posts

ראיתי לאחרונה באיזה מחשב ועליו האותיות KSP, בפונט וגרפיקה בדיוק כמו הלוגו של KSP שכולנו מכירים.

הסתכלתי טוב יותר והנה, המדבקה בדיוק כמו זו של EZ COOL רק במקום האותיות EZ COOL יש האותיות KSP. כל שהאר בדיוק אותו דבר, גם המכשיר נראה זהה. רק מה, חברת KSP רשומה במקום EZ COOL כמותג.

וכעת לשיקולכם והשערה שלכם, מי יותר נפגע במוניטין שלו, בחיבור המוזר הזה :lol::lol::lol:.

לא יכלו לפחות לשנות קצת את צורת המדבקה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין אם זה חוקי בכלל... כאילו יש מצב שהם מדברים עם היצרן ומוסיפים את הלוגו שלהם??? אגב יש לי בבית מארז כזה עם הKSP. אבל את המכסה עם הKSP זרקתי כמעט באותו יום :-)))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה מאוד... לדעתי הם מתחילים כמו שופרסל שהופכים כל מוצר שני למוצר שופרסל למי ששם לב.

(טוב הילדים פה לא עושים קניות מן הסתם).

אני חייב לתקן אותך פה ידידי , "שופרסל" זהו למעשה ה"חומר האפל" אותו חומר שמרכיב את היקום אבל אף אחד

לא באמת יודע בוודאות שהוא קיים , חברת שופרסל פיענחה את התעלומה והשתמשה בחומר לייצר... ובכן, כל מה שבא לה בעצם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לתקן אותך פה ידידי , "שופרסל" זהו למעשה ה"חומר האפל" אותו חומר שמרכיב את היקום אבל אף אחד

לא באמת יודע בוודאות שהוא קיים , חברת שופרסל פיענחה את התעלומה והשתמשה בחומר לייצר... ובכן, כל מה שבא לה בעצם.

אהבתי ... באמת פנטזיה לא רעה...

אבל תכלס הם עושים בשכל... הם עושים פירסום אפילו באשפה... אני הולך ברחוב ורואה כל מיני שקיות של במבה אבל זה לא אוסם או משהו כזה זה שופרסל...

גם נראה לי שהם התחילו לייצר מים סופרשל.. הזוי... רק שלא יהפכו את DUREX לשופרסל אני יפסיק להשתמש בהם.

ובקשר לספקי כוח ומארז לדעתי זה סוג של פרסומת... תזכרו בתקופת פקרדבל.. עם המחשב לכל ילד...פרסומת טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שופרסל? KSP ?

נראה לכם שהם המציאו את הגלגל ? על מישהו שמע כאן ? (האסטרטגייה של היא בדיוק כזאת אם מישהו לא ידע).

הנושא הזה לא מוזר ובטח אי אפשר להשתמש בשם "שופרסל" בכדי לתאר אותו. אנשי השיווק והצוות האסטרטגי סה"כ משתמשים בכלים שהם למדו בדיוק כמו שמלמדים בבתי הספר למינהל עסקים הטובים והיוקרתיים בעולם כבר שנים רבות.

כמובן שפעולה כזו היא כשרה וסה"כ מדובר בעיסקה בין יצרן לספק. הקטע המצחיק בתרד הזה הוא שגם EZCOOL זה שם שיווקי ליצרן הזה, שבגדול זה JSP - אבל בפועל נראה לי הולך למפעל גדול ומרכזי הרבה יותר (שיכול להיות שמייצר גם את הספק המוכר והיקר שלכם, למרות שאני בספק).

למעשה אחרי תרד כזה מפחיד אותי לחשוב שחלק מהאנשים לא יודעים ששליש מהמוצרים שהם קונים מחברות גדולות ומוכרות זה בכלל מוצר של חברה קטנה ואנונימית שנקנה בחוזה ע"י החברה הגדולה (ולא תמיד יש בלעדיות) או בכלל מוצר של חברה אחרת. למשל מסך ה 24" הזול של ויוסוניק הוא בכלל לא שלהם, זה איזה מסך של חרטאגיצ'י מהמזרח שמוכרים את המוצר עם חוזה לכל מי שמעוניין. בכל מקרה לא מדובר רק בחברות עלומות שם, זה יכול להיות גם מאחורי הסמסונג ו מאחורי הטושיבה.

לנו כישראלים נראה מוזר לקנות חלצה או מים של שופרסל וכמו ישראלים טובים בתרד הזה אנחנו גם מלגלגים אבל לאמריקאים בכלל לא מוזר לקנות חולצה של WALL MART (שזה בדיוק אותו הדבר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה כמעט תמיד זה קטע של מדבקה בסוף... אבל!

יש עניין מאוד חשוב לדוגמא כשASUS מחתים חברה הוא נותן לה את הכלים שהיא תשתמש בחומרים וחלקים איכותיים.

כמו כן לדוגמא ספקי כוח שמביאים אלקטרוניקה איכותית והם עמידים יותר.

בקשר לJSP-TECH אז העניין בכלל לא מובן לי כי זה נראה לי יותר ויותר כמו שימוש בשם כמו PANASONIC ו PANASONIK נשמע אותו דבר אבל חיקוי...

הרבה פעמים ראיתי JSP וEZCOOL ביחד באותו שם אבל נדיר JSP-TECH וEZCOOL... לא יודע.. למרות שJSP קיבלו 11 זכיות ב80.

2 מהם ב80PLUS

ן9 PLUS BRONZE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עניין מאוד חשוב לדוגמא כשASUS מחתים חברה הוא נותן לה את הכלים שהיא תשתמש בחומרים וחלקים איכותיים.

אל תהיה תמים. הטעות הבסיסית פה היא שאתה לא מאפיין לאיזה שוק מיועד המוצר. ברור שאם מדובר במוצר איכותי ויקר תהיה הקפדה.

אבל היום הצרכן רוצה בזול ואין מה לעשות - לכל יצרן מכובד יש ליין זול שהמטרה שלו להיות הכי זול, שם פחות תראה את מה שרשמת. וזה לא משנה - אל תתן דוגמא של אסוס - יש מקרים ויש מקרים, יש הצלחות ויש נפילות. ולא משנה אם קוראים לך SONY או אם קוראים לך שופרסל. גם שופרסל עושה את הבדיקה שלה ו גם KSP את שלהם.

המים האלו לא נמכרים בליין של מיי מעיינות מקברי צדיקים, וגם הספק שראית לא מיועד למערכות גיימרים כבדות באוברקלוק עצבני, אבל בשביל המחיר הוא מספק תמורה טובה. ואני במיקרה מכיר את היבואן של JSP ותאמים לי שהוא בודק כל דבר לעומק ולא היה מביא לא טוב, כל הקטע זה לא טוב או גרוע אלא האם טוב למחיר או לא טוב למחיר. אותו יבואן מביא גם אנרמקס למי שמוכן לפתוח יותר את הארנק ודורש רמה וביצועים גבוהים יותר.

ובקשר לאסוס שהזכרת - גם כאן אל תהיה תמים, יש לאסוס ליין זול מאוד שאם לא ידעת קוראים לו , בכוונה הם בידלו את השם כדי שלא יפגע במותג , שם רמת ההקפדה והכלים הרבה יותר נמוכה, עד כדי כך שבידלו את המותג שלא יעשה נזק.

בקיצור - תחשבו פעמיים כי היום אתם בעידן השיווק המתוחכם, אנשים הולכים לאוניברסיטה ועושים שני תארים בשביל ללמוד איך "לעבוד על הצרכן בעיניים" (במילים גסות כמובן), אל תחשבו שאם אתם קונים ספק זה יהיה יותר טוב מספק XXXX (הכנס את שם החנות הגדולה האהובה עלייך) או שאם אתם קונים זה באמת או שאם אתם קונים שברולט זה באמת שברולט (כל השברולט הלא "סופר יקרות" שמסתובבות בארץ זה בכלל יונדאי או קאייה עם מדבקה שונה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור - תחשבו פעמיים כי היום אתם בעידן השיווק המתוחכם, אנשים הולכים לאוניברסיטה ועושים שני תארים בשביל ללמוד איך "לעבוד על הצרכן בעיניים" (במילים גסות כמובן), אל תחשבו שאם אתם קונים ספק זה יהיה יותר טוב מספק XXXX (הכנס את שם החנות הגדולה האהובה עלייך) או שאם אתם קונים זה באמת או שאם אתם קונים שברולט זה באמת שברולט (כל השברולט הלא "סופר יקרות" שמסתובבות בארץ זה בכלל יונדאי או קאייה עם מדבקה שונה).

זה ברור

בסופו של דבר, הכל עניין של מחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...