לימודי טייס-עדיף בארץ או בחול? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לימודי טייס-עדיף בארץ או בחול?

חן מ

Recommended Posts

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תשמע,אתה לא צריך לזלזל בי...אין קשר בין להיות טייס לבין חוכמה גדולה...סהכ צריך לדעת חוקי תעופה כמו שיש חוקים בכביש זה הכל

ברור שצריך אחריות,ואל תדאג אני אסתדר

המבחני תאוריה קשים?לא הצלחתי למצוא על זה מידע בשומקום

אף אחד לא מזלזל בך. פשוט מיואשים ממך קצת.

בכל מקרה, הטענה שלך לא נכונה לדעתי. אם אין קשר ביו יכולת שכלית לטייס, איך אתה מסביר את העובדה שבשביל להגיע למיונים של צוות אוויר צריך דפ"ר די גבוה, ובכלל מי שמגיע לקורס טייס בצבא (וגם מסיים) הוא חד משמעית לא טיפש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בונא חן אתה חמור! מה נראה לך שראית ביס מן את ג'ים קרי תולש פלייר מקיר מודעות ובטייק הבא הוא טס במטוס אתה חושב שככה זה במציאות? אתה אמיתי בכלל? וכן צריך להיות חכם בשביל לקבל רישיון טייס, אולי לא גאון הדור אבל בהחלט יכולת קליטה, מה שהוכחת אינספור פעמים שלך אין. איך אתה מצפה שניקח אותך ברצינות כשאתה שואל אם 5 יחידות אנגלית זה מספיק בשביל להבין שפה טכנית מתקדמת? זה בקושי מספיק להזמין צ'יזבורגר במקדונלדס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת,ממש לא צריך להיות גאון הדור בשביל זה

כן,אנגלית צריך לדעת...תיאוריה אתה מתכונן כמו שמתכוננים לתיאוריה על ,ואז יש את השיעורים המעשיים שלומדים בהם לטוס,פשוט עושים בדיוק מה שעושה המדריך,רושמים דגשים והכל מסתדר

בכל מקרה-יש כאן מישהו שעושה את זה בארה"ב ויכול לספר לי על זה?מה עם המחיה שם?יקרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא גדולה, אבל מינימלית.

אם יבוא פלוני אלמוני ויגיד משפט כגון "סהכ צריך לדעת חוקי תעופה כמו שיש חוקים בכביש זה הכל" כאשר הוא מתייחס לכישורים הנדרשים לטייס, בהחלט ניתן להסיק מכך כי אין לו אפילו את אותה יכולת שכלית מינימלית שציינתי.

(איזה חוקי תעופה כמו שיש חוקים בכביש? לא לעשות פרסה איפה שיש שלט שאוסר?)

:lol:

ו :bash: לת'רד ולפותחו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי קורס טייס בח"א דורש פרופיל קרבי ואין לי

דא-אם אני עושה רישיון בארה"ב צריך להמיר אותו לרישיון ישראלי בארץ?זה עולה הרבה?

האם אתה סבור שרק זאת הסיבה שמונעת ממך את כנפי הטייס הנחשקות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אם זה מה שעוצר אותך ...

לך תפגין מול המשרדים של צה"ל , שזאת אפליה , ולמה לאנשים עם נתונים פחות טובים ופרופילים יותר נמוכים לא נותנים צ'אנס , תלחם בשיניים , עד שלא תקבל את הסיכה שלך ...

מעניין אותי למה החלטת שיש לך את מה שצריך כדי להיות טייס ? התקנת flight simulator x , צברת 30 דקות התקנה , הסתכלת בתא הטייס , הלכת לאיבוד עם כל המקשים , יצאת מהמשחק והחלטת שבא לך להתעסק עם מטוס אמיתי ?

אתה מבין את גודל האחריות שמוטלת עליך כשאתה טייס מסחרי ?

אתה בכלל מבין את מה שאתה רוצה לעשות ? או שסתם בא לך ?

כי אני לא חושב שאתה מבין או חשבת לעומק על זה ...

זה לא "אני אקנה כרטיס מסך , או קונסולה או סלולרי או אפרוח ואצבע אותו בסגול" .

ולבחור שמלמעלה , שהחליט שהוא לא טס ברגע שחן יהפוך לטייס ...

לא רוצה לבאס אותך ילד , אבל אם אתה תהיה טייס , אני אתקע לעצמי buttplug עם נוצות של טווס אמיתי , ואסתובב ערום במרכז העיר ועל הדרך אקעקע חן מ על כל גפה אפשרית בגופי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שאני מבין את גודל האחריות המוטלת עליי,וברור שאני אתאמן לפני זה המון

וכן יש לי FSX,אני טס ברשתות עם פקחים ומכיר את העיניין,ומכאן זה בא.לא סתם אני רוצה ללכת על התחום הזה

עכשיו אני מתלבט אם לעשות את זה דרך האוניברסיטה בחיפה שמציעה מסלול של לימודי טייס ותואר ראשון,או לטוס לארה"ב ושם לעשות הכל,כי בארץ לשלם 60K ולעשות הכל באופן פרטני זה לא משתלם,כי גם שעת טיסה מאוד יקרה,וגם אין לאן לטוס בארץ

מה אתם אומרים?עדיף דרך האוניברסיטה או בארה"ב?

לגבי התיאוריה-המבחן עצמו קשה?זה מבחן באנגלית או בעברית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...