לימודי טייס-עדיף בארץ או בחול? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לימודי טייס-עדיף בארץ או בחול?

חן מ

Recommended Posts

היי

יש לי עוד 3 שנים ,אבל אני מתעניין בזה מעכשיו כדי להתכונן

מישהו כאן לומד להיות טייס?עדיף לעשות זאת בארץ או בחול?

כי בטח שמעתם שעכשיו נפתח המסלול החדש באוניברסיטת חיפה שמשלב לימודי טייס עם לימודים לתואר ראשון,זה שווה משהו?

אני פשוט לא רוצה לשלוח מייל לאוניברסיטה,כי הם עוד יחשבו שאני עכשיו מתעניין,וזה לא עכשיו

אני מקווה שאני אוכל לקבל כאן פרטים על הנושא

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

היי

יש לי עוד 3 שנים ,אבל אני מתעניין בזה מעכשיו כדי להתכונן

מישהו כאן לומד להיות טייס?עדיף לעשות זאת בארץ או בחול?

כי בטח שמעתם שעכשיו נפתח המסלול החדש באוניברסיטת חיפה שמשלב לימודי טייס עם לימודים לתואר ראשון,זה שווה משהו?

אני פשוט לא רוצה לשלוח מייל לאוניברסיטה,כי הם עוד יחשבו שאני עכשיו מתעניין,וזה לא עכשיו

אני מקווה שאני אוכל לקבל כאן פרטים על הנושא

תודה

לא אמרת שאתה בן 17 איפהשהו? או שדמיינתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו חן כול יום אתה מפתיע אותי מחדש.

אתה בן 19 , פה אתה אומר שיש לך עוד 3 שנים , מה שאומר שאתה בן 15-16 (וגם אז הרמת המשכל שלך נמוכה).

לגבי כול סוג של לימודים בשבילך, וותר מיד. יש לך רמת משכל של מדרכה.

אם ניסית להגיד שאתה מסיים עוד 3 שנים , תגיד את זה "עוד שלוש שנים אני משתחרר" לא "אני עוד 3 שנים צבא". גם אז אין לך למה ללמוד טייס , הטייסים הנחמדים שלנו מחיל האוויר יקחו לך את רוב העבודה (אם בכלל תצליח לסיים את הלימודים).

1. קשור לולאה (אני יכול להסביר לך בפרטי איך בדיוק).

2. תקשור את הצד השני שלה למשהו גבוה.

3. תראה שהלולאה יכולה ליפול מהגובה שבוא אתה נמצא סביבות המטר שבעים.

4. שים את הראש בתוך הלולאה.

5. קפוץ.

6. ??????????????????????????

7. PROFIT!

(גם אנחנו נרוויח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לו כסף לקנות שלט של מגהסון , אתה מציע לו לטוס לחו"ל ולהוציא עשיריה של ירוקים על רישיון טיס ?

על אותו המשקל היית שולח אותו למחנה , לתוכנית "חלוצים על מאדים - כי חייבים לשלוח מישהו לשם" ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לחדש אותו כל כמה שנים, לעשות אחד בארצות הברית זה ממש לא 10000 דולר, אפשר לעשות אחד בכ10000 שקל כולל הטיסה ללא עלות מחיה, הבעיה זה כמות שעות הטיסה שצריך לבצע וסוג המטוס המדובר, רשיון למשהו בסגנון פשוט כמו אולטרהלייט(ויש גם כאלה סגורים, פשוט מדובר על חד מושביים בלבד) או דאון צריך מספר מאוד מצומצם של שעות טיסה ואת זה עושים בפחות משבוע, רשיון טיסה פרטי על מטוס נוסעים קל(ססנה וכו') מגיע לעשרות שעות טיסה תהליך שלוקח כחודשיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הבנתי שבארה"ב זה הרבה יותר זול מאשר בארץ

אבל הבעייה בארה"ב היא השפה:אנגלית.ברור שבשביל טייסים אנגלית חייבת להיות שפה שמדוברת ברמה מצויינת,אבל האם 5 יח' אנגלית זה מספיק בשביל להבין את ההסברים שיתנו לי בקורס שם בארה"ב?

ודא-בארה"ב שעת טיסה היא לא כזו יקרה,ככה שאפשר לכסות את את מיכסת שעות הטיסה בשביל רישיונות מתקדמים יותר בצורה מהירה,לא כמו בארץ ששעת טיסה עולה 800 שח ואז מאוד קשה לכסות את מיכסת השעות לרישיונות מתקדמים יותר

דרך אגב:מישהו שמע על התוכנית החדשה של לימודי תואר ראשון עם רישיון טייס עד אפשרות לרישיון מסחרי ועבודה בחברת תעופה לאחר מכן,באוניברסיטת חיפה?מישהו התעניין בזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הבנתי שבארה"ב זה הרבה יותר זול מאשר בארץ

אבל הבעייה בארה"ב היא השפה:אנגלית.ברור שבשביל טייסים אנגלית חייבת להיות שפה שמדוברת ברמה מצויינת' date='אבל האם 5 יח' אנגלית זה מספיק בשביל להבין את ההסברים שיתנו לי בקורס שם בארה"ב?

ודא-בארה"ב שעת טיסה היא לא כזו יקרה,ככה שאפשר לכסות את את מיכסת שעות הטיסה בשביל רישיונות מתקדמים יותר בצורה מהירה,לא כמו בארץ ששעת טיסה עולה 800 שח ואז מאוד קשה לכסות את מיכסת השעות לרישיונות מתקדמים יותר

דרך אגב:מישהו שמע על התוכנית החדשה של לימודי תואר ראשון עם רישיון טייס עד אפשרות לרישיון מסחרי ועבודה בחברת תעופה לאחר מכן,באוניברסיטת חיפה?מישהו התעניין בזה?

[/quote']

למה לעזאזל אתה תמיד נתפס ל5 יח"ל? אתה ורבים כמוך שחושבים שה5 יחל המסכנים של בית הספר

עושים אותם לבלשנים של השפה האנגלית :lol: :lol:

5 יחל זו רמה בזויה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע,אתה לא צריך לזלזל בי...אין קשר בין להיות טייס לבין חוכמה גדולה...סהכ צריך לדעת חוקי תעופה כמו שיש חוקים בכביש זה הכל

ברור שצריך אחריות,ואל תדאג אני אסתדר

המבחני תאוריה קשים?לא הצלחתי למצוא על זה מידע בשומקום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין קשר בין להיות טייס לבין חוכמה גדולה

לא גדולה, אבל מינימלית.

אם יבוא פלוני אלמוני ויגיד משפט כגון "סהכ צריך לדעת חוקי תעופה כמו שיש חוקים בכביש זה הכל" כאשר הוא מתייחס לכישורים הנדרשים לטייס, בהחלט ניתן להסיק מכך כי אין לו אפילו את אותה יכולת שכלית מינימלית שציינתי.

(איזה חוקי תעופה כמו שיש חוקים בכביש? לא לעשות פרסה איפה שיש שלט שאוסר?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...