לימודי טייס-עדיף בארץ או בחול? - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לימודי טייס-עדיף בארץ או בחול?

חן מ

Recommended Posts

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

64,מבחינה גופנית גם אני לא מתאים,הכושר שלי גרוע ברמותתתת

לגבי ההקלות-הייתי זקוק להן במשך השנים,השנה אני רואה שאת כל הבגרויות שלי אני עושה בלי התוספת זמן הזו,זה יש לי ומילונית באנגלית זה הכל

טוב חלאס אני אפילו לא ינסה לרדת עליך זה כבר נהיה עצוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקב"א נמוך כי לא התאמצתי במבחן סתם לחצתי אנטרים וכו' לא השקעתי בזה בכלל בגלל זה הקבא נמוך לא בגלל שלא ידעתי את החומר

אתה מודע לדזה שהמבחנים בודקים חשיבה ולא ידיעת חומר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברנו מקודם על תכונות שצריכות להיות לטייסים. אני דיי בטוח שלא להיות אידיוט היתה אחת מהן....

הקב"א נמוך כי לא התאמצתי במבחן סתם לחצתי אנטרים וכו' לא השקעתי בזה בכלל בגלל זה הקבא נמוך לא בגלל שלא ידעתי את החומר

זה לא משנה אם לקחת ברצינות וקיבלת קב"א נמוך או אם לא לקחת ברצינות וקיבלת קב"א נמוך, כי בשני המקרים יצאת דביל.

עכשיו בלי ירידות, ברצינות, חן אתה בנאדם עם שכל, בוא נודה בזה דיי מתחת לממוצע, ועל מה אני מתבסס? אתה אומר שלא השקעת במבחניי קב"א, אתה חושב שאם סיימת בגריות בלי להשתמש בהקלות זה איכשהו יותר יותר טוב מבאמת לנצל את ההקלות האלה וכנראה לקבל ציון יותר גבוהה, אתה לא מבדיל בין נחישות ללדפוק את הראש בקיר וכאחרון חביב אתה ביססת את כל הדיון הזה על כמה אתה מצטיין בסימולטור טיסה במחשב.

אני מוכן לשים כסף שהבחור פה מסיים לבנות את החליפה מקרייסיס לפני שאתה מקבל כנפיים של עוף בגריל, שלא לדבר כבר על כנפיי טייס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...