האם יש טעם לשדרג? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש טעם לשדרג?

gprr

Recommended Posts

שלום לכם

אני משחק בסימולטור IL-2 STURMOVIK 1946,המשחק ידוע בהיותו מעמיס מאד על המעבד.

בדרך כלל יש לי פריימים טובים כולל בטראק(דטה) שמשמש למדידת הביצועים במשחק שזה 54 FPS עם סנכרון ורטיקלי מופעל בכרטיס מסך,

אלא מאי... כשאני מגיע לעיר שיש בה הרבה בתים,קצב הפריימים יורד אפילו עד ל-10 ויש לי "תצוגת שקופיות",גם כשהקצב עולה עדיין המשחק רוטט.

המשחק תומך בעקרון בליבת מעבד אחת אבל אפשר להגדיר 2 ליבות ואז העומס יורד מעט מאחת ועובר לשניה,

בהגדרת יחידה,קו העומס מגיע לפעמים מעל עיר עד לסוף הגרף,בשני המקרים אין שנוי בביצועים.

אם אני מוריד רזולוציה מ-1920x1200 ל-1024x768 הפריימים עולים ל-60 שזה מושלם-אי אפשר יותר בגלל Vertical Sync מופעל.

האם יש טעם לשדרג כרטיס מסך?

המפרט שלי:

E8400

8800GTS

4GB DDR800 CL 5

DEL2405

XP

בברכה

gprr

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אני ממש לא מכיר את הסימולטור הזה, אך אם אתה מציין זאת שברזולוציות גבוהות המשחק לא עובד תקין, זאת מכיוון (אני משער) שהכרטיס מסך שלך ישן קצת.

עם כל הכבוד ל8800GTS 320MB או 640MB, היה לי אחד כזה, החלפתי אותו מייד ל 8800GT כי הייתה לי אפשרות ואני נהנה מהחלטה זו.. גם שלי כבר מיושן אשפר להגיד.

המעבד סבבה, אתה אפילו יכול לעשות לו טיפה אוברקלוק, הייתי ממליץ לך להחליף ככרטיס מסך - ל4870 או אם יש לך תקציב ל4890 (ATI כמובן).

אם אתה רוצה יש את הכרטיס המצויין שבמסגרת אותו תקציב פחות או יותר - 260GTX 216

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה למרות שלא שיחקתי במשחק הזה שנים (באמת שנים לא המושג), אני זוכר שהאפקטים של המים אם מורידים אותם

זה משפר ממש את הפריימים

אם לא היה עידכון גרפי הסימולטור רץ לי סבבה... ולי יש מערכת ממש ישנה עם כרטיס מסך ראדון 9700 פרו (ה' יקום דמו מי מאמין שהוא עדיין פועל בכלל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ווווואי 9700 PRO איזה כרטיס תותח הו היה בזמנו - הוא יצא בזמן שיצאו בNVIDIA סידרת 5*** והRADEON אכל אותם מזה אכל אותם...

לי אישית היה 9500pro שהפכתי אותו ל9700... D:

אך איזו נוסטלגיה בתקופה ששיחקתי SOF2... חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואיי גרשון, שנים :hi:... מה שלום הקהילה?

עדיין יש לך את הGTS? תחליף אותו, כמעט כל דבר היום עדיף עליו ויש מלא מלא דברים שיתאימו לך, אם אתה שואל

אותי ה260 של יהיה סבבה לך מאוד...

ד"ש לכולם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מממ לא... ;D

הוא מנותק אז אני אגיד לך שיש לו את ה8800GTS 512MB, אבל מהראשונים ראשונים...

לא היה דבר כזה מעולם 8800GTS 512MB היו שני דגמים - 320MB ו640MB.

ה8800 היחיד שישן קצת עם 512Mנ זה כמו שלי - ה8800GT 512MB.

בעקרון - לענייננו - לא משנה איזה GTS יש לו - כל כרטיס ביניים + היום (MID+) יהיה עדיף עליו משמעותית בביצועים - לדוגמא - ה4850 וכו'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שהגירסה השניה מספקת ביצועים נחמדים מאוד... לא רחוק מ 9800GTX ( לא + )

ושדרוג מיניאלי הוא לכיוון GTX260/4870...

עריכה,

בלי קשר לאיזה כרטיס עדיף, תבטל את ה VSYNC דרך הדרייברים ודרך המשחק... סביר שזה יעזור ב FPS... תבדוק גם אם אתה עם הדרייבר האחרון מהאתר של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שהגירסה השניה מספקת ביצועים נחמדים מאוד... לא רחוק מ 9800GTX ( לא + )

ושדרוג מיניאלי הוא לכיוון GTX260/4870...

עריכה,

בלי קשר לאיזה כרטיס עדיף, תבטל את ה VSYNC דרך הדרייברים ודרך המשחק... סביר שזה יעזור ב FPS... תבדוק גם אם אתה עם הדרייבר האחרון מהאתר של .

שלום שוב

מדובר בכרטיס עם 512מ"ב זכרון

כמו כן ,מאחר ואני משתמש במע' עקיבה למבט,לא ניתן לבטל סנרון אנכי כי אז יש קריעת תמונה לרצועות אופקיות בעת תזוזת הראש.

המשחק ישן ופותח עד להפצתו במשך שש שנים והמנוע האחרון יצא ב-2002 - נכון להיום,הכרטיסים שעדיין תומכים בו היטב הם של נוודיה,האחרון של ATI שתמך היטב היה 1950.

המשחק מותאם ל-OGL.

אם אני מוריד הגדרות AA ו-AF ,כמעט אין שנוי בבצועים וגם אם אני מוריד איכות וכמות טקסטורות במשחק,עדיין נותרת הבעיה מעל עיר שזזה משפיע מאד בעת מרדף או קרב אוירי מעל העיר.

בשבי לסבר עוד, אם אני מוריד כמות עצים ואני מיעל יער,העצים פוחתים מאד והביצועים עולים מייד משמע לא ניתן להפחית את מספר הבתים בעיר.

העניין שמרתיע אותי הוא זה שגם למי שיש I7 920 ב-3.2 ג'יגההרץ עם 285GTX עדיין סובל מהרטט הזה אם כי פחות ממני.

בדיקה נוספת: ב1200 על 1600 אני מקבל מינימום 24 FPS.

תודה לעוזרים

gprr

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

gprr אני לא חושב שיש טעם לשדרג כי הסיכוי הטוב זה שהמשחק עצמו בעיתי

אני משחק היום את MGS2 שגם עשה לי הרבה בעיות עד שהצלחתי להגדיר לו הגדרות מסוימות שבהם הוא לא עושה בעיות

לדעתי תשחק אם ההגדרות עד שתצליח -קורה לפעמים אם משחקים ישנים

אם לא תצליח תעבור לסימולטור יותר מודרני

בכללי אני לא חושב שהגיע הזמן לשדרג כרטיסי 8800 לסוגיהם

אם משדרגים כבר כרטיס מסך שהיה בעבר דרג גבוה אני חושב שצריך לשדרג אותו פעם בשלוש שנים +-

ולא כל פעם שצץ משחק שמסרס או בגלל שצריך ליתפשר על הגדרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכם LANZAR וקרירין

השאלה היא:

האם על סמך הנתונים שסיפקתי אפשר להניח שכרטיס חזק מאד להיום יפתור את הבעיה או שיש חשד כבד שהמעבד מעורב מאד וכרטיס לא יציל את המצב???

תודה

gprr

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאתה מתאר זה לא בעיה של של מעבד...

כי ברגע שאתה מוריד רזולוציה ה FPS כן עולה, מה שמביא את האצבע המאשימה לכיוון הכרטיס מסך...

אבל אני לא חושב שמשחק בן 6 שנים יכול לאמץ 8800 בצורה כזאת... מה שגם אמרת שאנשים עם GTX285 המשחק לא עובד להם מספיק טוב... ככה שאין מה להאשים חוץ מאת המשחק עצמו...

רציתי להציע לך במידה והלוח תומך לחפש 8800GTS נוסף שאפשר להשיג היום יד שניה אני מאמין בסביב 300 שקל... אבל אני רחוק מלהאמין שמשחק בן 6 יתמוך בריבוי כרטיסים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...