תואר במדעים מהאו"פ. (או לחילופין במדעי המחשב) - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תואר במדעים מהאו"פ. (או לחילופין במדעי המחשב)

amd@ati

Recommended Posts

אם אתה מחפש קורס שילמד אותך את כל הבסיס הזה +אלגברה ליניארית (לא בצורה מעמיקה כמו בליניארית1 )

אני ממליץ לך על הקורס הזה

http://www.openu.ac.il/courses/10444.htm

לקחתי אותו הסימסטר הזה , הוא קורס עמוס בחומר (כן יש הרבה כאלה ...)

ואתה צריך להתייחס אליו ביראת כבוד ,שזה אומר לבוא מוכן לשיעור להכין את כל המטלות , לשמוע להוראות ולאותת בפניות :) .

אם כן תצליח אם תזלזל בו תכשל כמו טובים ורבים .

הוא לא קשה במיוחד פשוט היקף החומר שלו גדול מאוד .

אבל שתיהיה לך אלגברה טובה כי משתמשים הרבה באלגברה בו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 113
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מכיר מספר אנשים שסיימו תואר בהנדסה ב- 3.5 שנים (בזמן שהזמן המשוער לסיום התואר הוא 4-5שנים), מצד שני אני מכיר כאלו שכבר לומדים שנים לתואר רגיל, ועדיין לא סיימו.

אם התכוונת להנדסת חשמל\אלקט' אז אין בפתוחה. לגבי תעשיה וניהול אני לא סגור. רוב התארים בפתוחה הם מדעיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע @ ATI קצת קשה לי להמליץ לך כאשר אני לא יודע מהם המסלולים המענינים אותך כרגע

אני לא ממליץ לקחת שום קורס שהוא לא במסלול שמענין אותך. גם ככה התואר הזה נמרח .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המכינה מתבססת על ידע תיכוני.

אם לא תצליח במכינה, או שלא תתקבל לטכניון, אז תשרוף את עצמך גם מבחינת הבצפר כי פספסת שנה.

כמו כן תצטרך לעבור לגור פה, ולוותר על חבריך וילדותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה"פה" שלי זה בטכניון.

אם אתה גר ליד חיפה זה פותר את העיניין הזה.

והלימודים בטכניון זה קשה, אם אתה לא ילד פלא לדעתי זה לא רעיון טוב. בכל מקרה תהנה מלא לעשות כלום בבצפר, כשתסיים תחשוב על הלימודים, מקסימום יש עתודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, כרגע אני פשוט לא עושה כלום, אני בא לבית הספר, לא מכין שיעורים ולא מתכונן למבחנים, ובכל זאת משאיר את שאר הכיתה הרחק מאחור.(למרות שהם מתכוננים למבחנים ימים מראש)

אני מחפש תחומים בהם אוכל להתפתח, כי אני פשוט מרגיש שאני מבזבז את הזמן שלי, ואני לא אגזים אם אומר שהמצב מוביל אותי לסף דיכאון.

ואם כבר אני מתכוון ללמוד בפתוחה, אני לא בטוח שבטכניון הרבה יותר קשה (בייחוד אם אתה סטודנט במשרה מלאה), ולכן אני מעדיף לאין שיעור ללמוד בטכניון.

מהם הסיכויים לצלוח את אפיק המעבר ולהתקבל באמצעותו לטכניון? (וכמה זמן הוא לוקח?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי תברר עם המורים שלך על אפשרות להבחן בבגרויות מוקדם (נגיד מועד חורף הבא)?

אם באמת יש לך את זה, תלמד בעצמך את החומר של 5 יחידות מת', ו5 פיזיקה, ותעשה בחורף מתמטיקה, פיסיקה, ואנגלית.

ככה יתפנו לך המון שעות שבועיות. אם תוכל לעמוד בזה, קח גם קורס באוניברסיטה, ככה גם יהיה לך את הרקע של הבגרות, וגם יהיו לך הרבה יותר שעות פנויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיך אני אמור ללמד את עצמי בגרות של 5 יח', ללמוד מבני גורן חלק כלשהו? (זהו לא ספר לימוד - זהו ספר תרגול)

אני פשוט אתחיל לקחת קורסים ותוך כדי ארכוש גם ידע לבגרות ויהיה לי פחות עומס בביה"ס, כנ"ל במדעי המחשב שלקחתי מורחב.

אני מעדיף לשמוע עוד על האופציה של אפיק מעבר. (אלא אם יש דרך פורמלית יותר ללמוד בגרות מזורזת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, ממש ככה, תקנה את כל סידרת הספרים 005 006 007 של בני גורן ותלמד דרכם ותסיים עם מתמטיקה, כמה פשוט.

מי ילמד אותך? אתה את עצמך, מי נראה לך ילמד אותך בפתוחה? [ואני בכלל לא מחשיב את המפגשים האלה שהם כלום]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...