תואר במדעים מהאו"פ. (או לחילופין במדעי המחשב) - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תואר במדעים מהאו"פ. (או לחילופין במדעי המחשב)

amd@ati

Recommended Posts

• תגובות 113
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

באוניברסיטה אני מתאר לעצמי זה קצת יותר גרוע אני מתאר לעצמי.

אי אפשר להשוות בכלל. באונ' ממוצעת העומס, בכל מסלול שהוא, הוא לא קצת יותר גרוע - הוא פי 1000 יותר גרוע - וזה בתקופה "רגילה" (כלומר, רק שיעורי בית), ומדובר על אנשים לא עובדים, או בקושי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל האנשים איתם דיברתי (ביניהם יועצים אקדמים), אמרו שלא אצטרך להשקיע יותר מכשעה וחצי עד כשעתיים ביום.

נ.ב: אמרתם שהעומס הוא פי 1000 מביה"ס, מה שאומר - 1000*0=0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לוקח קורס בודד ברמה של האשנב אז כן. אבל אם תקח 4 קורסים "קצת" יותר כבדים (באו"פ אפשר לקחת רק 4 קורסים בסמסטר, באונ' רגילה זה יהיה יותר לכיוון ה-6), ביחד עם בית הספר - אתה תקרוס.

וחלאס, הבנו שאתה מקבל 100 בלי להתאמץ, תעבור הלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר עברתי הלאה ממזמן. (אחרים לא)

יהיה לי מספיק לקחת בין 1 ל-2 קורסים בכל סמסטר כדי לגמור תואר בטרם הגיוס לצבא. (חוץ מהשנה הרביעית כמובן)

האם זהו עומס כל כך נורא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתואר תלת שנתי יש בממוצע 30-40 קורסים (6 סמסטרים 5-7 קורסים בסמסטר), אתה לא תספיק לסיים תואר לפני הצבא, גג חצי (חצי תואר מאפשר לך להשיג דחיית שירות - אבל אאל"ט תצטרך להתגייס בתנאים של עתודאים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשם השאיפה - סיום לפחות חצי תואר עד סיום כיתה י"ב, והשלמת התואר בטרם הגיוס לצבא. (אשמח להספיק אף יותר)

ואני לא בטוח שאצטרך להתגייס כעתודאי. (?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יואב, אם אני לא טועה אם מספיקים לסיים חצי תואר אז מקבלים דחיית שירות, ואז נכנסים ישר לקבע בצבא (או שיש תנאים אחרים כלשהם, אבל עדיפים מעתודאים)

בכל מקרה, איני מכיר אותך אישית אבל אפשר לנסות לדחוס חצי תואר, זה לא יהיה קל.

בצפר זה די "משחק ילדים" ביחס למצב שאתה צריך לקחת כמה קורסים עמוסים באונ'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יואב, אם אני לא טועה אם מספיקים לסיים חצי תואר אז מקבלים דחיית שירות, ואז נכנסים ישר לקבע בצבא (או שיש תנאים אחרים כלשהם, אבל עדיפים מעתודאים)

כמו עתודאים מינוס שנת קבע, כלומר 3 חובה 2 קבע במקום 3 חובה 3 קבע. אבל אני לא בטוח שהדח"ש מחייב אותך ללכת למסלול האקדמיזציה.

Amd@Ati - אינפי וחדוא זה שמות שונים לאותו דבר, וקח בחשבון לפחות 2 קורסים בחדוא ועוד 1-2 בלינארית שאם תעשה ברמה גבוהה - גם לא בדיוק תענוג. אני לא אומר שאי אפשר - אבל יהיה לך מאוד קשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועל איזה תואר אתם ממליצים?

האפשרויות הסופיות: מדעי המחשב וניהול, תואר במדעים או תואר במדעים בהדגשת מדעי המחשב.

הבעיה עם תואר במדעים היא שאני לא יודע איך אנשים ומעסיקים מתייחסים אליו, והאם הוא נחשב לתואר "מכובד" כדוגמת פיסיקה. (?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועל איזה תואר אתם ממליצים?

האפשרויות הסופיות: מדעי המחשב וניהול, תואר במדעים או תואר במדעים בהדגשת מדעי המחשב.

הבעיה עם תואר במדעים היא שאני לא יודע איך אנשים ומעסיקים מתייחסים אליו, והאם הוא נחשב לתואר "מכובד" כדוגמת פיסיקה. (?)

כמה שתואר בפיזיקה "מכובד" , אין לך מה לעשות איתו !!!

ובמקום לחפש תארים "מכובדים" יותר או פחות תחליט מה מעניין אותך , מה אתה רוצה לעשות בהמשך עם התואר ומה תהנה ללמוד ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוודאי שאתה צודק, אך בעתיד אני לא ארצה להתחיל עם הסברים שלמים על מהו "תואר במדעים בהדגשת מדעי המחשב מהאוניברסיטה הפתוחה" ולהתקל בשאלות מיותרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...