הכנס התחיל - WWDC - הכרזה על האיפון החדש. - עמוד 5 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכנס התחיל - WWDC - הכרזה על האיפון החדש.

Nosh

Recommended Posts

אתה עקבי למרות שכמעט כל הטרוניות שלך נגד האייפון כבר לא קיימות,

אתה מוזמן לחזור אחורה בזמן ולבדוק שכמעט כל מה שהתלוננת שחסר באייפון קיים כיום.

יש לו גם דברים שאין במכשירים אחרים עם "מפרט מפוצץ" אבל אתה מתעלם מזה,

המנגינה שלך נשארת קבועה.

השאלה היא אם באמת יש לך פרספקטיבה בנושא, או שכל החיים אתה עם נוקיה סימביאני ואת הידע שלך אתה גוזר מהרשת,

אני הייתי מהמר ל האפשרות הראשונה...

והאם אתה באמת כזה נוב בנושא מצלמות שמתלהב מכמות הMP?

ואם מחר יצא טלפון עם 26MP זה יהיה עדיף? מה עם איכות/גודל/סוג החיישן? האם זה באמת משנה כמה MP לאנשים שמצלמים בטלפון ובמקסימום שבמקסימום יפתחו תמונה לאלבום הביתי?

אולי העדר מצלמה מפוצצת אבל תוספת של 50,000 ישומים (שהם 2 רמות מעל יישומי הסימביאן) ממשק משתמש נהדר ומהיר (שהוא 5 רמות מעל הWM) דפדפן מעולה (שלא רואה שום אופרה או אקספלורר ניידים אחרים) שווים את זה?

היה לי סימביאן, היה לי , כיום אני עם WM, יש והיו לי תלונות גם על האייפון, אף מכשיר לא מושלם ובכולם חסר משהו,

אבל רבאק כמה אפשר להיות אנטי? (או שזאת הרגשה מגניבה להיות נגד העולם?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 135
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אגב, אני מעדיף לצלם תמונות ב 3.2 מאשר ב 5/7/12/אינסוף מגה פיקסל מהסיבה הפשוטה שהיום ב 99% התמונות שאני מצלם

או שנשארות בטלפון, או שעולות לפייסבוק, בכל מקרה כמות הפיקסלים שהן צריכות קטנה מ 3.2

מה גם שככל שהתמונה תופסת יותר, למכשיר יותר קשה לצלם, כלומר יותר בטריה ויותר זמן טעינה

אז מה היתרונות בהרבה מגה פיקסל?

אגב - אני מסכים שההייפ כרגיל מוגזם

אבל זה עדין מכשיר מעולה. בשאיפה שרק ישתבח

וכן, זה כת

אף אחד לא טען אחרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אין שום בעייה למכור מכשירים עם התחייבות, בשמחה הייתי קונה את האיפון באורנג' ב1000 שקל עם התחייבות לשנה וחצי לחבילת 120 שקל בחודש.

אבל מה? אנחנו לא יכולים, בגלל זה אנחנו חייבים לשלם על איפון כמו מכשירי על, שלטעמי מעט טובים יותר מהאיפון (לומרות שהאיפון החדש נהיה עוד יותר מעניין, ואני שוקל כאופציה רצינית), אבל עדיין ב$549 אני יעדיף לקנות את הHTC DIAMOND2 החדש, מה שיוצא זול יותר מהאיפון.

האיפון מכשיר מעולה, בהתחלה הוא היה נראה לי מכשיר פשוט עם ממשק מגניב, אבל מכשיר סגור ולא שימושי בשיט, מה ששינה את דעתי הוא זה שאפל שיפרה אותו בכל גרסא, ב1.1.4 היו כבר לא מעט חידושים, ולבסוף, OS2, סוף סוף פתוחה. אבל כשיש 5800 בחצי מחיר או כדימונד2 זול לא במעט מהאיפון 8GB צריך לחשוב טוב טוב לפני שבוחרים להשקיע באיפון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכשירי הWM יתחילו לעניין אותי שוב (ברגע שאני אפטר משלי) רק כשתצא גירסה חדשה למערכת ההפעלה ותהיה נורמלית (וקשה לי להאמין שזה יקרה ב6.5)

האיטיות הזאת מטריפה אותי

בנוסף חייבים להתחיל לשדך להם מסכי מגע capacitive נורמליים ולא הזבל הנוכחי.

אגב, ה5800 הוא בהחלט חביב במיוחד למחירו ואפילו מסך המגע שלו מצויין יחסית לresistive.

כרגע בקנה מה שמעניין זה הWEBOS של PALM, האנדרואיד של והיישום של הסימביאן החדשים בעלי מסך המגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3728514,00.html

תקראו ותחליטו איפה אתם, אני חושב שכמו התקשורת גם אתם עיוורים, וזה שסוףסוף רוב הטרוניות שלי נענו כביכול על ידי האייפון החדש, ( WOW MMS !!) לא הופכות אותו לפלאפון הטוב בעולם.

תקראו את הדיעה ב-YNET, אחד מדבר בססמאות שהוא אכל מה-HYPE התקשורתי של הפלאפון הטוב בעולם, והשני פשוט מדבר דוגרי ורגוע. האייפון נהייה טוב מאיי פעם, אבל לדעתי הוא עדיין רחוק.

ואל תדבר איתי על נוביות ומגה פיקסל, 3 מגה פיקסל זה מגביל (איפה הפלאש ? מה אתה מדבר איתי בכלל על גדלי חיישן ועדשות? ), ואני מחכה אבל ציפיותיי נמוכות כל כך, ולדעתי גם ה-K800 הקשיש יאכל תילדון החדש בלי מלח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה מישהו כתב שהוא הטלפון הטוב בעולם? :nixweiss:

יש הרבה מתמודדים לכתר הזה, אף אחד לא באמת זכאי לו כי לכל אחד החסרונות שלו

כרגע באמת הOMNIAHD מרשים מאוד, נחכה ונראה איך יהיה היישום בפועל.

3MP זה מגביל בתור , לא בתור מצלמפון לרוב המוחלט של המשתמשים שלא עושים יותר מדי חוץ מלהעלות לפייסבוק או מקסימום לפתח ביתיות.

(ואתה באמת רוצה להתווכח אם זה מספיק לתמונות ביתיות?)

ואכן באמת חסר פלאש (וחסרים דברים נוספים כמובן), אבל כל הלד פלאש למיניהם לא באמת שווים משהו והטלפונים שיש להם קסנון הם ברוב המקרה מכשירים נחותים (ואני בטוח שנפגעת ברגע שקראתי ל99% ממכשירי אריקסון נחותים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טלפונים בעלי טובה ואיכותית הם לרוב חסרי דברים איכותיים מבפנים כיוון שרק המצלמה האיכותית במכשיר לוקחת חצי מהגודל שלו.

להכניס פלאש וכל השטויות האלו

אותי אישית לא מעניין העיקר שיהיה אפשר לצלם איתה, זה תוספת בשבילי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השתמשתי שנים בנוקיה כולל בסימביאן 9.2, המון פוטנציאל שהמימוש שלו מאכזב, בטח יחסית למה שרואים ממערכות ההפעלה של המכשירים החדשים

(WEBOS/ANDROID/MAC OS)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמאכזב אותי שרק עכשיו S60 הגיע כממשק מגע, ולכן שוק האפליקציות מגע לS60 , ורוב הדברים לS60 הולכים למכשירים ללא מסכי מגע ולכן גם הפיתוח איטי.

אבל מה שהכי מעצבן זה לראות שמשקעים במכשירים עם מערכת סגורה, כמו הLG ARENA, מתלהבים שיש בו מאיץ גרפי, אבל מה תעשה איתו? תסובב כל הזמן את התמונות בגלריה? הרי המערכת הפעלה סגורה ומשחקים נורמאלים לא תקבל (כמו NGAGE או של הOSX), לפחות SE השכילו ושמו ב Idou מערכת S60.

Omania HD באמת נראה מעניין, אני מקווה לראות עוד מכשירים כמוהו, כדי להאיץ את התוכנות לS60 5th. גם האנדרויד נראה מעניין, רק חבל שבנתיים לא יוצאים מכשירים עם עיצוב טוב, הWeb OS, לא מלהיב אותי עדיין, נראה כמו ניסיון לא טוב לחקות את הOSX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינתי עם אפשרויות כמו שיש ב WM זה מכשיר שסביר להניח יהיה מעולה..ועכשיו שהוסיפו לו את רוב השטויות שיש ב WM כמו מיילים וגם ווידאו העתק הדבק שזה גם אפקטיבי, ומי יודע מה עוד (או שזהו?) וזה עושה אותו מכשיר סבבה לגמרי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן נראה מרשים, נחכה ונראה אך המפה תראה ותשתנה בשבועותה קרובים, הולך להיות מעניין ואני חושב שכולם מסכימים איפשהו שלאייפון הרבה יותר קשה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...