חרדים מתעמתים בירושלים: שישה שוטרים נפצעו - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חרדים מתעמתים בירושלים: שישה שוטרים נפצעו

Nosh

Recommended Posts

• תגובות 154
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מצחיק שאתה גורם לזה להישמע כאילו חרדים מתנהגים למופת וחילונים הם חלאת האנושות ומתפרעים בכל הזדמנות אפשרית....

בינתיים המצב נראה אחרת לגבי עניינים של אלימות, פשע, ושאר ירקות, במיוחד אם תציג את זה לפי אחוז בתוך קבוצת האוכלוסיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

שמע אתה לוקח את זה יותר מידי רחוק כי אני לא אמרתי דברים כאלה.

יש אחלה חילונים וגם יותר טובים מחרדים.

פשוט לומר לאדם חרדי שהוא כמו חילוני זה בקטע של מצוות, אותו אדם לדוגמא לא לומד תורה, לא מתפלל, אז מה אתה חרדי או חילוני.

לא יצא לך לשמוע? לדוגמא יש אדם חרדי לא הולך להתפלל אז מה האדם השני אומר לו? למה אתה לא הולך להתפלל? מה אתה חילוני. לכן הקשר הזה למצוות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיייייייייי חלאס יש אנשים טובים ויש אנשים חרה.

אין שום בעיה בקיום הפגנות והציבור (הקיצוני/הMAIN STREAM/המסתערבים שבאים להפליל)

שמשתולל ופוגע בכוחות הביטחון צריך להיות מטופל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצחיק שאתה גורם לזה להישמע כאילו חרדים מתנהגים למופת וחילונים הם חלאת האנושות ומתפרעים בכל הזדמנות אפשרית....

בינתיים המצב נראה אחרת לגבי עניינים של אלימות, פשע, ושאר ירקות, במיוחד אם תציג את זה לפי אחוז בתוך קבוצת האוכלוסיה.

ואתה יודע מה?

אולי זאת הבעיה.

כמשהו לא מוצא חן בעיני הדוסים, הם יוצאים לרחוב, נלחמים ויורים לכל עבר.

אנחנו הציבור החילוני, שהוא הרוב במדינת יושבים מנגד, סותמים את הפה

ומקפלים את זנבותינו.

אולי במקום זאת, גם אנחנו כנגד הכפייה הדתית במדינה, נצא לרחוב, נפגין, נתפרע

ונזרוק אבנים על משרתי הציבור, אולי כך דברים יזוזו מדי פעם גם לטובתינו במדינה הזאת. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה הבעיה רוני? שלכל בן אדם חרדי שמפרע וכו' אתה קורא חילוני, ואז יוצא שיש רק חרידים טובים כי כל הרעים הם חילונים.

זה כמו שאני אקרא לחילונים שרוצחים, מתפרעים וכו' חרידים כי הם מתנהגים כמו חרידים, ואז יהיו רק חילונים טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמשהו לא מוצא חן בעיני הדוסים, הם יוצאים לרחוב, נלחמים ויורים לכל עבר.

אנחנו הציבור החילוני, שהוא הרוב במדינת יושבים מנגד, סותמים את הפה

ומקפלים את זנבותינו.

אולי במקום זאת, גם אנחנו כנגד הכפייה הדתית במדינה, נצא לרחוב, נפגין, נתפרע

ונזרוק אבנים על משרתי הציבור, אולי כך דברים יזוזו מדי פעם גם לטובתינו במדינה הזאת. :nixweiss:

אני אומר את זה כבר מזמן, ולאו דווקא בהקשר של "מלחמות הדת". הדרך להשפיע היא לצאת לרחובות, לא לשבת ולכתוב טוקבקים והודעות בפורום. עם זאת, אני לא בעד גלישה לאלימות בהפגנות הללו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתקשה להאמין שאתר הזה אמיתי.

מה שכן, ע"פ האתר עצמו הוא מנוהל ע"י אדם אחד בלבד שמסרב להזדהות, וטוען שאת המידע הוא מקבל מ"בית דין שמיים". לא הייתי רואה בו משהו שמייצג את הזרם החרדי, אבל הוא בהחלט דוגמה טובה לכך שהשקפת עולם חרדית וסכיזופרניה קשה הם דברים שהולכים טוב ביחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חרדים לא זורקים אבנים. מדובר במיעוט שלא הולך כדעת הרבנים, והתקשורת יודעת להציג רק אותם.

בכל הפגנה יש גם יוצאים מן הכלל, והמשטרה יודעת לרסן אותם. זה לא הופך את כל ההפגנה לאסורה.

הרבנים אוסרים שריפת פחים וזריקת אבנים. מי שעושים זאת הם חילונים בתחפושת של חרדים.

כן בטח, אלו שזורקים אבנים ופוגעים בשוטרים ומסכנים חיי אדם הם סתם אנשי תקשורת חילוניים שהתחפשו לחרדים ויצאו מיוזמתם לכביש כדי להתעמת עם השוטרים............................. :D:D:D:D:D

תכניס לך לראש: כל מה שעושים שם המתפרעים זה בהכוונת הרבנים ותוצר ההסתה שלהם.

על כל רב שיאמר שאסור לזרוק אבנים תמצא שניים שיאמרו שזו מצווה קדושה דעת תורה ואפילו מצווה מדאורייתא וימציאו פילפול להצדיק דבריהם.

:kopfpatsch::kopfpatsch::kopfpatsch::kopfpatsch::kopfpatsch::kopfpatsch:[br]פורסם בתאריך: 8.06.2009 בשעה 10:02:47

אני מתקשה להאמין שאתר הזה אמיתי.

מה שכן, ע"פ האתר עצמו הוא מנוהל ע"י אדם אחד בלבד שמסרב להזדהות, וטוען שאת המידע הוא מקבל מ"בית דין שמיים". לא הייתי רואה בו משהו שמייצג את הזרם החרדי, אבל הוא בהחלט דוגמה טובה לכך שהשקפת עולם חרדית וסכיזופרניה קשה הם דברים שהולכים טוב ביחד.

אכן במקומות מתוקנים היה מאושפז מזמן. באברנאל יש עוד כמה כאלו.

אבל אצלנו אם אדם טוען שנפוליאון מדבר אליו בלילה הוא משוגע אבל אם הוא טוען שאלוהים לוחש לו הוראות

בשנתו הוא נחשב כמקובל ורב גדול, אעלק.

האמת היא שהקצנה דתית היא במידה רבה תחליף לטיפול נפשי, ואצל רבים אחרים תחליף לסם הזיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה מופתע? הרי בכל עניין קלוקל התגובה הראשונה של הציבור החרדי היא הכחשה. אונס? "אין אצלינו". סמים? "אין אצלינו". הומוסקסואליות? "אין אצלינו". אלימות במשפחה? "אין אצלינו". התעללות מינית בקטינים? "אין אצלינו".

ואגב, חבר שלי לומד עם התמחות בפסיכיאטרייה, ומספר ש"נפולאון" הוא לא בדיוק הפרעה נפוצה במחוזותינו, אבל אנשים שבטוחים שהם המשיח (רובם חרדים) - יש למכביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצר חברה מקולקלים סדר?

הכוונה חילוני -מתנהג כמו חילוני.

חילוני זה חילוני, לא דתי שהפסיק לימודיו בישיבה אבל רב הישיבה ממשיך לגבות תמיכת מדינה בעבורו

ולכן לא מאפשרת לו החברה בה הוא חי לצאת לעבודה יצרנית.

הסברתי לך שגם לעשבים שוטים יש גנן וברז מניב להשקות אותם. אין אלפים של שבבניקים בגילאי מעל 30 כפי שנראו בהתפרעות בירושלים. גם הם עצמם ודובריהם לא מעלים טענות כאלו, אלא להפך. הם עצמם מצהירים שמדבור שמיטב של החברה החרדית והם ימשיכו במהומות וההתפרעויות (הפגנות שבת בלשונם) עד שיוכיחו כי דעת תורה שולטת בכל העיר ירושלים וכי ירושלים תתנהל על פי דעתם. זה נאמר בגלוי וביושר על ידי נציג העדה החרדית, והובהר היטב כי מדובר לא לשם השבת אלא לשם רדיפת הכוח והשלטת הכפיה הדתית כדרכם.

אז מה אתה ממציא להם תירוצים והסברים שאלפילו הם לא המציאו?

[br]פורסם בתאריך: 8.06.2009 בשעה 10:10:13

יש לך שם חתיכת קונספירציה (החלק שלא ציטטתי) האם אתה יכול להוכיח משהו?

ולגבי מה שכן צוטט

" התפוצצה לאחר שהאחרון הבטיח כי בכל מקרה "ירושלים תבער" אם ייפתח החניון העירוני בשבת. "

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3726720,00.html

זה מפי מנהיג העדה החרדית.

למה הכוונה ירושלים תבער?

נראה לך הוא מתכנן אולי מופע זיקוקים?או תערוכת נרות?

לאור השפעת פטריות ההזיה אותן לוקח רוני על בסיס קבוע (קוראים להן גם "דת"):

זה לא מנהיג העדה החרדית. זה שבבניק שהתפקר. אהההה...... הוא לא נראה כמו נער שהועף מהישיבה? כן, זה בעצם לא שבבקניק אלא עיתונאי חילוני שהתחפש. אההההההה.... הזקן שלו נראה אמיתי מדי? כן, זה סוכן שב"כ שנשלח על ידי שונאי חרדים ושונאי היהדות בכלל כדי לחדור לעדה החרדית ולהציג דימוי שלילי שלה. אהההה...... הרי מכירים אותו כבר שנים? כן אבל זה רק שמאלנים שונאי תורה מאשימים אותו במשהו ואפילו יש איזה אתר שכתוב בו ככה.

והאמת היא שכבר לפני חצי שנה היתה הבטחה כזו של החרדים, לאור תוצאות הבחירות בירושלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה הבעיה רוני? שלכל בן אדם חרדי שמפרע וכו' אתה קורא חילוני, ואז יוצא שיש רק חרידים טובים כי כל הרעים הם חילונים.

זה כמו שאני אקרא לחילונים שרוצחים, מתפרעים וכו' חרידים כי הם מתנהגים כמו חרידים, ואז יהיו רק חילונים טובים.

מה נעשה? כמה פעמים אפשר להסביר?

ציטוט:

"שמע אתה לוקח את זה יותר מידי רחוק כי אני לא אמרתי דברים כאלה.

יש אחלה חילונים וגם יותר טובים מחרדים.

פשוט לומר לאדם חרדי שהוא כמו חילוני זה בקטע של מצוות, אותו אדם לדוגמא לא לומד תורה, לא מתפלל, אז מה אתה חרדי או חילוני.

לא יצא לך לשמוע? לדוגמא יש אדם חרדי לא הולך להתפלל אז מה האדם השני אומר לו? למה אתה לא הולך להתפלל? מה אתה חילוני. לכן הקשר הזה למצוות . "

Old Cat :

עזוב

אתה מפיל פה הרבה רגשות אישים שלך ,כתבת את דעתך אני את שלי וזהו.

משהו לא כל כך קשור:

ראיתי מודעה בעיתון לאתר הזה ואני פשוט לא יכול לתת למישהו לפספס אותו... פשוט אתר זהב

http://m424.com/

זה אתר שקר כל שהוא....

זה האתר שמנוהל על ידי נוצרי [הכל שם שטויות] הנוצרי הזה מוכר ליד לאחים וארגונים נוספים.

העיקר הם נפלו על החרדים בתור משוגעים- שבכלל האתר הזה של נוצרי.

יש אתר זהה לזה באנגלית-רק עם הוספות על ישו ונצרות.

...............................................................................

בעולם החרדי יש אונס, סמים, וכו'... אבל למה שלא יהיה? אין דבר כזה איפס בכל אכלוסייה.

פרופ' נחמן בן-יהודה מהאוניברסיטה העברית שנכתבו במקומון "ירושלים" שנת 98.

"כשנכנסים לבית הסוהר ורואים כמה חרדים יש שם, זה לא הרבה!"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...