חרדים מתעמתים בירושלים: שישה שוטרים נפצעו - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חרדים מתעמתים בירושלים: שישה שוטרים נפצעו

Nosh

Recommended Posts

מדובר באפליה לשמה. אם היה מדובר במפגינים ערבים אני מבטיח לכם שהיו נכנסים בהם עם כל הכוח, אבל כאשר מדובר בחרדים חס וחלילה שישתמשו באמצעים לפיזור הפגנות. פוצי מוצי יהודים מסכנים וחלשים.

נו באמת, מה כבר עושים להם? בדיוק אותו דבר פוצי מוצי

בעיקר כשבצלם ושאר חבורת הזבל בסביבה עם מצלמות, עורך וידיאו בבית והמון מוטיבציה אנטי ישראלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 154
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הגיע הזמן שתתפכח.

הרבנים קוראים להם לנקוט באלימות.

הרבנים מנהיגים אותם וקראו להם במפורש לצאת ולהלחם. לא להפגין, אלא להלחם.

הרבנים מצדיקים גם רצח אם זה בשם התורה.

הרבנים מוציאים אותם לפרוע פרעות ואין דבר כזה חרדי בעל דעה עצמאית שיצא להשתולל בלי הנחיה של הרב שלו.

רק סומא שטוף מוח יכול לכתוב שדברי נכתבו משנאה לחרדים, ולא מסלדיה ממעשיהם.

כי רק מי שחונך על שנאה כמניע עיקרי למעשיו שלו משליך את הטיעון הזה על כל התנגדות לפרעות ולמעשי פשע הנעשים בשם הדת.

אתה חי באשליה.

ולא יעזור כל מה שאני אכתוב, אז אתה מביא את הדעה שלך ואני את שלי.

אם כבר אל תכליל על כל החרדים- הרי לרוב אילו שעושים הפגנות עם זריקת אבנים דבר על אותו מגזר[אפילו שבכתבות לא ריאנו אבנים, ואם אז איזה אחד- ומאמין שהיו יותר אבל זה ממש מעוט והם נכון פושטקים,והם לא מקשיבים כלל לרבנים]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חי באשליה.

ולא יעזור כל מה שאני אכתוב, אז אתה מביא את הדעה שלך ואני את שלי.

אתה מוזמן להביא לנו קישור לדברי רבנים היוצאים נגד אלימות החרדים, עליהם נסוב דיון זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט ישנם רבנים המגנים את האלימות הזו, ואולי הם אף מהווים רוב - אבל אלה בהחלט לא הרבנים להם מקשיב הציבור שיצא להתפרע. הרבנים שלהם לא רק תומכים באלימות, אלא אף דואגים לשלהב את ההמונים (בזמן שהם עצמם לרוב יושבים בבית). לא יעזור לך לטעון שהרב XYZ הוא נגד התפרעויות, אם אין לו שום קשר למתפרעים.

אינני בעד הכללות. אני רק אומר שאת הרבנים של האספסוף הספציפי הזה יש לכלוא באשמת הסתה להתפרעות, יחד עם כל צאן מרעיתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינני בעד הכללות. אני רק אומר שאת הרבנים של האספסוף הספציפי הזה יש לכלוא באשמת הסתה להתפרעות, יחד עם כל צאן מרעיתם.

אין ברירה אלא להסכים, במידה וכמובן ניתנה על ידם הוראה לפגוע בנפש אדם

להפגין לכולי עלמא מותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט ישנם רבנים המגנים את האלימות הזו, ואולי הם אף מהווים רוב - אבל אלה בהחלט לא הרבנים להם מקשיב הציבור שיצא להתפרע. הרבנים שלהם לא רק תומכים באלימות, אלא אף דואגים לשלהב את ההמונים (בזמן שהם עצמם לרוב יושבים בבית). לא יעזור לך לטעון שהרב XYZ הוא נגד התפרעויות, אם אין לו שום קשר למתפרעים.

אתה לא יכול להקיף את השכונות שלהם בגדר ולהקים מגדלי שמירה (יש לזה גם קונוטציה שלילית). האספסוף הספציפי שאתה מדבר עליו, הוא אלפי אנשים חולים בראש אשר מתפרעים כל פעם שצץ משהו שהם לא מצליחים לכפות על האחר. מדובר באותו "אספסוף" שהתפרע כשכביש בר אילן היה פתוח בשבת, כשרצו לקיים את מצעד הגאווה בירושלים וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תביא לי רב שאומר להתנהג ככה? אין. יש בעג הפגנות אבל בלי אלימות מה קשה להבין? מה קשה גם להבין שאותם מתפרעים עושים זאת על דעתם בלבד?

כנס לכל אתר יהדות ותראה מה כותבים שם רבנים ,וגם לשואלים בנושא זה.

http://olam-jew.com/shut/zrikat-avanim-beshabat.htm

אזהרת רבותינו הבית דין צדק שליט"א

"היננו מגלים דעתנו - דעת התורה בנוגע לקיום דין מחאה. שעל פי דין תורה: אסור להשתמש בשום מעשה אלימות, ולא בהצתת פחי אשפה, וכל שכן זריקת אבנים וכדומה חס וחלילה, שהוא דבר המביא לידי סכנה.

ואין כוחנו אלא בפה. ועל הגדולים להזהיר את הקטנים שלא יעשו כן חס וחלילה. ולשומעים יונעם ותבוא עליהם ברכת טוב.

ועל זה באו על החתום הבית דין צדק, כאן עיר הקודש ירושלים".

תראה אפילו מה בחורה שאלה ומה ענה לה

http://www.kipa.co.il/ask/show/40018

כל מקום

מה שאל ומה ענה לו

http://www.hidabroot.org/CommunityDetail.asp?FaqID=9659

http://www.manof.org.il/Index.asp?ArticleID=343&CategoryID=116&Page=1

קשה לי למצוא הודעות חוץ ברשת- אבל ראיתי במציאות די הרבה וגם אתה יכול לפנות לרבנים ותראה מה יגידו לך....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול להקיף את השכונות שלהם בגדר ולהקים מגדלי שמירה (יש לזה גם קונוטציה שלילית).

לא זכור לי שהצעתי דבר שכזה.

ולמר matteo - אני מודה לך מקרב לב על כך שלפחות כאן אתה מסכים. אני רק תוהה, האם מעצרים ומאסרים יספיקו כדי לעצור את שיטת הסחיטה באלימות בה נוקטים אנשים שכאלו. להזכירך - אותם מתפרעים כבר הבטיחו שההתפרעות תחזור על עצמה גם בשבת הבאה, ובכל שבת שאחריה כל עוד החניון נשאר פתוח. אני תוהה לכמה שבעות ברוח הזו אתה תסכים לפני שגם אתה תתחיל לתמוך בשיטות אלימות יותר למאבק בפורעים.[br]פורסם בתאריך: 7.06.2009 בשעה 10:56:16

אז תביא לי רב שאומר להתנהג ככה? אין. יש בעג הפגנות אבל בלי אלימות מה קשה להבין? מה קשה גם להבין שאותם מתפרעים עושים זאת על דעתם בלבד?

כנס לכל אתר יהדות ותראה מה כותבים שם רבנים ,וגם לשואלים בנושא זה.

http://olam-jew.com/shut/zrikat-avanim-beshabat.htm

אזהרת רבותינו הבית דין צדק שליט"א

"היננו מגלים דעתנו - דעת התורה בנוגע לקיום דין מחאה. שעל פי דין תורה: אסור להשתמש בשום מעשה אלימות, ולא בהצתת פחי אשפה, וכל שכן זריקת אבנים וכדומה חס וחלילה, שהוא דבר המביא לידי סכנה.

ואין כוחנו אלא בפה. ועל הגדולים להזהיר את הקטנים שלא יעשו כן חס וחלילה. ולשומעים יונעם ותבוא עליהם ברכת טוב.

ועל זה באו על החתום הבית דין צדק, כאן עיר הקודש ירושלים".

תראה אפילו מה בחורה שאלה ומה ענה לה

http://www.kipa.co.il/ask/show/40018

כל מקום

מה שאל ומה ענה לו

http://www.hidabroot.org/CommunityDetail.asp?FaqID=9659

http://www.manof.org.il/Index.asp?ArticleID=343&CategoryID=116&Page=1

רוני, אל תשחק אותה מטומטם. אני חוזר ואומר:

ההדגשה באדום היא במיוחד בשבילך.

ומה אמר רב שכן קשור לציבור הזה? "ירושלים תבער", "מחלל שבת מות יומת". http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3726720,00.html. ממש יונת שלום, נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

vic07 :

למה אתה לא עיקב?י ההודעה היית לבחור ששאל בכלליות תביא לפחות הודעה אחת של רבנים נגד אלימות.

בוא תראה את דעתי ותראה שגם תסכים איתה.

לדעתי לא צריך הפגנה [במיוחד שלא עוזרת] אבל נגיד שישנה הפגנה אז ללא אלימות ללא קללות, אם הייתי רב הייתי עושה הכל על מנת ללמד אהבה לזולת וקידוש ה'.

ואפילו אומר לציבור המפגין ברגע שישנו אדם המקלל וזורק אבן וכדומה לטפל בו [לא רק שוטרים אלה לאותם מפגינים] עד כאן אני מאמין שאתה מסכים.

אל תאמין לכל מה שאתה קורא בחדשות , המנסות מטבען להשמיץ את הציבור החרדי בכל דרך אפשרית.

מדובר בהפגנה חרדית ליגיטימית.

לא מדובר באלימות, אלא בהשמעת דיעה.

האם זו "מדינה דמוקרטית" או לא? האם רק לחרדים אסור להשמיע את דעתם?

מדוע כאשר חילונים מפגינים זו נקראת "הפגנה/מחאה",

אבל כאשר חרדים מפגינים זה נקרא "התפרעות" ?

למה כאשר חילוני דורש הפגנה זה נקרא "מאבק דמוקרטי",

אבל כאשר רב חרדי דורש הפגנה זה נקרא "הסתה" ?

בכל הפגנה האלימות היא מועטה ביותר, אבל כלי התקשורת יודעים להראות רק אותה כשזה נוגע לחרדים...

האתר שהבאת תוכל לראות את הודעות הגולשים מדוע מדגישים באדום רק את ההודעות שנגד הציבור הנלמד? יש שם הרבה הודעות גם של הסברה לטובת הציבור החרדי.

כבר יצא לי לברר בחיים שלי על נושא זה של פליטות פה.

נגיד והרב אמר מות יומת אבל לוקחים רק את המשפט הזה מכל דבריו [אם יצא לך לראות את כל דבריו תוכל לבין את כל התמונה- אפשר להביא לך הרבה דוגמאות כמו של הרב עובדיה.]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחסוך ממני את הבולשיט של אמנון יצחק על תקשורת נגד הציבור החרדי. יש הפגנה ויש פרעות. רוצים להפגין - סבבה. יש דרך לעשות את זה. לשרוף פחים, לזרוק אבנים ולקלל שוטרים נאצים זו לא הפגנה. מדובר בפרעות לכל דבר. במדינה נורמלית היו מכסחים את סמרטוטים עם אלות וזורקים אותם בחזרה לחור ממנו זחלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"בכל הפגנה האלימות היא מועטה ביותר, אבל כלי התקשורת יודעים להראות רק אותה כשזה נוגע לחרדים.."

אף אחד לא אמר לא להכנס בהם,[באותם מופרעים] יש הודעות לפני תקרא אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[br]פורסם בתאריך: 7.06.2009 בשעה 08:45:28

על ההבדל הזה תספר למשפחה של מי שנרצח בפגיעת אבן בראשו, או מעשה דומה שאינו כרוך בהפעלת .

האם תטען טיעון דומה לגבי קצין צה"ל שנשאר נכה קשה סיעודי לאחר פגיעת אבן גדולה בראשו, האם ירי בערבי שזרק את האבן לא היה מוצדק?

מה דעתך על רצח רוכב אופנוע באופן מכוון על ידי הרמת שרשרת לגובה הגוף שלו, בגלל שנסע בשבת בדרך ראשית עורק תחבורה מרכזי בעיר והרב שלהם אמר להם כי מחלל שבת מות יומת? האם גם זה לדעתך אמצעי לגיטימי להפגנה בשם השבת והדת?

השוטרים לא צריכים לשאת מעטה שריון להגנה מהאבנים, רק אמצעי מתאים לירות במתפרעים.

אענה לך על דבר דבר

שים לב למונחים שהשתמשת ולהקבלות שניסית ליצור שהן כלל לא נכונות

הקצין נפגע מאבן גדולה בראשו, לילד חרדי קצת קשה להרים סלע, בטח ובטח כשהמשטרה לא באה ממש במגע פיזי ישיר ממרחק קצר

ואם כן, המרחק הקצר היה במטרה לעצור אותם ולא לחטוף, צריך פשוט לעצור כל מרים אבן, שכן זאת עבירה חמורה על החוק וסכנה לגוף ולנפש של השוטרים

בקשר לרוכב אופנוע, מבחינתי זה הריגה ויש אפילו צד לדון לרצח, אם כי אני לא בטוח שמבחינה משפטית זה יתקבל כל כך מהר כרצח

בקשר לשטות שאמרת שהשוטרים צריכים אמצעים לירות במתפרעים, זה לא תקף כל כך מהר במציאות

המדינה תמיד מפחדת לפגוע במפגינים , שכן הפגנות הן בד"כ בשל איזה שהוא רגשות שנפגעו או סתם זכויות שנפגעו, או סתם דרך לעקוף את החוק כי נפגעת ממשהו

האם אתה מצדיק את הירי שהיה בבילעין והרג את המפגין?[br]פורסם בתאריך: 7.06.2009 בשעה 09:35:02

א. מי אמר שלא מתשמים באמצעים לפיזור הפגנות?

ב. הפתרון שהצעת בסעיף ב' שלך גזעני, בצורה שניסחת את זה עדיף לא לקרוא את השאר בכלל

גודל האבן לא רלוונטי. ילד חרדי בן 14 זורק אותה אבן כמו ילד פלסטיני בן 14. האבחנה שלך היא רק אתנית או דתית, כלומר אתה עושה אבחנה גזענית. בעצמך כתבת שאבן כזו היא סכנה לגוף ונפש של השוטרים, מצב שמוגדר בחוק כהיתר למניעת הסכנה באמצעים פיזיים כולל ירי.

מה שכתבתי אינו גזעני כי מדובר בהיפך מאפליה גזעית אלא בדרישה לאחידות והתיחסות למעשה ולא מוצא או דת של העושה אותו.

מה שאתה כותב הוא גזעני כי אתה דורש יחס אחר ליהודים ויחס אחר לערבים רק על בסיס מוצא ודת.

בקשר לרוכב האופנוע זה הוגדר בזמנו כהריגה ברשלנות שאינה פושעת כי הם לא התכוונו דווקא אליו אלא לכל רוכב שיעבור שם בשבת בלא אבחנה, ולכן זה לא רצח. רשלנות שאינה פושעת כי הם פעלו ממניעים טהורים של קיום מצוות התורה והושפעון מהרבנים שלהם עד אובדן יכולת שיפוט. נשמע לך הזוי? כן, ככה זה כאשר עוכרי דין דתיים מציגים הגנה לרוצחים חרדים שמשתמשים בתורה כדי לתת דרור ליצריהם.

הרוצחים השתחררו מהר מאד וגם עד שהשתחררו היו בבית ההבראה הנקרא "תנאים מיוחדים לחרדים".

[br]פורסם בתאריך: 7.06.2009 בשעה 14:40:00

"בכל הפגנה האלימות היא מועטה ביותר, אבל כלי התקשורת יודעים להראות רק אותה כשזה נוגע לחרדים.."

אף אחד לא אמר לא להכנס בהם,[באותם מופרעים] יש הודעות לפני תקרא אותם.

כל הפגנה של חרדים היא מפגן אלימות. חרדים לא יודעים להפגין או להציג עמדה בלי אלימות.

האלימות היא ממהות מושג ההפגנה אצל החרדים, במיוחד במלחמות הפנימיות ביניהם (ויש לי משפחה שם להעיד על כך).

התקשורת מציגה את הנתונים מהשטח. הטיפשות הגדולה ביותר היא לכתוב שזה הכל המצאה של התקשורת. כמו שכותבים שהפירסום בתקשורת זה לא בגלל האלימות אלא בגלל ששונאים חרדים, או גרוע מכך טימטום הכי גדול זה כאשר כותבים שהפירסום זה בגלל שנאה ליהדות ולדת. מנהיגי החרדים הם המבזים את היהדות ומוציאם את התורה לזנות כאחרון הסרסורים לחיות על רווחי ההזניה הזו.

זה לא המצאה שלי, הגדיר זאת פרופסור מאד חכם , מה שהיו מכנים :"חרדי" שהקפיד בקלה כבחמורה, והסלידה שלו ממנהיגי החרדים רבותיהם ומעריצי דרכם העיוורים היתה ידועה מאד.

[br]פורסם בתאריך: 7.06.2009 בשעה 14:47:22

אל תאמין לכל מה שאתה קורא בחדשות , המנסות מטבען להשמיץ את הציבור החרדי בכל דרך אפשרית.

מדובר בהפגנה חרדית ליגיטימית.

לא מדובר באלימות, אלא בהשמעת דיעה.

האם זו "מדינה דמוקרטית" או לא? האם רק לחרדים אסור להשמיע את דעתם?

מדוע כאשר חילונים מפגינים זו נקראת "הפגנה/מחאה",

אבל כאשר חרדים מפגינים זה נקרא "התפרעות" ?

למה כאשר חילוני דורש הפגנה זה נקרא "מאבק דמוקרטי",

אבל כאשר רב חרדי דורש הפגנה זה נקרא "הסתה" ?

בכל הפגנה האלימות היא מועטה ביותר, אבל כלי התקשורת יודעים להראות רק אותה כשזה נוגע לחרדים...

לא מדובר בהפגנה. מדובר בהתפרעות. ההגדרה לא נעשית על פי היות המתפרעים חרדים או לא אלא על פי התנהגותם.

דרושה הרבה צביעות לכתוב שזו הפגנה לגיטימית, לא אלימות אלא השמעת דעה, כאשר השפה בה משמיעים את הטענות היא שפת האבן.

בתגובתך יש צידוק להשמעת דעה בשפה דומה (אגרף בפנים, אבן בראש, סכין בין הצלעות) גם בהפגנה אחרת, כאשר הדעוןת המושמעות הן מסוג אחר לגמרי.

כאשר רב חרדי דורש מלחמה זו הסתה לאלימות, עובדה שרואים מה התוצאות.

כאשר מפגין לא דתי ירים אבן וישליך אותה על ראש שוטר - יש לנהוג בו בדיוק באותה הדרך, וזו הדרךך החד משמעית של הענשה פיזית ברורה וללא משוא פנים ואפליה. כאשר מפגין בבילעין מרים אבן על חייל או שוטר מג"ב יורים בו מייד.

הגיע הזמן שתפנים: ברגע שזורקים אבן, זו לא הבעת דעה אלא התפרעות.

למה תמיד - אבל תמיד - כאשר הפורעים והפושעים באים עם זקן וקפוטה ומלהגים שטויות בשם הדת פתאום כל מי שנגד ההתפרעות והמהומות שלהם מוגדר כשונא חרדים או שונא דת? האם לדעתך מהות הדת היהודית היא בפרעות ושריפת רכוש ציבור ואלימות גרידא מופגנת?

אין דבר כזה אלימות מעטה, אין דבר כזה הפגנה של חרדים בלי אלימות.

תראה לי פעם אחת שהם הפגינו בלי אלימות?

עצם מוןשג הדמוקרטיה מנוגד להווית העולם החרדית, שוב צביעות וניבזות לדרוש בשם הדמוקרטיה כאשר דורשים זכויות יתר של חופש להתפרע רק בגלל שהמתפרעים הם חרדים ומדברים כאילו הם מייצגים את הדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להכריז על השכונות שלהם כעל שטח נטרלי שלא מוגן על ידי כוחות הביטחון הישראלים. הם לא מכבדים את כוחות הביטחון, לכן כוחות הביטחון לא יכבדו אותם.

+1 :xyxthumbs:

אין לי בעייה עם החרידים ,האמת שאני מכבד אותם יותר מאת השמולאנים ,אבל פה הם עברו כל גבול ולדעתי צריך לבצע מהלך קיצוני כלשהוא בנושא , וחוץ מיזה עם הם כל כך אלימים שיבצעו את האלימות הזות נגד ערבים (עם לא תהיה הגנה של כוחות הביטחון על השטח סביר להניח שמצב כזה יתרחש ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...