חרדים מתעמתים בירושלים: שישה שוטרים נפצעו - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חרדים מתעמתים בירושלים: שישה שוטרים נפצעו

Nosh

Recommended Posts

כן מה אתה רוצה לומר בזה?

שהגדרתך לטרוריסטים קלוקלת

ואליף vic

לא זכור לי שציינתי לעמוד שם ולספוג, אלא לעמוד, לשמור על ההפגנה במסגרת החוק, לכשההפגנה תחרוג מגבולות הגדרת "הפגנה" בחוק

לנקוט בצעדים על פי החוק, כלומר לעצור את המתפרעים

אם יש הרגשה לסיכון חיים, יש לנקוט באמצעים שעומדים בפני המשטרה

אם לירות בראש זה האמצעי שלך לבנאדם שמיידה אבנים, אשמח לראות מה חברינו בכנסת היו חושבים על מה שאתה אומר

לצורך העניין נוציא את החרדים בבכנסת מהדיון על מנת לקבל תמונה טיפה יותר אובייקטיבית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 154
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למקרים כאלו, תחמושת חיה צריכה להחשב אמצעי לגיטימי לפיזור הפגנות.

בוא נגזים אחושרמוטמוטה...

מי חירטט אותך תגיד לי?

וואלה גועל נפש של התנהגות... פשוט בושה ואני מקווה מאוד שהחרדים שמתנהגים ככה לא גורמים לכם לחשוב שכל הדתיים גם כאלה (או לחלופין כל החרדים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן מה אתה רוצה לומר בזה?

אתה רוצה לומר שאם זורקים עליך אבנים\או מגלגלים לכיוונך פח בוער... אז התגובה שלך צריכה להיות לעמוד כמו פסל?

בגלל הגישה שלך עדיין יש מקרים כאלו (לא הפגנות אלא מהומות) כי אחרי הכל כוחות הבטחון עומדים שם כמו פסלים וזה גורם למתפרעים האלו לחשוב שאף אחד לא יעצור אותם.

פה אתה כבר גובל בטמטום

מה התגובה של vic עשה לך סוויץ במוח תוך שניות ספורות שגרמה לך לערוך את ההודעה שלך ולהראות עוד יותר מושפע

עכשיו אני כבר מרחם עליך, ואני אומר את הדברים כי זה באמת מה שאני חושב ולא כדי לפגוע

תסיים תחטיבה, תגדל, תגבש דעה, תחזור ותגיב

עד אז, תשתדל של לזכור את הימים שרשמת דברים כל כך טיפשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע, להרוג זה לא עונש

בנאדם שהרים חם צריך לזכות לעונש

ואי אפשר להעניש בנאדם מת

לכן במידה והצלחת לפגוע מבלי להרוג, זכית

הבנאדם ישפט ויישא בתוצאות

אגב, כמעט ולעולם לא תשמע\תקרא על הנחייה שמציינת "להרוג"

אני מעדיף לצאת מעימות חי מאשר להעניש מישהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי חירטט אותך תגיד לי?

וואלה גועל נפש של התנהגות... פשוט בושה ואני מקווה מאוד שהחרדים שמתנהגים ככה לא גורמים לכם לחשוב שכל הדתיים גם כאלה (או לחלופין כל החרדים).

מי שרוצה לגרום לכך זה רק התקשורת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדיף לצאת מעימות חי מאשר להעניש מישהו

אין שום סיבה שלא להסכים איתך

אם אני הייתי מרגיש מאויים, באותו רגע אינסטינקטיבית הייתי יורה, סביר להניח לפלג הגוף העליון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פה אתה כבר גובל בטמטום

מה התגובה של vic עשה לך סוויץ במוח תוך שניות ספורות שגרמה לך לערוך את ההודעה שלך ולהראות עוד יותר מושפע

עכשיו אני כבר מרחם עליך, ואני אומר את הדברים כי זה באמת מה שאני חושב ולא כדי לפגוע

תסיים תחטיבה, תגדל, תגבש דעה, תחזור ותגיב

עד אז, תשתדל של לזכור את הימים שרשמת דברים כל כך טיפשים

ילד , אני את החטיבה סיימתי וגם את התיכון ודי בהצלחה ואחרי זה הלכתי לאוניברסיטה וקיבלתי תואר, מה איתך?

וד"א ערכתי את ההודעה כי היתה לי שגיאת כתיב.

לא מאוחר בשבילך להיות ער בשעה כזאת?

מי חירטט אותך תגיד לי?

השמש טיגנה לך את המוח?

שהגדרתך לטרוריסטים קלוקלת

תוכל להגיד לי את ההגדרה שלך לטרוריסטים?

וגם איך אתה מגדיר בן אדם שזורק אבנים על כוחות הביטחון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי זאת כבר ואני נאלץ להגיד זאת שוב: מהומות הן לעיתים נדירות מאוד ארוע נקודתי. בד"כ הן מצביעות על הלך הרוח של אוכלוסיה מסויימת, כאשר לרוב מדובר על רצון לסחוט באמצעים אלימים את מה שלא מגיע להם כחוק (במקרה הזה, הזכות לנהל את ירושלים). כאשר המהומה נגמרת בלא הכרעה, רוב הסיכויים שהיא תחזור על עצמה. אם היה ידוי אבנים הפעם, והוא נגמר (במזל) ללא הרוגים לכוחות הבטחון אך גם ללא נפגעים בצד המתפרע (וזה המקום להגיד שמעצר של כמה ימים לא נחשב לפגיעה) - תהיה בטוח שיהיו אבנים גם פעם הבאה.

האם אתה חותם שבפעם הבאה איש לא יהרג, אחרי שהפעם נפצעו שישה שוטרים? אתה עדיין תטען שאבנים הן צעצוע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הבעיה של השוטרים האלה....

להם יש אמצעים לפיזור הפגנות(שזה כולל מיגון)+החוק לצידם+זה נחמד להרגיש שהענשת מישהו+אני מניח שהיו שם גם חיילים

שפשוט ילכו קדימה וכל מי שנמצא באותו הרגע במצב זריקה אמור לקבל טיפול משטרתי פיזי הגון ולמצוא את עצמו בבית משפט

במקרה הטוב הוא מקבל כלא במקרה הרע הוא מקבל קנס... שגם קנס זה טוב כי זה מכניס כסף

יודעים מה? לא צריך כלא... שיתנו לכולם קנסות. ימלא את הקופה קצת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי זאת כבר ואני נאלץ להגיד זאת שוב: מהומות הן לעיתים נדירות מאוד ארוע נקודתי. בד"כ הן מצביעות על הלך הרוח של אוכלוסיה מסויימת, כאשר לרוב מדובר על רצון לסחוט באמצעים אלימים את מה שלא מגיע להם כחוק (במקרה הזה, הזכות לנהל את ירושלים). כאשר המהומה נגמרת בלא הכרעה, רוב הסיכויים שהיא תחזור על עצמה. אם היה ידוי אבנים הפעם, והוא נגמר (במזל) ללא הרוגים לכוחות הבטחון אך גם ללא נפגעים בצד המתפרע (וזה המקום להגיד שמעצר של כמה ימים לא נחשב לפגיעה) - תהיה בטוח שיהיו אבנים גם פעם הבאה.

האם אתה חותם שבפעם הבאה איש לא יהרג, אחרי שהפעם נפצעו שישה שוטרים? אתה עדיין תטען שאבנים הן צעצוע?

אתה ממשיך בשלך

לא אמרתי שלא צריך לטפל ביידוי האבנים, טענתי שאין צורך לירות להם בראש, לאור הצעות שהועלו פה

ילד , אני את החטיבה סיימתי וגם את התיכון ודי בהצלחה ואחרי זה הלכתי לאוניברסיטה וקיבלתי תואר, מה איתך?

וד"א ערכתי את ההודעה כי היתה לי שגיאת כתיב.

לא מאוחר בשבילך להיות ער בשעה כזאת?

השמש טיגנה לך את המוח?

תוכל להגיד לי את ההגדרה שלך לטרוריסטים?

וגם איך אתה מגדיר בן אדם שזורק אבנים על כוחות הביטחון?

עצם העובדה שציינת את הדברים האלה מעמידה אותם בסימן שאלה, ואותנו הקוראים בספק גדול

וערכת את ההודעה והוספת שם, לא זכורה לי שגיאת כתיב והספקתי לקרוא את השתי ההודעות

אבל איך אמרו חכמים לפני, האמת לפעמים כואבת, עצוב שמישהו חושב בשבילך, במיוחד כשאתה מגלה את זה

בכל אופן תש קושי, אני מהדיון אצא ולא אחזור יותר לדיונים כאלה, שברתי שתיקה יותר ממה שציפיתי, מסתבר שרק שתיקה לאורך זמן יכולה לשמור על קו בריאות[br]פורסם בתאריך: 7.06.2009 בשעה 02:16:34

אני לא מבין מה הבעיה של השוטרים האלה....

להם יש אמצעים לפיזור הפגנות(שזה כולל מיגון)+החוק לצידם+זה נחמד להרגיש שהענשת מישהו+אני מניח שהיו שם גם חיילים

שפשוט ילכו קדימה וכל מי שנמצא באותו הרגע במצב זריקה אמור לקבל טיפול משטרתי פיזי הגון ולמצוא את עצמו בבית משפט

במקרה הטוב הוא מקבל כלא במקרה הרע הוא מקבל קנס... שגם קנס זה טוב כי זה מכניס כסף

יודעים מה? לא צריך כלא... שיתנו לכולם קנסות. ימלא את הקופה קצת

יש פה שלל הצעות יותר טובות משלך, כמה הציעו פה בקלות ראש אפילו חיסולים ממוקדים

ההצעות הללו אפילו יפתרו בעיות בעתיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נילך לפי אילו שכתבו חיסולים מהירים, יודעים מה יקרה באותו רגע? כל ירושלים הופכת לעשן עם אלפי הרוגים משני הצדדים [לכן גם לקיצונים שכתבו זאת, זה לא הפיתרון]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שחיסול מפגינים אלימים קוסם לי אני חייב לראות מעבר לכך ולהבין את היתרונות שבעונש כספי

מחרדים? מאיפה תוציא את הכסף?

חיסול ממוקד יותר תקציבי

ימנע בעתיד את העלות של הכוחות שיתגברו שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כל כך לא עיקבי שזה מדהים D:

אז שלא ישלמו... הממשל יעקל רכוש (ברגע שהממשל מרגיש שהכסף שלו בורח לו הוא פועל מהר) למפגינים האלימים לא ישאר כלום (גם לא כבוד)

נראה את הרב עוזר להם אז... הם ימשיכו עם מעגל קסמים של אלימות ואנחנו נרושש להם את הצורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...