חרדים מתעמתים בירושלים: שישה שוטרים נפצעו - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חרדים מתעמתים בירושלים: שישה שוטרים נפצעו

Nosh

Recommended Posts

חרדים מתעמתים בירושלים: שישה שוטרים נפצעו

פרשים הדפו אלפי חרדים חזרה לשכונת מאה שערים, לאחר שניסו לפרוץ לחניון העירייה בכיכר ספרא, במחאה על הכוונה לפתוח אותו בשבת. שוטר יס"מ נפגע מאבן וחמישה נוספים נפגעו מחפצים אחרים. המפגינים יידו חיתולים מטונפים ובקבוקים וקראו לשוטרים "נאצים". המשטרה מפעילה זרנוקי מים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3726980,00.html

זה רק מראה שאין שום הבדל בין חרדים למוסלמים קיצוניים, הם פועלים באופן דומה אך לדתות שונות.

IMG_9023_wa.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 154
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רגע, שליחי אלוהים מגינים על הצדק השמיימי, ולשוטרים יש זכות לעצור אותם? ???

אז מה אם הם בטעות פוצעים או הורגים שוטר או שניים, זה הכל למטרה נעלה!

לכו תשאלו את הרב שלכם, הוא יגיד לכם שהם צודקים! איך אתם מעזים לפקפק בהם, כופרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל אוכלוסייה היו קיצונים.

אם המקרה הוא בשבת, מי שזורק אבן -מחלל שבת.

כל רב יוצא נגד זה- נגד אלימות וכדומה. אבל תמיד היו תקיצונים.

כל הבעיה מתחילה כשמכלילים את כל הציבור. במיוחד שמדובר על מיעוט ממש שעושה זאת.

למקרים כאלו, תחמושת חיה צריכה להחשב אמצעי לגיטימי לפיזור הפגנות.

כנראה צפית יותר מידי בסרטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל אוכלוסייה היו קיצונים.

אם המקרה הוא בשבת, מי שזורק אבן -מחלל שבת.

כל רב יוצא נגד זה- נגד אלימות וכדומה. אבל תמיד היו תקיצונים.

כל הבעיה מתחילה כשמכלילים את כל הציבור. במיוחד שמדובר על מיעוט ממש שעושה זאת.

כנראה צפית יותר מידי בסרטים

ראשית, מדובר באלפים. לפי הכמות זה דווקא נראה המיינסטרים.

שנית, חרדים, אשר ידועים כאוכלוסיה ללא חשיבה עצמאית, לרוב לא עושים שום דבר ללא שרב שקר כלשהו אמר להם לעשות כן.

ושלישית, בתנ"ך, מסופר על איש שקושש עצים בשבת מחוץ למחנה ונתפס. הביאו אותו אל המחנה, שאלו את אלוהים מה לעשות, ואלוהים אמר שיש לסקול אותו באבנים, וכך היה. כמו כן, אם אינני טועה, העונש על חילול שבת לפי הדת הוא מוות. כל המעשים היום, נראים דווקא תואמים את הדת ה"נפלאה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אני לא יודע מה קורה בעירייה. אני מייצג את השבת ואנחנו מתנגדים לכך בכל תוקף", אמר ל-ynet יו"ר הוועדה למען השבת של הציבור החרדי, הרב יוסף רוזנפלד. "מדובר בפתח לפתיחת חניונים אחרים בשבת ובהפרה של הסטטוס-קוו. כל החרדים מתנגדים לכך", הוסיף.

ועוד לפני שYNET עדכנו את הידיעה, אם אני זוכר נכון היה כתוב שרבנים שונים שלחו אותם להפגין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למקרים כאלו, תחמושת חיה צריכה להחשב אמצעי לגיטימי לפיזור הפגנות.
היתי יורה בכל אחד מהמטומטמים האלו

התגובות האלו מראות שאתם בדיוק כמוהם ואף יותר גרועים מהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אני לא יודע מה קורה בעירייה. אני מייצג את השבת ואנחנו מתנגדים לכך בכל תוקף", אמר ל-ynet יו"ר הוועדה למען השבת של הציבור החרדי, הרב יוסף רוזנפלד. "מדובר בפתח לפתיחת חניונים אחרים בשבת ובהפרה של הסטטוס-קוו. כל החרדים מתנגדים לכך", הוסיף.

ועוד לפני שYNET עדכנו את הידיעה, אם אני זוכר נכון היה כתוב שרבנים שונים שלחו אותם להפגין.

יש גדולי ישראל שיוצאים נגד הפגנות בכלל. ויש שמתירים אבל בלי אלימות ,יש מבין?

הרוב שם ברור שלא זורקים ,זה רק קומץ של פושטקים.

ראשית, מדובר באלפים. לפי הכמות זה דווקא נראה המיינסטרים.

שנית, חרדים, אשר ידועים כאוכלוסיה ללא חשיבה עצמאית, לרוב לא עושים שום דבר ללא שרב שקר כלשהו אמר להם לעשות כן.

ושלישית, בתנ"ך, מסופר על איש שקושש עצים בשבת מחוץ למחנה ונתפס. הביאו אותו אל המחנה, שאלו את אלוהים מה לעשות, ואלוהים אמר שיש לסקול אותו באבנים, וכך היה. כמו כן, אם אינני טועה, העונש על חילול שבת לפי הדת הוא מוות. כל המעשים היום, נראים דווקא תואמים את הדת ה"נפלאה".

אין שום בעיה בהפגנה -שהיו אפילו מיליון.

כל הרבנים אוסרים זריקת אבנים.

בשבת זה גם חילול שבת, כי הרי אבן היא מוקצה בשבת.

היחידים שעושים זאת הם בחורים מקולקלים ובכלל לא רוב.

לגבי להקשיב לרב -למה אתה מקשיב לרופא? כי הוא למד יותר ממך.

לכן מקשיבים לרבנים - כי הם למדו את התורה הרבה יותר טוב , ואפשר לסמוך עליהם. מדובר באנשים צדיקים, חכמים וישרים.

אבל מי אמר שפועלים ללא דעה אישית? הרי כל ספרי ההלכה של פוסקי הדור מסבירים בדיוק כל הלכה לפרטי פרטים, את המקורות והלימוד. כל מי שרוצה ללמוד יכול להבין את גדולי הדור.

בימינו אין עונש מוות מן התורה.

ראה דוגמא פה -

http://hidabroot.org/CommunityDetail.asp?FaqID=35760

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שנאה גדולה ומפעפעת כמו השנאה של החרדים לכל מה שאינו כדרכם, ואף בין חצרותיהם שלהם השנאה גדולה יותר מאשר שנאת החמאס את ליברמן. מספיק סיבוב קצר בגיטאות שלהם וקריאת הפשקווילים שלהם כדי להבין זאת.

אין אלימות גדולה כמו אלימות החרדים כלפי מי שאינו כדרכם, ואף ובמיוחד בין חצרותיהם מפליאים מכות זה בזה , ותשאלו את פורוש הזקן מי הכניס אותו לבית חולים בשערי בית הכנסת בשבת בגלל שהעז לחלוק על דעתו של איזה רב אחר שיש לו הרבה חסידים שוטים.

הרי היו אלו מנהיגי החרדים שהגדירו בעבר את אנשי וראשי הציונות הדתית כשטן בהתגלמותו עצמו.

גם הרצח הוא מיסודות התודעה החרדית, וכבר היה במדינת רצח לשם התורה ובשם התורה כדי לקיים מצוות התורה ודעת תורה בהתאם לדברי הרבנים. מי שלא מאמין שישאל את המשפחה של פלומבו, והרוצח השתחרר מהר מהר בגלל לחץ פוליטי של המחרידים את כלל העם .

הם אינם מייצגים לא את הדת ולא את היהדות, הם בושה ליהדות בפרט ולמין האנושי בכלל.

השטויות של הרבנים בסופו של דבר מדובר בשליטה, כוח וכספים. מאבקי הכשרות הם בסופו של דבר רק מאבקי כסף ועסקים שהעולם התחתון אפילו לא נוהג כמותם. מספיק לקרוא מה נעשה בבית של העובדיה עובדיה מאחז העיניים והבנים שלו והמריבות ביניהם על חלוקת השוק של הכשרות וההכנסות ממנו.

רק שטופי מוח הזויים המכנים עצמם "דתיים" מסוגלים למצוא דבר הגון ותקין בהתנהגות אותם חרדים, ושטופי מוח חסרי דעת יגדירו כל שלילה של האלימות של המחרידים הללו כביטוי של שנאה לדת. רק מי שהשנאה היא מיסודות הנפש שלו עצמו מסוגל להגדיר שנאה ליהדות כמקור ומניע לסלידה מהתנהגות המתפרעים והמפגעים הללו, שהיה צריך לירות בהם כמו בכל מי שתוקף שוטר או חייל בלא אפליה של מין דת לאום או קפוטה.

[br]פורסם בתאריך: 6.06.2009 בשעה 23:04:45

הוא לא מייצג את השבת ולא את היהדות, מדובר במאבקי כוח שמשמשים להשגת תרומות בחו"ל והצגת מדינת כמתנכלת לחרדים.

אין דבר כזה חרדי עם יכולת חשיבה עצמאית, הם עדר שטופי מוח הנוןהה אחרי המשכוכית הסומא בשנאתו המוליך אותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התגובות האלו מראות שאתם בדיוק כמוהם ואף יותר גרועים מהם

ממש לא, לירות באש חיה בבנאדם שמאיים עליך,

זה ממש לא אותו הדבר כמו להפגין בפרעות, לתקוף

את כוחות הבטחון ולאיים עליהם בפגיעה.

לדעתי מספר הרוגים בהפגנה הזאת שווה בהחלט

את זה שאיש כוחות הבטחון לא ייחטוף אבן בראש

ויוכל לחזור למשפחה שלו בשלום.

אמרתי את זה בדיון על ההפגנות בבליעין ואני אומר את זה גם פה,

אתה רוצה להפגין? יש דרכים לעשות זאת.

אתה רוצה להתפרע ולאיים על כוחות הבטחון? דמך בראשך, במלוא מובן המילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...