חרדים מתעמתים בירושלים: שישה שוטרים נפצעו - עמוד 10 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חרדים מתעמתים בירושלים: שישה שוטרים נפצעו

Nosh

Recommended Posts

מה נעשה? כמה פעמים אפשר להסביר?

ציטוט:

"שמע אתה לוקח את זה יותר מידי רחוק כי אני לא אמרתי דברים כאלה.

יש אחלה חילונים וגם יותר טובים מחרדים.

פשוט לומר לאדם חרדי שהוא כמו חילוני זה בקטע של מצוות, אותו אדם לדוגמא לא לומד תורה, לא מתפלל, אז מה אתה חרדי או חילוני.

לא יצא לך לשמוע? לדוגמא יש אדם חרדי לא הולך להתפלל אז מה האדם השני אומר לו? למה אתה לא הולך להתפלל? מה אתה חילוני. לכן הקשר הזה למצוות . "

לא, הם חרידים, פשוט הם אלימים מתפרעים ושטופי מוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 154
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני חרדי וזה בכלל משהו אחר!

אתה לא יכול לכלול את כולם במטורפים האלה, חוץ מזה שהם משכונת מאה שערים, המטורפים האלה שרפו את דגל ביום הזכרון ושרו בצפירה שהייתה לזכר חללי צה"ל יהי זכרם ברוך.

בקיצור מי אתה שתגיד שכל החרדים ככה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני, עם כל הנסיונות שלך לטעון שהמתפרעים אינם חרדים ולהגן על כבודו(?) האבוד של ציבור זה, מעניין לשאול מה דעתך שלך בעניין: האם צריך לפתוח את החניון בשבתות? האם צריך להגיב על פתיחתו באופן שראינו כולנו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חרדי וזה בכלל משהו אחר!

אתה לא יכול לכלול את כולם במטורפים האלה, חוץ מזה שהם משכונת מאה שערים, המטורפים האלה שרפו את דגל ביום הזכרון ושרו בצפירה שהייתה לזכר חללי צה"ל יהי זכרם ברוך.

בקיצור מי אתה שתגיד שכל החרדים ככה??

זה מה שקורה שמתפרצים לדיון בלי לקראו אותו.

הוא התכוון לאותם אלה שמתפרעים וכו'....

רק שהם לא שטופי מוח כי הם עושים זאת על פי דעתם, אף אחד לא אומר לשרוף פחים וכדומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני, עם כל הנסיונות שלך לטעון שהמתפרעים אינם חרדים ולהגן על כבודו(?) האבוד של ציבור זה, מעניין לשאול מה דעתך שלך בעניין: האם צריך לפתוח את החניון בשבתות? האם צריך להגיב על פתיחתו באופן שראינו כולנו?

אתם רוצים לשגע אותי? כמה פעמיים אפשר לכתוב?

הם מבית חרדי אבל מקולקלים.

אדם חרדי זה לא אומר שרק בגלל שיש לו פיאות וחליפה הוא חרדי מפנים נכון? אז אדם שהוא באמת חרדי לא עושה דברים כאלה- לא מחלל שבת וכו'...

תראה אני לא בדקתי בדיוק לפרטים מה שהולך שם בדיוק...

אם החניון לא נמצא במקום חרדי אין סיבה לסגור אותו- ולא צריך להגיב בצורה כמו שראינו -למרות שהרוב שם מפגין בסדר אבל מצלמים רק תמתפרעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

לדעתי אין רב שאומר לשרוף פחים,לזרוק אבנים וכדומה....

יש כאלה שכן לעשות הפגנות ויש שלא לעשות הפגנות.

אותו רב לא שמעתי את כל דבריו לכן אני נזהר מלדבר עליו.

אבל נגיד שיש רב כזה שממש אומר לעשות ככה- יש לו לשאת באחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטענה במקום. רק תנסה בבקשה לזכור אותה כל פעם שעולה על שפתיך משפט שמתחיל ב"אצל החילונים,....".

אף פעם בחיים שלי לא אמרתי משפט שמתחיל ב"אצל החילונים..."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכתבה צריך היה לכתוב במגזר זה והזה יצא להפגין .... [בכותרת] אבל אדם שיש לו שכל בקודקודו יודע איך התקשורת מתנהלת.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3727070,00.html

פה לא כותבים החילונים יצאו להפגין, אלה "אלפים הפגינו בתל-אביב: די לכיבוש"

"אלפי מפגיני שמאל ציינו" וכו'...

שקורה משהוא אצל מגזר מסוים בחרדיות -כותבים בגדול החרדים יצאו להפגין.

אחר כך רואים תתגובות של כל בני הנוער שנאה לחרדים [לכולם]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם רוצים לשגע אותי? כמה פעמיים אפשר לכתוב?

הם מבית חרדי אבל מקולקלים.

אדם חרדי זה לא אומר שרק בגלל שיש לו פיאות וחליפה הוא חרדי מפנים נכון? אז אדם שהוא באמת חרדי לא עושה דברים כאלה- לא מחלל שבת וכו'...

תראה אני לא בדקתי בדיוק לפרטים מה שהולך שם בדיוק...

אם החניון לא נמצא במקום חרדי אין סיבה לסגור אותו- ולא צריך להגיב בצורה כמו שראינו -למרות שהרוב שם מפגין בסדר אבל מצלמים רק תמתפרעים.

אנחנו כבר לא צריכים שהרי צדיקים מלאכתם נעשית וגו' :P (אבל זה היה רק ניצול הזדמנות להיות ציני...., לא ברצינות)

וקצת יותר ברצינות:

נכון שלא כל אחד שקיבל סמיכה זכאי לשאת בתואר מההיבט המוסרי ואף לא התורני. על זה נאמר בזמנו שקפוטה קונים בחנות והזקן כבר יצמח לבד.

על אחת כמה וכמה מופרע מן השורה שנענה לקריאות רבו הקורא לו להלחם, והשימוש במונח הזה - מלחמה - כבר מתיר אף שפיכות דמים. הרי לא רב אחד ולא שניים כבר נשמעו טוענים, ואף מגדירים טיעוניהם כדעת תורה, כי ואהבת לחברך ומצוות שבין אדם לחברו מתיחסות רק בין שומרי תרי"ג והחילונים לא בחזקת אדם ואף פסולים לעדות.

(כפי שאף הוכח לפני מספר שבועות כשעדות בבית דין רבני נפסלה כי (לדברי הדיינים) העדים לא שומרי שבת אז ברור מכך שהם ריקים פוחזים ודעתם אינה סדורה).

כן, אני יודע שתכתוב שאתה לא שמעת דבר כזה. יש עוד הרבה שלא שמעו, בעיקר אם לא רוצים לשמוע ומגבילים שמיעתם וקריאתם רק למה שתומך בדעה שקבעו לעצמם מראש.

בנוסף:

ביושר ראוי לציון כתבת שלא בדקת בדיוק מה הולך שם........ מה שלא הפריע לך לצאת בדברי הגנה ושבח על המתפרעים רק בגלל שהם מן העדה של המחרידים. נכון? אבל מה שהולך שם זה חניון ציבורי שנסגר בשבתות כי לא רוצים לגבות כסף בשבת. החניון נמצא ליד העיר העתיקה ובכל יום משמש מאות מבקרים ותיירים, חלקם אף לא יהודים, ובשבת כולם נאלצים למצוא מקומות חניה מרוחקים, לעיתים תוך סיכון של ממש והפרעה לעוברי דרך אחרים (אבל כבר למדנו שחיי החיים קיום לא כל כך חשובים בעיני החרדים, במיוחד אם הם לא חרדים או אף לא יהודים).

כל הכביש הראשי מלא מכוניות נוסעות שנהגיהן נוסעים הרבה יותר דווקא בגלל שאין להם חניה. איסור החניה לא ימנע חילול שבת אלא להפך, אבל הרי השבת עצמה מעולם לא הטרידה אותם אלא היכולת לנצל את השבת להגברת כוח עוצמה וממון. התמונות של החרדים הנעצרים על ידי השוטרים משמשות בחו"ל לאיסוף תרומות, במיוחד בקרב מתנגדים לקיומה של מדינת בכלל. ראית פעם איך מגייסים תרומות בטיעונים שבמדינת מכים חרדים רק בגלל יהדותם כדי למנוע מהם להיות יהודים? אני ראיתי.

אז החליט ראש העיר לפתוח החניון בשבת ללא תשלום ועם אדם לא יחהודי שישגיח וישמור.

אז החליטו ראשי המתפרעים והפורעים המשתמשים בתורה כדי לספק יצר השליטה שלהם להבעיר את העיר, כדי להוכיח לראש העיר הנבחר מי באמת שולט בה. כבר לפני חצי שנה הם איימו בכך והיה ברור שהם מחפשים רק סיבה ותירוץ.

הבנת כעת מה הולך שם?

[br]פורסם בתאריך: 8.06.2009 בשעה 11:41:46

בכתבה צריך היה לכתוב במגזר זה והזה יצא להפגין .... [בכותרת] אבל אדם שיש לו שכל בקודקודו יודע איך התקשורת מתנהלת.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3727070,00.html

פה לא כותבים החילונים יצאו להפגין, אלה "אלפים הפגינו בתל-אביב: די לכיבוש"

"אלפי מפגיני שמאל ציינו" וכו'...

שקורה משהוא אצל מגזר מסוים בחרדיות -כותבים בגדול החרדים יצאו להפגין.

אחר כך רואים תתגובות של כל בני הנוער שנאה לחרדים [לכולם]

אתה עושה עצמך טמבל או זה רפלקס מולד?

גם לא כותבים "בעלי שיער שחור יצאו להפגין". מציינים שיוך לקבוצה בעיקר כאשר הקבוצה מייחדת את עצמה. גם בקרב דתיים יש חסידי שמאל וגם רבנים חסידי שמאל ומתנגדים למה שמכונה כיבוש. היותם חילונים לא מציין ומייחד את הקבוצה שהפגינה אלא דעתם בענין מאד מסוים, וכך אף צויינו והוגדרו.

החרדים ידועים בהיותם עצמם מייחדים עצמם מן הציבור בכלל, מבדילים עצמם מכלל עם כאשר בכל הזדמנות הם עצמם מציינים כביכול יתרונם המוסרי על כל מי שאינו כמותם. לכן כאשר בקרב אותה קבוצה מסתבר שהמוסר לא בדיוק כפיש הם מתפארים בו, שיש ביניהם מסוממים, בעלים אלימים המתעללים בנשותיהם, בועלי קטינות וסוטים מכל סוג אפשרי, אז בוודאי שמציינים זאת. על זה אמרו שמי שגר בבית זכוכית שלא יתעסק בזריקת אבנים.......... מה תבוא בטענות לתקשורת? הרי זו אותה תקשורת שהביאה דברי מנהיגיהם כאשר טענו שאצלהם אין דברים כאלו......... אז היה בסדר לציין שמדובר בחברה החרדית? גם כאשר מציינים את פועלו המבורך של ארגון "עזר מציון" מצינים שמדובר בארגון שהוקם על ידי חרדים. אז זה בסדר לציין שהם חרדים?

מענין גם שתמיד - אבל תמיד - כל תגובה השוללת התנהגות של חרדים כקולקטיב נתקלת בתוגבה פבלובית העוסקת בשנאת חרדים. שאלת עצמך פעם למה ? חשבת פעם שרק קבוצה רווית שנאה, שהשנאה והרוע והאלימות הם מיסודות הוויתה יכולה להשליך את השנאה כמניע בכל פעם שמפנים כלפיה ביקורת?

כאשר אתה מגיב בנוסח "זה התקשורת ככה כותבת כי זה הכל שנאה לחרדים" אתה למעשה מצדיק את אלו שאומרים שאין תשובה ענינית יותר. אלו שטוענים לזכותם לשרוף את ירושלים בשם הדת לפחות עונים לענין., כלומר לעצם ההתפרעות ולא מנסים להסתתר מאחורי טיעוני סרק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שלי איתך ,זה שאתה מכליל הרי בהפגנות הללו מי אילו המפגינים? העדה החרדית.

הרי בעלום החרדי יש חסידות,ספרדים,ליטאים וכו'.. וגם שם זה מתחלק.

בהפגנה הזאת אין ספרדים וליטאים ....,אבל אתה אוהב לכתוב על כל העוגה.

אין אף חרדי שאומר -" ואהבת לחברך ומצוות שבין אדם לחברו מתיחסות רק בין שומרי תרי"ג והחילונים לא בחזקת אדם ואף פסולים לעדות"

ואם כבר קיצונים למינהם, ולא צריך לקחת מהם דוגמא.

תביא לינק הקשור שעדים נפסלו כי אינם שומרי שבת.

עוד דבר שמפריע אצלך, אבל אדון אותך לכף זכות שאתה עושה זאת בלא כוונה, איפה ראית שאני מצדיק את המתפרעים? בכל האשכול הזה אני כותב שצריך לטפל בהם בחוזקה ורק חילול ה' הם עושים.

אני מצטט את קובי אריאלי: ההפגנה בשבת זה דבר רע מיותר ודפוק, הם הקיצונים והם חיים מההפגנות הללו!

הם לא מייצגים את החרדים!! .

לגבי כל מה שכתבת על החניון- למה אתה לא כותב שהעדה החרדית עושה ככה וככה ורוצה ככה וככה? למה אתה מכליל?

אתה כבר בן 56 ומתנהג כמו ילד.

ואני בכלל כתבתי שאני נגד הפגנות ואם כבר אז ברור שבלי אילמות, לי אישית חשוב אהבת הזולת.

.....

אתה עושה את עצמך עיוור? או שזה הגיל?

בדיוק מה שכתבת מתאים להפגנה של העדה החרדית, היא גם לא מייצגת את כלל החרדים ובמיוחד שאתה מתייחס רק למתפרעים למרות שהרוב שם בסדר.

לא החרדים ,אלה העדה החרדית ידועים בהיותם עצמם מייחדים עצמם מן הציבור בכלל, אבל אתה תיקח גם את "נטורי קרתא" [ח-ר-ט-א] ותכתוב החרדים שורפים גם דגלי מדינת- .

כתבת" שיש ביניהם מסוממים, בעלים אלימים המתעללים בנשותיהם, בועלי קטינות וסוטים מכל סוג אפשרי"

ניקח את כל העולם החרדי וניקח את כל העולם החילוני באחוזים איפה יש יותר רצח? אלימות? אונס? .....

אולי אתה רוצה לראות סקרים.

אבל אני שואל מדוע שלא יהיה פעמיים של אונס ו,אלימות וכו'? הרי בכל אופן מדובר על בני-אדם ולא על בלי יצר ורגשות.

רק בגלל שכל הדברים הללו מעוטים בעולם החרדי -וברגע שנמצא מקרה שכזה הוא זוכה לכותרות ענקיות.

אני מדבר על הכותרת שכותבים ישר החרדים וסגנון הכתיבה הרבה פעמיים מגעילה ולא משקפת את התמונה המלאה.

כתבה על "עזר מציון " שזה גוף מהעולם החרדי .

אין שום בעיה שכותבים זאת בתוך הכתבה שהיא גוף הבא מהעולם החרדי, אבל הפגנה של העדה החרדית ,גם פה אין בעיה שיכתבו בכתבה עצמה שהיא גוף מהעולם החרדי, אבל שלא יכתבו בכותרת "החרדים פצעו 6 שוטרים", "החרדים אנסו 2 ילדות" וכדומה.

מה גם שלא קשה לצפות בתגובות של הגולשים ולראות שרק את ההודעות האנטי חרדיות מדגישים באדום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניקח את כל העולם החרדי וניקח את כל העולם החילוני באחוזים איפה יש יותר רצח? אלימות? אונס? .....

אולי אתה רוצה לראות סקרים.

אני מעוניין שתראה סקרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...