Prototype - הדיון הראשי - עמוד 35 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Prototype - הדיון הראשי

David_Beckham

Recommended Posts

• תגובות 580
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אי אפשר להתווכח, אחריי כמה שעות המשחק מתחיל לשעמם ברצינות, פשוט בא לך כבר למחוק אותו כי אין כבר מה לעשות, הרגת, שחטת, זרקת מכוניות, אנשים, מפלצות, אבל זה כבר נמאס אחריי אפילו חצי שעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום התחלתי לשחק בעשר דקות הראשונות באמת משחק מגניב כיפי והכל.

אחרי שעה של משחק לא מתתי אפילו פעם אחת אחרי שעה זה באמת התחיל לשעמם..

אולי כבר כתבו על זה אבל אין לי כח לקרוא 50 עמודים...

זה אמור להיות ככה?

תראה חלק כמוני חושבים שכן שזה מתחיל לחזור על עצמו מהר מאוד

וחלק חושבים שזה לא משעמם בגלל התוספות כוח והשדרוגים

כל אחד והשטויות שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר להתווכח, אחריי כמה שעות המשחק מתחיל לשעמם ברצינות, פשוט בא לך כבר למחוק אותו כי אין כבר מה לעשות, הרגת, שחטת, זרקת מכוניות, אנשים, מפלצות, אבל זה כבר נמאס אחריי אפילו חצי שעה.

+1

חבל על ה8GB...

אני כבר הרבה זמן מחפש משחק מרתק ומעניין שיעסיק אותי לאורך זמן...

אני עכשיו אוריד את הANNO 1404 אולי זה יהיה המשחק ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיבו, זה משחק שבאמת לא כל אחד ייהנה ממנו.

למבוגרים לפי דעתי אין טעם להיתקרב אליו, אותו דבר מי שמחפש לחשוב או לתכנן, זה משחק שכל המשמעות שלו היה רק כיף.

רואים שאתה לא בעניין של המשחק, מה ציפית ממנו בכלל ?

ד"א אתה יכול להגיד את זה כמעט על כל משחק : HL2 כזה גרוע, כל כך משעמם, הרגת קומביין, שרפת קומביין, הרגת זומבים, זרקת עליהם חביות נפץ...הבנת את הרעיון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למבוגרים לפי דעתי אין טעם להיתקרב אליו, אותו דבר מי שמחפש לחשוב או לתכנן, זה משחק שכל המשמעות שלו היה רק כיף.

ד"א אתה יכול להגיד את זה כמעט על כל משחק : HL2 כזה גרוע, כל כך משעמם, הרגת קומביין, שרפת קומביין, הרגת זומבים, זרקת עליהם חביות נפץ...הבנת את הרעיון ?

HL2 לא שיחקתי אבל אני יכול להגיד לך שאני באמת אומר שזה משחק משעמם אבל נגיד COD לא משעמם קרייסיס לא משעמם.

פה פשוט אין אתגר אי אפשר למות :s05:

גם פה הסצנות מאוד מבולגנות אני לפחות לא הבנתי כלום פשוט לחצתי על העכבר והלכתי לכיוון החץ, חוץ מהקטע שאתה יכול להחליף את עצמך לדמויות אין שום דבר חדש ומעניין במשחק הזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא העניין ואם אתה לא מבין אני יתן לך דוגמה

שאני משחק במטרואיד ומקבל שידרוג זה פותח לי אפשרויות במשחק שלא היו קודם ואפשרויות שאני חייב להתקדם במשחק

בלי קשר לרמת הקושי

בפרוטוטיפ התוספות ברוב המוחץ של הזמן לא משנות הרבה אז יופי אתה יכול להרוג אויבים בצורות שונות

אבל זה לא באמת משנה אתה לא חייב את רוב התוספות וגם ככה העיר פתוחה מהתחלת המשחק

גם בעניין אויבים תוך שעתיים יצא לך לראות את הרוב המוחץ של כל האויבים במשחק

ובמקום לתת לך אויבים חדשים פשוט נותנים לך כמות גדולה יותר של אויבים

במשחק כמו GOD OF WAR לדוגמה יש לך מספר מכובד של בוסים וכל מיני אזורי משחק שונים

בפרוטוטיפ פשוט חסר לי יותר גיוון ויותר הרגשה של יתקדמות במשחק

כל עניין התוספות\שדרוגים לא עוזרות מספיק כמו שלא עזרו לי מספיק בקריסס להרגיש יתקדמות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קשור פשוט המשחק משעמם, כל הקטע במשחקים זה להנות הרבה זמן ולא להנות חצי שעה ואחריי זה למחוק את המשחק.

כיף להשתעשע במשחקים, בפרוטוטייפ זה לא משהו, דרך אגב, אולי בגלל ששיחקתי במשחק מהסוג שלו כמו עלק הענק הרבה זמן, בגלל זה אני לא כזה מתלהב מהמשחק.

ציפיתי לגרפיקה נורמאלית אבל גם זה אין במשחק, בוא נגיד שהמשחק הזה לא יצא כזה להיט.

מישהו מסכים איתי? :ylsuper:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מצליח לעבור את ELIZABETH GREENE... הרגתי אותה איזה 2-3 פעמים וכל פעם היא חוזרת חזקה יותר עד שכבר נמאס לי לשחק (זה לוקח המון זמן כל פעם) או שאני עושה איזו טעות טיפשית ומת... יש פיתרון לזה? איך עוברים את הקטע המעיק הזה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מצליח לעבור את ELIZABETH GREENE... הרגתי אותה איזה 2-3 פעמים וכל פעם היא חוזרת חזקה יותר עד שכבר נמאס לי לשחק (זה לוקח המון זמן כל פעם) או שאני עושה איזו טעות טיפשית ומת... יש פיתרון לזה? איך עוברים את הקטע המעיק הזה??

אתה פשוט צריך להוריד את המגינים האלה שלה ואז היא חסרת הגנה ואתה מרביץ לה עם הלהב(מומלץ!) ככה חוזר והולך עד שהיא מתה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...