Prototype - הדיון הראשי - עמוד 28 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Prototype - הדיון הראשי

David_Beckham

Recommended Posts

אני לא יכול לתת ביקורת כי אני רק בהתחלה וגם ככה אני רוצה לסיים משחקים אחרים קודם

אבל לפחות לפי ההתחלה אתה באותו אזור (מנהטן ) ועושה +- אותם דברים ולפי מה שהבנתי אומנם יש לך שידרוגים להשיג אבל זה יותר קוסמטי מימשהו שבאמת משנה את המשחקיות עצמה

וגם איך שמעבירים את העלילה מעצבן אותי

מה הקשר לAC ? -המכניקה האוטומטית לעבור איזורים והארגז חול

השיפורים ממש ממש לא קוסמטיים, תנסה לפני שאתה מצהיר שזה חוזר על עצמו - הכוחות השונים שימושיים למצבים שונים, אפילו בתוך אותו הקרב.

אני יכול למצוא את עצמי עם שריון והולך מכות עם הזרועות הארוכות (לא זוכר איך קוראים לזה) כי זה אדיר נגד מסה של אויבים חלשים-בינוניים, ואז מופיע איזה האנטר עצבני אז מעבירים לבלייד ומפרקים אותו כי זה פשוט קורע אותם.

ואז מופיע טנק אז מחזירים לזרועות, תופסים מרחוק איזה מסוק ומשתלטים עליו ומורידים על הטנק איזה טיל מתביית ככה לכיף.

ואז מופיע מסוק שני שמוריד אותך, אז מהגג אתה מפעיל את הכח של השרירים ומוריד על המסוק איזה מזגן ענקי וגומר אותו.

ואז אתה קופץ ומבטל את השריון בשביל שתוכל לעשות גלייד כדי להפעיל את הנפילה המטורפת עם המרפק (שגם את שמה שכחתי) כדי להוריד עוד טנק. ובינתיים אתה עוד שנייה מת ואז ברגע אחרות תוקע איזה devastator כדי להוריד חצי מהסביבה, שם ספרינט ותופס תוך כדי איזה אזרח ועף לגג ומתחיל לאכול כדי לחזור לקרב קצת יותר בריא :yelclap: וכו' וכו'.

בקיצור, הבנתם את הרעיון - לכל כח יש את הדברים שהוא עושה הכי טוב, וזה משנה לגמרי את החוויה של המשחק. ברגע שאתה משתלט על החילופי כוחות המהירים זה פשוט כיף אדיר - מזמן לא היה לי כ"כ כיף לשחק משהו.

נכון שאם תתחיל לעשות את כל ה-challenges השונים אז זה מתחיל לשעמם כי יש איזה מיליון והם דומים - אבל אם תשחק לפי העלילה ותעשה challenge רק פה ושם כדי להשלים קצת EP בשביל איזה כח חדש או משהו, אז באמת שזה לא משעמם בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 580
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

משחק חוזר על עצמו ושמעמם ואני תקוע בחלק האחרון עם הsupreme hunter על הרייגן.

הדרך היחידה לנצח אותו זה לקחת את השיפורים לכוח ולזרוק עליו מסוקים

רמז: זו לא הדרך היחידה וזו דרך גרועה, פשוט תלחם בלי לזרוק דברים. (ואז תגלה למה זו הדרך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...