Prototype - הדיון הראשי - עמוד 21 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Prototype - הדיון הראשי

David_Beckham

Recommended Posts

כשמשלימים את כל הEVENTS במדליית זהב נפתחים PLATINUM EVENTS שאמורים להיות הכי מאתגרים(=הכי מעצבנים,קרוב לוודאי) ומביאים הרבה EP...למרות שנראה לי שעד שמגיעים לשם(כל האיוונטס בזהב) לא צריך כבר EP כי יש מספיק לשפר את כל מה שאפשר..לא?

...אני היחיד שיותר נהנה מלטייל בעיר ולאסוף LANDMARKS וHINTS מאשר לעשות את המשימות עצמן? השילוב הזה של ריצה על קירות,DASHים באוויר וריחוף הוא פשוט מדהים..כיף יותר ממשחקי ספיידרמן וDEVIL MAY CRY ביחד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 580
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שיחקתי בו, ופשוט התמכרתי! זה המשחק הכי טוב שאי פעם שיחקתי! הוא מכניס בי אנדרנלין-תרתי משמע.

אבל יש לי בעיה אחת.. השמע לא ממש עובד לי.. אני שומע דיבורים כמו שמריצים קדימה סרט, ויש קול דק ומהיר כזה, והמוסקיה מקוטעת.. ? עשיתי uninstall ו-reinstall, אבל זה לא עבד.. יש למישהו רעיונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני הורג בוס ענק כזה קוראים לו/לה אליזבת' משהו נראה לי :o

צורך בהתחלה מלא אנשים כדי שיתמלאו לך החיים, לוקח טנק מתחיל לפוצץ לה את שלושת הדברים האלה , כמובן היא מפוצצת אותך קודם אז תיקח עוד טנק (מקסימום 3 נקים תצטרך) ואז לאיזה דקה או שתיים היא תיהיה פגיעה ,פשוט תעמוד ולא תעשה אז אתה תלך ישר ותתחיל לת לה מכות כמה שמהר וחזק(תבחר את הסקילים הכי חזקים) שאתה יכול.

אתה גם יכול לעלות על בניין ולהשתמש ב WHIPFIST או משהו כזה ("קור עכביש" הזה...) אבל אז כל מיני שטויות יעלו עליך כמו הזומבים וכל אלה וזה מציק וגם מוריד לך חיים, אה וככה גם היא משתמשת בדברים הירוקים האלה שהם יכולים לפגוע בך אם אתה על בניין ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...אני היחיד שיותר נהנה מלטייל בעיר ולאסוף LANDMARKS וHINTS מאשר לעשות את המשימות עצמן? השילוב הזה של ריצה על קירות,DASHים באוויר וריחוף הוא פשוט מדהים..כיף יותר ממשחקי ספיידרמן וDEVIL MAY CRY ביחד..

אתה לא היחיד :xyxthumbs:

אגב, שים ברקע מוסיקה שאתה אוהב (בווינאמפ או בנגן אחר) הנאה מובטחת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שימושי??

אתה רציני??

ניסית למשוך אנשים נגועים , לעלות על בניין ואז לנחות על כולם בסוג של CANNONBALL?

פשוט חוויה...

חח אז אתה כנראה לא הבנת על מה אני מדבר... ברור שהריצה על קירות מוסיפה למשחק. תנסה לעמוד על יד קיר וללחוץ E.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח אז אתה כנראה לא הבנת על מה אני מדבר... ברור שהריצה על קירות מוסיפה למשחק. תנסה לעמוד על יד קיר וללחוץ E.

זה שהוא תופס את הקיר?

אני משתמש בזה להחליק למטה מבניינים כדי לא למשוך תשומת לב...

(לא יודע מה זה E אצלך , אני משתמש בגיימפאד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן התכוונתי לקטע הזה שהוא מטפס על הקיר.

אני מסכים שהוא לא ממש ממש שימושי אבל יש לו שימושים נחמדים , אחד מהם כבר ציינתי.

השני , זה לקחת LAND MARKS מאנטנות גבוהות וכד' מבניינים גבוהים (קצת קשה לדייק בקפיצה לגבוה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשעה טובה ומוצלחת, סיימתי את המשחק!!!

הסופרים האנטר היה קשה ברמות, הצלחתי להרוג אותו בניסיון השני.

נשאר לו ממש קצת חיים, והיו עוד 5-6 שניות. אבל אז, קפצתי למים בטעות ( :kopfpatsch:) והייתי בטוח שזהו זה הפסדתי בגלל הקטע המטומטם הזה.

למזלי, עם כל המזל שיש לי הספקתי לתת לו את המכה שהרגה אותו שנשארה עוד שנייה!! :)

אין מה להגיד, משחק גדול. לא שיעמם אותי לרגע למרות אורכו.

למרות שהיו כמה קטעים שפשוט רציתי לשבור את המסך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך עזרה זה נראה לי משימה 16

במשימה עם המסוק שאני פעם ראשונה טס איתו שיש לי 3 גלאים כאלה ואין לי מושג מה לעשות איתם ?

זה כאילו מסמן לי במפה אותם

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד עכשיו ממש נהניתי, אבל עכשיו אני בסוף ובא לי להרוג את המתכנתים...

שעה, שעה אני מוריד כח לכלבה הזאת. שעה מאז הצ'קפוינט!!

אני צריך עוד התקפה אחת ואני משתלט באוויר על מסוק והמסוק בורח מחוץ לאזור של המשימה ואז אני מפסיד בגלל ש'יצאתי' מהאזור.

שעה שלמה של משחק הלכה בגלל שהמתכנתים הטמבלים לא חשבו על זה... מאיפה לי לדעת לאן הטייס של המסוק ינסה לברוח בזמן שאני משתלט!?!

:bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד עכשיו ממש נהניתי, אבל עכשיו אני בסוף ובא לי להרוג את המתכנתים...

שעה, שעה אני מוריד כח לכלבה הזאת. שעה מאז הצ'קפוינט!!

אני צריך עוד התקפה אחת ואני משתלט באוויר על מסוק והמסוק בורח מחוץ לאזור של המשימה ואז אני מפסיד בגלל ש'יצאתי' מהאזור.

שעה שלמה של משחק הלכה בגלל שהמתכנתים הטמבלים לא חשבו על זה... מאיפה לי לדעת לאן הטייס של המסוק ינסה לברוח בזמן שאני משתלט!?!

:bash:

זה לא הסוף... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי עכשיו את המשחק

אחד המשחקים

הבוס האחרון היה דיי קל ובערך בניסיון השלישי (אחרי 5 דקות של 2 נסיונות) כבר עברתי אותו חלק..

האליזבת השמנה הזאת הייתה הרבה יותר ארוכה ומעצבנת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...