Prototype - הדיון הראשי - עמוד 16 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Prototype - הדיון הראשי

David_Beckham

Recommended Posts

• תגובות 580
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איך אני משתמש ב DEVASTATOR?

אתה צריך להכנס לCRITICAL MASS (לעשות CONSUME עד שהבריאות שלך מגיעה לקו הלבן שבקצה בר החיים שלך [יש לזה UPGRADE])

ואז להשתמש בDEVESTATOR (לדוגמא להחזיק את שני מקשי העכבר ביחד, וגם כאן אתה צריך לקנות UPGRADE)

Cyanide: הם אכן חוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה סופר אנטר המפלצת הגדולה הראש הזה עם 2 ידים?? אם כן אז ככה

זה מה שאני עשיתי תבחר את המכה שהוא שולח כמו חבל כזה ותשפר את זה עד הסוף באפדיט כדי שהוא יהיה ארוך מאוד

ואז כל פעם תעמוד רחוק קצת שלח לו פעם פעמים שלוש עד שמגיע ל1/3 מהחיים ואז תברח ותהרג מפלץ אחד או 2 ותחזור ואז כל פעם ככה וברגה שהוא יושב בלי לעשות כלום אחרי שהורדתה לו את ה 3 יש לך איזה 20 שניות להוריד לו את החיים פשוט תנצל כל שניה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אחי , זה כבר נראלי סוף המשחק , כשבהתחלה זה לא בעיה, אתה מוריד לו חיים גם בעזרת הצבא אבל אחרי זה נותנים לך 1.45 דקות סה"כ כדי להביס אותו סופית אבל זה קשה ,כל מכה שלך בקושי מזיזה לו...וגם על הספינה כבר לא נשאר כלום לזרוק עליו,כמעט הכל נעלם =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאק נו אני לא מצליח להרוג את SUPREME HUNTER !!! מעצבן כבר...

למישהו יש איזה הצעות????

תוריד לו עד שהטנקים נכנסים ואז (זה מה שאני עשיתי) תחטוף טנק ונסה להרוג אותו איתו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוצו, תפסו דברים תוך כדי, ואז זרקו עליו. זה קל להחריד.

כנראה אנחנו מדברים על משהו אחר , "superme hunter" הוא הבוס הסופי , לא משנה הסתדרתי גם ככה , ולא לא זורקים עליו כלום כי בקושי זה מזיז לו

הצלחתי להרוג אותו מאוד מהר רק צריך לדעת את הטריק ....

אגב המשחק הוא כמו 2 nfs underground אפשר להמשיך לשחק בו גם שמסיימים את העלילה הראשית + אפשר להתחיל הכל מהתחלה כשהיכולות המיוחדות שקיבלתם עדיין איתכם ( כל מה שהשגתם ב upgrade ) אבל הבעסה שאי אפשר לעשות את המשחק מחדש על hard .

לא נורא , למרות שסיימתי יש הרבה דברים אחרים שאפשר לעשות , המשחק הזה פשוט כיף כל כך גדול שאי אפשר להפסיק לשחק בו ,מצפה בקוצר רוח להמשך ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוריד לו עד שהטנקים נכנסים ואז (זה מה שאני עשיתי) תחטוף טנק ונסה להרוג אותו איתו...

רוצו, תפסו דברים תוך כדי, ואז זרקו עליו. זה קל להחריד.

על מה אתם מדברים???? אתם מתבלבלים נראלי עם שלב אחר...

זה כבר הסוף , על הספינה הזאת , והבעיה היא לא להרוג אותו , אלא להרוג אותו ב1.45 דקות שנותנים לך.... =\ מה שמבאס זה שלא משנה איזה מתקפה אתה תוקף אותו (יעני הPOWER) הכל בקושי מזיז לו...וגם כשנותנים לך את ה1.45 דקות להרוג אותו אין כבר חפצים ליד כדי לזרוק עליו...[br]פורסם בתאריך: 14.06.2009 בשעה 11:31:03

כנראה אנחנו מדברים על משהו אחר , "superme hunter" הוא הבוס הסופי , לא משנה הסתדרתי גם ככה , ולא לא זורקים עליו כלום כי בקושי זה מזיז לו

הצלחתי להרוג אותו מאוד מהר רק צריך לדעת את הטריק ....

חח אתה יכול לחלוק איתי את הטריק???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי חברה

התקנתי את המשחק,הסרטון רץ עד שמתחיל המשחק עצמו,ואז...

דבר ראשון גם לי יש את הבעיה של הסאונד הנמוך,אבל עזבו את זה.

זה יותר גרוע :

prototypencv.jpg

למי שלא רואה

http://img200.imageshack.us/i/prototypencv.jpg

http://img200.imageshack.us/i/prototypencv.jpg

http://i39.tinypic.com/33ys19d.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...