בזק משיקה היום את רשת ה NGN במהירויות של 10,15 מגה - עמוד 4 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בזק משיקה היום את רשת ה NGN במהירויות של 10,15 מגה

huber

Recommended Posts

• תגובות 161
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נס ציונה. רק חבל שהם דורשים מחירים מופקעים לכל הדעות.

זה בולשיט..

אם אתה משווה את המחיר למחיר של כל חבילת 10 מגה אחרת בשוק, המחיר הוא חצי..

אני לא אומר שזה זול ביחס לחבילת 1.5 מגה, אבל שוב הקנה מידה שלך כנראה קצת דפוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נס ציונה. רק חבל שהם דורשים מחירים מופקעים לכל הדעות.

לא חוכמה, נס ציונה היא העיר הראשונה שרושתה ובה נערך הניסוי הראשוני. והמחיר ממש לא מופרז, הבעיה היא התעדוף של הספקיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי שזה גם בחלק מרמת אביב, הם היו צריכים לכלול לפחות את הערים הגדולות בהשקה (ת"א, ירושליים וחיפה), מעצבן לאלה שחצי שעה ממני לאנשים יש 15MB ואני יכול רק עד חצי מזה (גם בקושי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כמה חודשים הקימו מתחת לבית שלי ארון תקשורת חדש של בזק. ולפני מס' ימים הודיעו שיהיו שיבושים בשיחות ובאינטרנט.

ראיתי שבאו כמה טכנאים להתעסק איתו... עכשיו בדקתי, ואני רואה שהשירות זמין אצלי (מרכז ראשון).

אבל לא אכפת לי. 10MB 100MB או 1GB, עם החסימות של הספקיות זה לא משנה כלום. יש בכלל ספקיתשלא חוסמת?

מה בעצם גורם לספקיות לכווץ לנו את רוחב הפס? התשתית הפיזית לחו"ל ? אותו סיב אופטי ענק שאם אני לא טועה אנחנו חולקים אותו גם עם מצרים?

מה צריך לעשות כדי שיהיה פה נורמלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זה מצחיק שבזק יצאו עם ההכרזה הזו מוקדם מדי. "יש לנו חבילה חדשה!!! (אבל רק 1% מהאוכלוסיה יכול להשתמש בה כרגע)". מצד שני, מה אתם רוצים, שסתם ישבו על זה? אם יש אפשרות לשפר, לא עדיף שיציעו אותה לכל מי שאפשר, וברגע שאפשר?

הבזיון האמיתי זו התגובה "המהירה" של ספקי השירות, שמיהרו להציע חבילות חדשות ויקרות לכולם, אבל בעצם בטח לא השקיעו כמעט שום דבר ואני מניח שגם בטח לא מתכננים להשקיע. אי אפשר להאשים את בזק בזה שספקי האינטרנט לא מגדילים את רוחב הפס.

(ואם כולנו טועים ויש ספק שמגדיל את רוחב הפס שלו, אני בטוח שכולם ישמחו לדעת, והספק הזה גם יספר לכולם על מנת לקדם מכירות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנחומי.

ואם את רוצה לשלם מחיר מופקע על כלום (למעשה על הבטחה ללא כיסוי שתגלשי במהירויות האלו) את מוזמנת לשלוח את הכסף אלי, גם אני יכול להבטיח (אבל כמו שאמרו לי פעם בצבא, לא הבטיחו לקיים).

למי שלא שם לב המחיר שהם מציעים על 10MB NGN הוא נמוך מהמחיר של 5MB הרגיל ...

כך שבכול מקרה זה משתלם לשדרג את התשתית למי שיש 5MB ולחכות קצת עד שספקי האינטרנט יתנו משהו יותר ריאלי ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אגיד את המובן מאליו - הגדלת הפס לאתרים ותכנים מהארץ לא שווה כלום. עם של מגה וחצי מסתדרים מעולה. מה שדפוק הוא רוחב הפס לחו"ל (מה שספקיות האינטרנט קוראות לו "תיעדוף"), וזאת הבעיה פה. אם הפס יהיה 15 מגה (או קרוב לזה) לחו"ל, החבילות האלה שוות אפילו 300 ש"ח. אם לא, זה לא שווה כלום ואפשר להסתדר עם 5 מגה אפילו.

זה מבאס שפה בארץ אנחנו כמו מדינת עולם שלישית בכל הנודע לרוחב פס... כבר מזמן הסטנדרט הוא 20 מגה בחו"ל, וזה פשוט בושה שפה בארץ החברות הגדולות שאחראיות על התשתיות (HOT ובזק) לא מסוגלות לעמוד בזה.

אני רואה שבזק ו-HOT למדו מהממשלה - להבטיח משהו (רכבת) בשנה מסויימת, ולגמור את הפרוייקט המלא 15 שנה אחר כך (אני זוכר שאבא שלי הסיע אותי בשנת 2000 לבית הספר ועדיין היה את הבלאגן עם הרכבות בירושלים - מה שייגמר עוד איזה 5 שנים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:hizuk:

חוץ מהקטע האחרון...

אני לא בטוח שהבלאגן של הרכבת ייקח פחות מ-5 שנים....

(הכוונה לרכבת הקלה בירושלים, כן? הרכבת ממודיעין לירושלים מתוכננת לאיזה 2015, מה שבטח גם לא יקרה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שלא שם לב המחיר שהם מציעים על 10MB NGN הוא נמוך מהמחיר של 5MB הרגיל ...

כך שבכול מקרה זה משתלם לשדרג את התשתית למי שיש 5MB ולחכות קצת עד שספקי האינטרנט יתנו משהו יותר ריאלי ...

עד שהספקיות יתנו מחיר ריאלי, בזק תעלה את המחיר של התשתית (עכשיו זה מחיר כניסה של שירות חדש).

בנתיים דווקא המחיר של הבנדל בזק+בזק בינלאומי, הוא מחיר טוב (ואחריו המחיר של 012). נטוז'יון עדיין חיים באשליה שהם הספקית הטובה במדינה (המחירים שלהם הכי גבוהים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...