בזק משיקה היום את רשת ה NGN במהירויות של 10,15 מגה - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בזק משיקה היום את רשת ה NGN במהירויות של 10,15 מגה

huber

Recommended Posts

לפי מה שאתם אומרים כל מה שבזק עשו זה NGN שעובד כמו ADSL :o

בזק בונה את התשתית החדשה בהתבסס על סיבים אופטיים שיגיעו רק עד קרבת הבית, עד לארון הסעף השכונתי, מה שמכונה בעגה המקצועית FTTC. הסיבים יגיעו עד ארון הסעף, ואת התמסורת במאות המטרים האחרונים עד לבית הלקוח יממשו על גבי תשתית הנחושת הקשישה, המהווה 'צוואר בקבוק' לתגבור הקצב ללקוח הסופי. זאת, בניגוד למדינות המתקדמות בעולם המפתחות תשתיות סיב אופטיות עד לבית המנוי, במתכונת FTTH

להלן איור גרפי הממחיש את טכנולוגיות ה- NGN השונות, ועד היכן מגיע הסיב (בצבע אדום) בכל אחד מהישומים, ומהיכן פרוסים חוטי הנחושת (בצבע צהוב):

38b914b1242252679.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 161
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא.. זה 8% ...1000 זה 10 % 2000זה 20 % בתשתית של 10 מגה.

אז אני מבין שאני לא צריך לרוץ להתחבר לזה ::)

חבל אני כבר מת להשתדרג מה2.5 שלי... רק בשביל שאוכל לגלוש בחופשיות בזמן הורדות

ומה שיותר חשוב זה סרטונים באיכות HD באנטרנט וכאלה.. אני מקווה שלפחות בזה זה יתן מענה טוב!

אבל נחכה ונראה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא בגלל שאתרי הסטרימינג הגדולים (שאפשר לגלוש בהם בארץ מן הסתם) הם פופלאריים כמעט אצל כל הגולשים, ולא אצל "מיעוט" מורידי הטורנט הכבידים, יש תעדוף אצל הספקית לשירותים האלה- וכאן דווקא המהירות הגבוהה עשויה להתבטא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר אולי נמוך וזה סבבה, אבל התשתיות יזיינו אותנו בתחת. בשביל לשדרג ל- 5 מגה אני צריך להוסיף פחות מ- 10 שקל לחודש לנטויז'ן, אבל לספקית צריך לשלם עוד 40, תוספת על מה שאני משלם כבר עכשיו; תארו לכם מה יהיה עם תשתית ל- 15 מגה. כאילו אנחנו צריכים לכסות את עלות הטרקטורים, הסיבים האופטיים והפועלים הערביים. ממש ביזיון מה שהולך פה... מה אנחנו מדינת עולם שלישי? בצרפת בשנת 2007 מהירות הסטנדרט היית 24 מגה. עשרים וארבע (!!!). ומה פה? 2.5 מגה עלה מאתיים שקל לחודש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאתם אומרים כל מה שבזק עשו זה NGN שעובד כמו ADSL :o

איך אמורים להעביר סיבים בכל ירושלים? חצי מהתשתית בעיר הרוסה בגלל הרכבת המפגרת וכי הכל שם בן 100 שנה ובחים לא עבר שיפוץ/שדרוג :'(

אני לא מבין למה HOT ובזק עובדים על מהירויות כאלה. מספר האנשים שקונים 10M בארץ קטן כל כך שזה לא שווה את זה. זה רק יגרום לזה שהספקיות יספקו מהירות של 56K בכל המדינה ;D

NGN זה לא כמו ADSL , זה ADSL , פשוט הNGN זה של VOIP והמטרה גם לקרב את המרכזת אליך , במקרה הזה שמים רכיב של יחידת רחק בארון , ואותך לADSLשנמצא ביחידת רחק , מה שבפועל נותן לך אפשרות להתחבר במהירות גבוהה יותר , ומעבר לכך , עקב התמסורות והשימוש בVLANS , המהירות מבחינת תשתית תספק כל לקוח אפשרי , הבעיה הנותרת היא רק הספקים שאומנם מחוברים עם תמסורת אל חו"ל אבל יש צורך לפרוס עוד סיבים.

מה גם הNGN משנה את טכנולוגית התקשורת בין המרכזות , לכך שאין צורך לאייש אותן וגם אין צורך בהן בכלל !!!! הכל מתרכז לשני נתבים מרכזיים שמבצעים את כל ניתובי השיחות !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד שמח שבזק שדרגה את התקשורת הפנים ארצית. אני אהיה הרבה יותר שמח ברגע שספקיות יפסיקו לשחק עם ה QOS.

נראה לך שזה יקרה ? כל הכסף הגדול בא מחבילות עסקיות של מובטח , מה שכן אם תשלם לא ישחקו לך בQOS - רק יעלה לך פי עשר יותר ללא שום משחק ! מובטח שלך ורק שלך גם כשהמודם שלך מכובה זה עדדין שלך !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באסה שלא כמו ב012 (אם הבנתי נכון)... זה לא בחינם... בNETVISION..... גנבים!!

יש לי 5 ואני מקווה שאני ייראה שינוי בכלל אם אני עומד לשלם את אותו הסכום שהם דורשים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...