America's Army 3 - הדיון הראשי - עמוד 17 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

America's Army 3 - הדיון הראשי

Milk-Inc

Recommended Posts

• תגובות 430
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כבר שלוש פעמים :pissed:

זה ממש מרגיז...

אני התייאשתי באופן רשמי מהמשחק. כל הזמן היו בעיות להתחבר, עכשיו בכלל כשאני מנסה לעשות login אז המשחק קופא ונתקע. אני גם מבין שיש בעיה לעדכן אחרי שאתה מצליח את משימות האימון המעצבנות - נראה לי שאני אחכה עד שיצא פאצ' רציני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב ניסיתי עכשיו על הבוקר לשחק טיפה

עשיתי תמסלול מכשולים (ד''א מישהו יודע מה זה שני הדברים שלפני המסלול ברשימה ?)

אחרי המטווח שהוצאתי בו 35 מ40 זה החזיר אותי למסך הראשי ואיפס לי הכל

מה נסגר איתם מה הם מטומטמים ? איך לא עולים על בעיות כאלה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח אצלי זה הבאג הכי מפגר אני עושה את המבחן על הm249 הm320 ורימונים.. בסוף הוא מראה תוצאות שהפגעתי בהכל ונכשלתי ברימונים , איך נכשלתי אם יש לי 6/6 מהזה סותר את עצמו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמריקס ארמי בפייסבוק

As we counted down to this release at 3PM today, none of us could have imagined the incredible number of players who would try to download and install this game at the same time. Due to this massive number of simultaneous connections, we're having some trouble keeping up with the demand.

This is also placing a tremendous load on our Authentication Servers, which may temporarily be causing some gameplay performance issues.

That's the bad news.

The good news is that absolutely everyone here at the Army Game Project, and our Partners, are working to resolve this problem, and you should see an increase in both accessibility and gameplay performance very soon. Once the load balances out a bit, both these elements will improve dramatically.

We are grateful for the overwhelming interest shown for America's Army 3, and we appreciate your patience. All issues will be resolved as soon as possible.

If you have issues or concerns, please email our Community Managers at aacm@americasarmy.com.

Thanks,

America's Army Game Project

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הבעיות עדיין ממשיכות אני רואה.. עשיתי את הM16 TRAINING על 100% ACCURACY והם קוראים לי NO GO...

אוח האמריקאים האלא...[br]פורסם בתאריך: 19.06.2009 בשעה 12:37:09

היה צריך להעביר בין החיילים שבאו לעזור לצוות הפיתוח משהו כמו "חוק איסור כיפכוף" כדי שהעבודה הייתה יותר חלקה ופחות ממולת באגים..
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...