GTX260 Freezer x2 vs GTX 260 Golden Sample המשתלם ביותר? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTX260 Freezer x2 vs GTX 260 Golden Sample המשתלם ביותר?

r1plet

Recommended Posts

שלום, אחרי ת'רד ארוך לגבי החלטה על GTX260 מול HD4870, כעת שגם עלה המחיר של HD4870 המשתלם שהיה בTMSFOX ההחלטה שלי הייתה ברורה.

כעת יש לי התלבטות קטנה ואחרונה ;D

יש לי אפשרות לקנות את הGTX260 GOLDEN SAMPLE המהולל של GAINWARD, ב999 שקלים עם 216SP, מהחנות וקירור איכותי

או לקנות את GTX260 FREEZER X2 של INNO3D עם הDHT המאסיבי, ב826 שקלים עם 192SP, ללא OC וקירור איכותי לא פחות מזה של GW.

בהתחשבות בפוטנציאל וביחס עלות/תועלת, איזה מבין הכרטיסים משתלם יותר? :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניהם 55nm. תראה, פוטנציאל OC אמור להיות דומה לשני הדגמים.

בסטוק הבדל הביצועים במשחקים הוא לא רלוונטי, עם OC אפשר לעבור את ייתרון הביצועים של ה216 די בקלות.

(אולם OC אפשר לעשות לשני הדגמים, אז ה-216 תמיד ישמור על ייתרון מסויים, אבל אני לא חושב שזה שווה את ההפרש של 170ש"ח)

אני מניח שה-216 יתן שיפור הגיוני יותר ביישומי GPGPU \ כמו physx, תוכנות המרת וכו', אבל זה עניין שצריך לבדוק.

אני אישית הייתי לוקח 216 אבל יותר בקטע עקרוני. עם זאת לא נראה לי שהוא מצדיק את הפרש המחיר בתכלס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה פתחת עוד תרד'!??....

כדי לשאול אותך. למה אתה מספים? :bash:

בתאכלס ההבדל בין הכרטיסים חוץ מהמחיר הוא גם שאת הכרטיס של GAINWARD אני יכול לקנות עוד היום מכיוון שהוא נמצא במלאי בכמה חנויות, והFREEZER X2 עדיין לא חזר לסטוק של שום חנות... :-\

נניח ובשלב הנוכחי אני לא מתכנן לעשות OC לכרטיס, האם במצב זה היתרון הקבוע של GOLDEN SAMPLE שווה את הפרש המחירים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...