"ארה"ב שוקלת המשך התמיכה בישראל באו"ם" - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"ארה"ב שוקלת המשך התמיכה בישראל באו"ם"

Tomerb1

Recommended Posts

^^

אני מדבר על משהו אחר ואתה על משהו אחר. בנבואה דווקא אומות העולם יתחילו במלחמה בנו.

ואין בכלל כוונה להשמיד את כל האנושות. עזוב זה יכבר יגרר.

אני אומר לך נו תן להם שטחים-אבל ירצו עוד... לא יהיה לזה סוף.

פרשנות? אתה כל כך מאוהב בהם עד שקיבלת ג'ננה ,אז אתה מוזמן לבקר אותם ולראות מה הם מדברים ומה הם באמת רוצים.. לפחות כוס קפה תקבל [זה בחינם]

זה לא את כל הירדן, אבל אני אמרתי שאצלהם כתוב שהמדינה הזאת ניתנה לעם אז איך אפשר ללכת נגד זה?[היה פעם ערבי שדווקא צעק את זה]

פה מדובר בשטחים בתוך הארץ - יודע מה אני מקווה שיתנו להם ונראה מה יקרה... שקט בטוח לא יהיה לך.

חלק מיהודים נראים לך אחרת? צריך להיות עיוור ומאוהב [ואתה כזה -מאוהב בשכנים שלך שרוצים לרצוח אותך]

הדבר הפשוט ביותר שהיהודים רחמנים בני רחמנים - זה שהיהודים לא זורקים אותם עכשיו וגם בעבר- כל אומה אחרת היית נוהגת בצורה אחרת ואלימה.

בוא ננסה את זה קודם נראה מה יקרה. אצלינו יש הרבה תקדימים מיוחדים לטיפול במחבלים ולחימה. כל העולם לומד מאיתנו. אם יש מדינה בעולם שתצליח להצדיק משפטית first strike וגם לבצע את זה זאת תהיה (ואני לא רוצה להיות באיזור כשזה יקרה). אולי המדינה שלנו נאורה ויש לנו שכנים מטורפים אבל העובדה שהעולם דוחק אותנו לפינה גורמת לנו לעשות דברים שבעבר נראו כלא חוקיים או בלתי סבירים.

מה כבר העולם יעשה לנו? יהרוג אותנו ? הם כבר הרגו כ40% מהיהודים בשואה אז למה שזה יפחיד אותנו. שרדנו כבר 2000 שנה גם אם יהרגו לנו עוד 40% אנחנו נמשיך לשרוד. לא נראה לי שהם יעשו לנו משהו יותר גרוע ממה שהם עשו לנו בשואה. ובהנחה שהם כבר הפסיקו להרוג יהודים להנאתם רוב הסיכויים שהם לא יהרגו אותנו בגלל טרנספר קטן שעשינו כי זאת היתה "הגנה עצמית".

מה שבטוח אותנו איאפשר להשמיד -כמה פעמים כבר ניסו? אממ כבר שכחתי לספור.

דווקא כדאי לך להיות פה במדינה, אם תיהיה מחוץ במצב כזה אתה תהיה בטוח על איזה עץ,או יקחו את ראשך [חסר ושלום] יקשרו לאיזה סוס ויאלה... ....

הרי כל המוסלמים ירוצו ברחובות [והם בכל מקום בעולם] ומה שהם יעשו ליההודים מחוץ לארץ [יותר גרוע מהשואה] ובמקרה כזה גם אומות אחרות יצטרפו לחגיגה הרי המוסלמים מושכים בחוטים בכל מקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הפלסטינים מסרבים להיות ריבוניים על עצמם אז צריך להחליט בשבילם. גם אם הם לא רוצים אין להם הרבה ברירות. אנחנו מקימים ומפרקים שם מחסומים כל יומיים . בגלל שהפלסטינאים הם לא ריבון כמו מצריים או ירדן אלא אספסוף של פלגים שונים שהדבר שמאחד את רובם זה שהם שונאים אותנו פשוט אין עם מי לדבר.

אם אתה אומר שלהעביר אוכלוסיה של 1.5 מיליון יהיה קשה מדי אפשר להתחיל בלהעביר מחבלים לסומליה למשל או סודאן. תבחר ארץ ונזרוק אותם מהמדינה . חבל להעניש סתם אנשים נקח את הפושעים האילו ונגיד לעולם שאנחנו לא רוצים מחבלים במדינה שלנו. זה עדיף בהרבה מאשר לתת עונש מוות למחבלים (כי אני מתנגד מן הסתם לעונש מוות). כבר גירשו מחבלים ללבנון ואז החזירו אותם בחזרה . בואו נשלח אותם הפעם למקום אחר ולא נחזיר אותם חזרה.

ככה ישארו רק הפלסטינאים שלא מנסים להרוג אותנו כל יומיים ואיתם נוכל לדבר. אבל כל מי שפגע,ניסה לפגוע, סייע למפגעים פשוט נעיף מהמדינה. גם ככה ברשות הפלסטינאית להרוג ישראלים נחשב לפשע קל יחסית אבל על שיתוף פעולה עם למשל אנשים = עונש מוות. זה סוג של מוסר כפול . ישראלים לא נחשבים לבני אדם תחת החוק הפלסטינאי . למה אנחנו צריכים לסבול שיעשו לנו שואה בארצינו. אנשים שרוצים להרוג אותנו ולהשמיד לנו את המדינה נזרוק החוצה בעיקר אם הם עושים משהו בנידון.

זה מקובל עליך?

אני לא אוהב פשוט שיורים על אנשים טילים ושכל כמה זמן עושים פיגוע ורוצחים אנשים. חוץ מזה כל הקיצוניים האילו מפריעים לאבו מאזן לעשות איתנו שלם נעיף אותם. אם הוא לא רוצה שלום נעיף גם אותו עד שיביאו לנו מישהו שיעשה איתנו שלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרשנות? אתה כל כך מאוהב בהם עד שקיבלת ג'ננה ,אז אתה מוזמן לבקר אותם ולראות מה הם מדברים ומה הם באמת רוצים.. לפחות כוס קפה תקבל [זה בחינם]

תמיד קל להאשים את ה"שמאלני" (משום מה כל מה שהוא שמאלה מהליכוד הוא שמאלני, נו שויין). אבל לנסות להבין משהו? חס וחלילה.

רוצה שאני אסביר לך משהו על איך שדיקטטורות (וכפייה דתית) עובדות?

אז ככה - בוא ניקח לדוגמה את החיזבאללה, אוהבי מספר 1 בעולם. החיזבאללה הוא ארגון עם הרבה מאוד ענפים. אחד הענפים הגדולים שלו הוא ענף צבאי, והוא מוגדר כארגון טרור. המטרה של הארגון הזה היא להשתלט על לבנון ולהחיל את חוקי הדת המוסלמית וכו' וכו'. אבל - האוכלוסיה שם לא טיפשה והיא יודעת שיהיה להם יותר רע ככה. ואז נכנס הקטע של הדיקטטורה לעניין - בוא נסיט את תשומת הלב מהעניינים הפנימיים לעניינים חיצוניים. וכשגובלת בהם מדינה יהודית בלב אזור מוסלמי, מה הם צריכים לבקש יותר?

קפיש?

זה לא את כל הירדן, אבל אני אמרתי שאצלהם כתוב שהמדינה הזאת ניתנה לעם אז איך אפשר ללכת נגד זה?[היה פעם ערבי שדווקא צעק את זה]

למען האמת עדיין יש ערבים שאומרים את זה. עוד פעם, אתה מתעקש לא להבין שהדת זה סתם תירוץ.

פה מדובר בשטחים בתוך הארץ - יודע מה אני מקווה שיתנו להם ונראה מה יקרה... שקט בטוח לא יהיה לך.

בתוך הארץ? לא יודע, יו"ש (ועזה) לא ממש נראים לי חלק אינטגרלי מארץ . הפתרון הפשוט וההגיוני (וכן, יש לו חסרונות, אני מודע לכך) הוא לוותר על שטח שהתועלת שלו היא אפס (ואם כבר רק מזיק לך) ובתמורה לכך לקבל שלום (אני יוצא מנקודת הנחה שאם וכאשר שתקום מדינה פלסטינאית על השטחים האלה, היא תהיה בשלום איתנו).

חלק מיהודים נראים לך אחרת? צריך להיות עיוור ומאוהב [ואתה כזה -מאוהב בשכנים שלך שרוצים לרצוח אותך]

הדבר הפשוט ביותר שהיהודים רחמנים בני רחמנים - זה שהיהודים לא זורקים אותם עכשיו וגם בעבר- כל אומה אחרת היית נוהגת בצורה אחרת ואלימה.

כן אה? אז המתנחלים ששורפים ומתפרעים (ופוגעים לא רק בפלסטינאים אלא גם בחיילים ושוטרים) רחמנים בני רחמנים? ברוך גולדשטיין ואלה שמהללים את מעשיו רחמנים בני רחמנים? אם כן, ההגדרה שלך קצת מעוותת.

אופטימי משו...

הפלסטינים מסרבים להיות ריבוניים על עצמם אז צריך להחליט בשבילם. גם אם הם לא רוצים אין להם הרבה ברירות. אנחנו מקימים ומפרקים שם מחסומים כל יומיים . בגלל שהפלסטינאים הם לא ריבון כמו מצריים או ירדן אלא אספסוף של פלגים שונים שהדבר שמאחד את רובם זה שהם שונאים אותנו פשוט אין עם מי לדבר.

להחליט בשבילם? איך לא חשבו על זה קודם?!

אם אתה אומר שלהעביר אוכלוסיה של 1.5 מיליון יהיה קשה מדי אפשר להתחיל בלהעביר מחבלים לסומליה למשל או סודאן. תבחר ארץ ונזרוק אותם מהמדינה . חבל להעניש סתם אנשים נקח את הפושעים האילו ונגיד לעולם שאנחנו לא רוצים מחבלים במדינה שלנו. זה עדיף בהרבה מאשר לתת עונש מוות למחבלים (כי אני מתנגד מן הסתם לעונש מוות). כבר גירשו מחבלים ללבנון ואז החזירו אותם בחזרה . בואו נשלח אותם הפעם למקום אחר ולא נחזיר אותם חזרה.

לא טענת בפוסט הקודם שלך שאתה אדם פרקטי? אלא, כמובן, אם יש לך דרך יעילה לסנן ולתפוס את כל המחבלים ואז להעביר אותם למקום כלשהו שירצה אותם...

ככה ישארו רק הפלסטינאים שלא מנסים להרוג אותנו כל יומיים ואיתם נוכל לדבר. אבל כל מי שפגע,ניסה לפגוע, סייע למפגעים פשוט נעיף מהמדינה. גם ככה ברשות הפלסטינאית להרוג ישראלים נחשב לפשע קל יחסית אבל על שיתוף פעולה עם למשל אנשים = עונש מוות. זה סוג של מוסר כפול . ישראלים לא נחשבים לבני אדם תחת החוק הפלסטינאי . למה אנחנו צריכים לסבול שיעשו לנו שואה בארצינו. אנשים שרוצים להרוג אותנו ולהשמיד לנו את המדינה נזרוק החוצה בעיקר אם הם עושים משהו בנידון.

זה מקובל עליך?

רק חבל שהפלסטינים בשטחים לא בדיוק נמצאים במדינה שלנו, וביחד עם הפסקה הקודמת, זה סותר לחלוטין את הרעיון שלך...

אני לא אוהב פשוט שיורים על אנשים טילים ושכל כמה זמן עושים פיגוע ורוצחים אנשים. חוץ מזה כל הקיצוניים האילו מפריעים לאבו מאזן לעשות איתנו שלם נעיף אותם. אם הוא לא רוצה שלום נעיף גם אותו עד שיביאו לנו מישהו שיעשה איתנו שלום

גם אני לא. ההבדל הוא שאני מבין שאין דרך ריאלית להלחם בזה. לפעמים להכנע קצת, עם קצת ויתורים (ועוד פעם, אני לא רואה איך ויתור על יו"ש, תוך שמירה על גושי התנחלות גדולים בשטח המדינה) יתן לך הרבה יותר תועלת מאשר "לצאת גבר" ולהיות איתם ראש בראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד קל להאשים את ה"שמאלני" (משום מה כל מה שהוא שמאלה מהליכוד הוא שמאלני, נו שויין). אבל לנסות להבין משהו? חס וחלילה.

רוצה שאני אסביר לך משהו על איך שדיקטטורות (וכפייה דתית) עובדות?

אז ככה - בוא ניקח לדוגמה את החיזבאללה, אוהבי מספר 1 בעולם. החיזבאללה הוא ארגון עם הרבה מאוד ענפים. אחד הענפים הגדולים שלו הוא ענף צבאי, והוא מוגדר כארגון טרור. המטרה של הארגון הזה היא להשתלט על לבנון ולהחיל את חוקי הדת המוסלמית וכו' וכו'. אבל - האוכלוסיה שם לא טיפשה והיא יודעת שיהיה להם יותר רע ככה. ואז נכנס הקטע של הדיקטטורה לעניין - בוא נסיט את תשומת הלב מהעניינים הפנימיים לעניינים חיצוניים. וכשגובלת בהם מדינה יהודית בלב אזור מוסלמי, מה הם צריכים לבקש יותר?

קפיש?

אז לא הבנתי מה אתה רוצה להגיד בזה, שתפסיק להיות מדינה יהודית בלב אזור מוסלמי?

בתוך הארץ? לא יודע, יו"ש (ועזה) לא ממש נראים לי חלק אינטגרלי מארץ . הפתרון הפשוט וההגיוני (וכן, יש לו חסרונות, אני מודע לכך) הוא לוותר על שטח שהתועלת שלו היא אפס (ואם כבר רק מזיק לך) ובתמורה לכך לקבל שלום (אני יוצא מנקודת הנחה שאם וכאשר שתקום מדינה פלסטינאית על השטחים האלה, היא תהיה בשלום איתנו).

יו"ש לא חלק אינטגרלי מארץ ישראל? אתה צריך לבקר שם לעיתים יותר תכופות.

מה התועלת בת"א תזכיר לי ד"א? איזו תועלת יש ברמת גן שאין ביו"ש?

נקודת ההנחה שלך לא נכונה. ממי נקבל שלום? מאבו-מאזן? ה"שלטון" שלא חסר שיניים וחסר כל כוח אפקטיבי.

למה להסתכן בזה שהחמאס יעלה גם שם? ואם זה יקרה מה תגיד אח"כ?

כן אה? אז המתנחלים ששורפים ומתפרעים (ופוגעים לא רק בפלסטינאים אלא גם בחיילים ושוטרים) רחמנים בני רחמנים? ברוך גולדשטיין ואלה שמהללים את מעשיו רחמנים בני רחמנים? אם כן, ההגדרה שלך קצת מעוותת.

שמע, פגיעה בשוטרים ובחיילים היא לא משהו שצריך לקרות. אבל דברים שרואים משם לא רואים מכאן.

אתה יודע מה ההרגשה שבאים להרוס לך את הבית? לא כל כך. גם אני לא.

ולמה ההכללה על המתנחלים? ישר אתה ניגש לקבוצה הבעייתית, כאילו הם שיא הבעיה שלך והם מייצגים את כולם.

כמו שאני אגיד לך "מה עם רוני רון? גם הוא רחמן בן רחמן?", כולכם ככה, כל אלה שלא גרים ביו"ש לא?

גם אני לא. ההבדל הוא שאני מבין שאין דרך ריאלית להלחם בזה. לפעמים להכנע קצת, עם קצת ויתורים (ועוד פעם, אני לא רואה איך ויתור על יו"ש, תוך שמירה על גושי התנחלות גדולים בשטח המדינה) יתן לך הרבה יותר תועלת מאשר "לצאת גבר" ולהיות איתם ראש בראש.

אין דרך להילחם ברוצחים ובמפגעים. אז נכנעים קצת, עם קצת ויתורים - אז למה שיפסיקו?

זו השאלה הפשוטה, תגיד לי, למה שיפסיקו?

אני לא יודע בכלל למה הפילוג הזה בארץ. אני לא רוצה להיות "כובש" של עם אחר.

לפלסטינים היו המון הזדמנויות לחיות כמו בני אדם - תכנית החלוקה, הסכמי אוסלו, ההתנתקות ועוד ועוד.

אבל מה יצא מכל אלה? ב48 קיבלנו מלחמה של להיות או לחדול, באוסלו קיבלנו פיגועים

מההתנתקות קיבלנו טילים, חייל חטוף, מלחמה, ועוד טילים.

יש לנו רקורד מצוין בויתורים. למה לא לנסות משהו אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לא הבנתי מה אתה רוצה להגיד בזה, שתפסיק להיות מדינה יהודית בלב אזור מוסלמי?

לא, שישראל היא שעיר לעזאזל מעולה של דיקטטורים.

יו"ש לא חלק אינטגרלי מארץ ישראל? אתה צריך לבקר שם לעיתים יותר תכופות.

מה התועלת בת"א תזכיר לי ד"א? איזו תועלת יש ברמת גן שאין ביו"ש?

נקודת ההנחה שלך לא נכונה. ממי נקבל שלום? מאבו-מאזן? ה"שלטון" שלא חסר שיניים וחסר כל כוח אפקטיבי.

למה להסתכן בזה שהחמאס יעלה גם שם? ואם זה יקרה מה תגיד אח"כ?

אני אשאל אותך ככה - מי מרוויח מכך שיו"ש נשלטת ע"י ישראל? כי בטוח לא מרוויחה מזה. אם בתמורה לויתור על יו"ש אנחנו נקבל שלום, זה יהיה שווה את זה.

אגב, מה מונע מהחמאס ל(נסות)עשות שם מהפכה? או לנסות לשגר משם טילים?

נתניה נמצאת בטווח הקסאם אם יורים אותו מטול כרם למשל (המרחק הוא סביבות ה-16 ק"מ, קסאם עושה 20), למה הם לא עושים את זה כבר עכשיו?

שמע, פגיעה בשוטרים ובחיילים היא לא משהו שצריך לקרות. אבל דברים שרואים משם לא רואים מכאן.

אתה יודע מה ההרגשה שבאים להרוס לך את הבית? לא כל כך. גם אני לא.

והטפה של רבני יו"ש לסרב פקודה? זה "דברים שרואים משם לא רואים מכאן"?

אם הם מתיימרים להיות אזרחים של המדינה ונאמנים לה, יש גבולות שאסור להם לחצות, וזה מאוד כואב, אני יודע. חוץ מזה, במרבית המקרים של האלימות, לא מדובר על ההתנחלויות הגדולות, אלא על מאחזים של כמה משפחות בודדות (אם בכלל), שהמתיישבים מקימים שבוע אחרי שפינו אותם מאחז חדש 100 מטר מימין לקודם.

ולמה ההכללה על המתנחלים? ישר אתה ניגש לקבוצה הבעייתית, כאילו הם שיא הבעיה שלך והם מייצגים את כולם.

כמו שאני אגיד לך "מה עם רוני רון? גם הוא רחמן בן רחמן?", כולכם ככה, כל אלה שלא גרים ביו"ש לא?

כשהתופעה לא מצומצמת, לפעמים מכלילים. כתלמיד בשיעור אזרחות, בדוגמה על ברוך גולדשטיין בעבריינות אידיאולוגית קם ואומר שהוא "גבר", זו כנראה תופעה שעברה את הגבול של מספר מצומצם של תומכים בה. זה כמו שתגיד שהערבים הישראלים רוצים בהשמדת הארץ או משהו כזה. זה רק קבוצה בתוכם, אבל עדיין מדברים על כל הערבים.

אין דרך להילחם ברוצחים ובמפגעים. אז נכנעים קצת, עם קצת ויתורים - אז למה שיפסיקו?

זו השאלה הפשוטה, תגיד לי, למה שיפסיקו?

כי עם פעולות נכונות של , לפלסטינים יהיה אינטרס לשקט. כי אם נבהיר להם שגם אם כמדינה הם לכאורה שומרים על שקט אבל מאפשרים לארגוני טרור לפעול מתוכם, על אחת כמה וכמה אם הם רוצים לחיות בשלום איתנו, כדאי להם לדכא את ארגוני הטרור. ע"ע חזבאללה - חזבאללה פוגע במדינת , וכל מדינת לבנון נפגעת, גם אלו שלא תומכים בהם.

אני לא יודע בכלל למה הפילוג הזה בארץ. אני לא רוצה להיות "כובש" של עם אחר.

לפלסטינים היו המון הזדמנויות לחיות כמו בני אדם - תכנית החלוקה, הסכמי אוסלו, ההתנתקות ועוד ועוד.

אבל מה יצא מכל אלה? ב48 קיבלנו מלחמה של להיות או לחדול, באוסלו קיבלנו פיגועים

מההתנתקות קיבלנו טילים, חייל חטוף, מלחמה, ועוד טילים.

יש לנו רקורד מצוין בויתורים. למה לא לנסות משהו אחר?

זה אמנם ישמע כמו סיסמא (ובסופו של דבר זו סיסמא שאני רואה אותה כנכונה), אבל אם תסתכל על ההיסטוריה - אין שלום בלי ויתורים (של שני הצדדים כמובן). (אגב, אני לא טוען שלא צריך להשתמש בכוח או מצד שני רק לוותר. ה"טריק" הוא למצוא את השילוב הנכון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוזר לאבו מאזן ה"מתון", שאנחנו נמצאים בשטחי יו"ש, וחיילי צה"ל מסיירים שם.

אתה מדבר על חיזבאללה, שנגסו בנתח בפרלמנט, ויש שסבורים שבבחירות הקרובות

הם יקחו את הנתח הגדול ביותר (צריך עדיין לראות).

במהלך עופרת יצוקה, "בנינו" על זה שהפלסטינאים בעזה יקיאו משם את החמאסניקים

שמתחבאים איתם, זה קרה? לא, רק ההיפך. החמאס התחזק מבחינה תדמיתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומצד שני, הוא הפסיק לירות. אם תדמיתית הוא התחזק שיהיה לו בכיף, מה שחשוב זה התכלס - התמיכה בו ברחובות. האזרחים ברצועה יודעים שהחמאס הוא לא זה ש"גירש" את , הוא זה שתקף מתוך מחסנים של האו"ם וכתוצאה מכך האוכלוסייה נפגעה באופן ישיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...