"ארה"ב שוקלת המשך התמיכה בישראל באו"ם" - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"ארה"ב שוקלת המשך התמיכה בישראל באו"ם"

Tomerb1

Recommended Posts

לכתבה המלאה

לפי הדיווח, אחד מצעדי התגובה הנשקלים בבית הלבן כוללים את השעיית התמיכה המסורתית בישראל באו"ם, במידה שישראל לא תסכים להקפיא את הבנייה בהתנחלויות. צעדים אחרים כוללים הימנעות מהטלת וטו אמריקאי במועצת הביטחון של האו"ם בנושאים שישראל מתנגדת להם, השמעת ביקורת חריפה נגד ההתנחלויות מצידו של הנשיא האמריקאי.

יש לי הרגשה שבקרוב זה יהיה או אנחנו או הערבים.

ברגע שארה"ב תפסיק את הסיוע שלה לישראל אנחנו לא במצב טוב.

הגיע הזמן להתחיל לחשוש? :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה כבר ידוע שחוסיין החדש של ארה"ב יותר מנסה ללקק לערבים מאשר לישראלים ומראה כאילו הוא עושה לנו טובה בכלל שהוא לצידנו.

זה גם היה ידוע מראש שזה מה שיהיה.

אני רק מקווה שההשפעה של היהודים שנמצאים בבית הלבן ובארה"ב תשפיע עליהם.

היתי רוצה לראות מה היה קורה לו כל היהודים שנמצאים שם היו קמים ועושים משהו..לא חסר להם כוח שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שהגיע שנהיה תלויים רק בעצמנו ולא באיזה מדינה מטומטמת שבחרה בנשיא מוסלמי, ושחושב שאנחנו הכלים שלו שנעשה כל מה שהוא אומר.

חוץ מכסף שהיהודים שולחים לנו משם, המדינה הזאת מביאה רק צרות ולא עוזרת לנו בשיט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אובמה, הגיע הזמן לדבר בכנות. אתם מעצמה גוססת. אם אתם לא רוצים לתמוך בנו אל תעשו טובות. קחו את כספי הסיוע שלכם שכל מטרתם לשעבד את הכלכלת המדינות הנתמכות למשק האמריקאי ותדחפו אותם בחזרה לתחת האמריקאי המפותם צ'יזבורגרים שלכם. אתה מבין, ידידי אובמה, יש בעולם מדינות אחרות שבשמחה יסכימו לחזק את קשרי הידידות עם . למעצמה הזאת קוראים . אתם מכירים אותה. אתם חייבים לסין רק מאות מיליארדי דולרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וממתי ארה"ב צריכה לנהל מדיניות אחרת מאשר זו שנשיאה רואה כטובה לארה"ב ?

נשיא ארה"ב הוא נשיא ארה"ב, והאינטרסים של ארה"ב צריכים להיות בראש השיקולים שלו.

מה לא ברור בזה?

היה נשיא בשם בוש, שחשב שלתת לישראל כל מה שמבקשים ממנו זה טוב לאינטרס האמריקאי (ולא משנה כרגע שהשיקולים שלו הושפעו בעיקר מאמונות דתיות על התנצרותם העתידית של היהודים). יש כעת נשיא שחושב שארה"ב צריכה לשפר את יחסיה עם מדינות אחרות חוץ מישראל, והיא משתתפת במאמץ הכלל עולמי (כמובן בלי לספור את הערבים שלהם אינטרס אחר) ללחוץ על בענין ההתנחלויות. דעותיו אלו היו ברורות ולא על רק היותו נוצרי פרוטסטטנטי עם אבא מוסלמי שנטש אותו בילדותו (ואיתו אין לאובמה כל קשר).

מה לא ברור? [br]פורסם בתאריך: 2.06.2009 בשעה 08:43:18

נראה לי שהגיע שנהיה תלויים רק בעצמנו ולא באיזה מדינה מטומטמת שבחרה בנשיא מוסלמי, ושחושב שאנחנו הכלים שלו שנעשה כל מה שהוא אומר.

חוץ מכסף שהיהודים שולחים לנו משם, המדינה הזאת מביאה רק צרות ולא עוזרת לנו בשיט.

וכעת גם שכב על הרצפה ובעט בה בכפות רגליך, כדי שהתגובה והתמונה האינפנטילית הזו תהיה שלמה.

אובמה לא מוסלמי, והקשר היחיד שלו הוא שאבא שלו מוסלמי שנטש את משפחתו כשאובמה היה ילד.

אובמה עצמו גדל וגודל כנוצרי פרוטסטנטי.

"המדינה הזו" הצילה את במשך 30 השנים האחרונות מכל הנזקים העצמיים שהיא הביאה על עצמה, ונתנה למדינת כמה מילארדי דולר כל שנה. מי שלוקח את הכסף נדרש בסוף לקיים את מצוות הנותן, זה חלק יסודי ביחסי הון-שלטון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כבר ידוע שחוסיין החדש של ארה"ב יותר מנסה ללקק לערבים מאשר לישראלים ומראה כאילו הוא עושה לנו טובה בכלל שהוא לצידנו.

זה גם היה ידוע מראש שזה מה שיהיה.

אני רק מקווה שההשפעה של היהודים שנמצאים בבית הלבן ובארה"ב תשפיע עליהם.

היתי רוצה לראות מה היה קורה לו כל היהודים שנמצאים שם היו קמים ועושים משהו..לא חסר להם כוח שם.

מתי אנשים יפסיקו לקבל כל דבר בתבחינים של "לצידנו" על פי מה שהם עצמם חושבים שטוב לנו?

אובמה לא צריך להיות "לצידנו" או לצד הערבים, אלא לצד ארה"ב. הוא עושה מה שהוא חושב שיהיה כדאי לאינטרסים של ארה"ב. כך אמור גם לנהוג כל מנהיג, כלומר לעשות מה שהוא חושב שכדאי לאינטרסים שלו ושל מדינתו.

חשבת פעם מדוע היהודים שם, שברובם מחזיקים בגישה שהיתה מוגדרת אצלנו "גישת אנשי ימין", לא מסתערים על הבית הלבן?

אולי בגלל שגם שם רובם חושבים שמה שוקרה בישראל (היתה לך דוגמה אתמול) הוא לא לטובת האינטרסים של בכלל?

ואולי בגלל שהם מרגישים עצמם קודם כל אזרחים של ארה"ב המחוייבים לכבד החלטות המנהיג הנבחר גם אם לא מואצות חן בעיניהם (מעקרונות משטר דמוקרטי)?

ואולי זה קשור גם לסיבה שהאירגונים היהודיים שם לא צעקו מעולם בענין פולארד ורובם רואים בו בוגד במדינתו?

הכל משחקים של אינטרסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חושב שרק לארה"ב משתלמת השפעה במזה"ת או בכלל?

עוד כמה שנים, כשהאו"ם יידרוש מסין להפסיק להפר זכויות

אדם וייערוך על זה הצבעה, במקום להצביע ביחד עם ברק חוסיין אובאמה "נגד סין",

נצביע בשמחה "בעד סין".

כמו שאמרו כאן, כל מדינה דואגת קודם כל לאינטרסים שלה ולא למדינות

להן היא נותנת חסות או אפילו לא למדינות שנותנות לה חסות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה מעונינת כל כך לחזק איתנו את הקשר וליתמוך בנו ?

סינים חמים על הטכנולוגיה הצבאית שלנו. לפני מספר שנים ביטלו עסקה בהיקף מיליארדים עם בגלל לחץ אמריקאי. מיליארדים ככה בשביל ההתחלה, לחימום. וזו לא הפעם הראשונה. אם אינני טועה ביטלו עסקה עם פקיסטן או הודו (אני לא זוכר בדיוק) גם כן בהיקף מאות מיליוני דולרים בעקבות לחץ אמריקאי.

אמריקאים לא רוצים שנפתח עצמאות כלכלית. הם מעוניינים להמשיך את התלות הישראלית בכספי הסיוע. אנחנו כמו נרקומנים שמקבלים קצת סם מסוחר סמים כדי שנתחיל לבצע בשבילו "עבודות".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סינים חמים על הטכנולוגיה הצבאית שלנו. לפני מספר שנים ביטלו עסקה בהיקף מיליארדים עם בגלל לחץ אמריקאי. מיליארדים ככה בשביל ההתחלה, לחימום. וזו לא הפעם הראשונה. אם אינני טועה ביטלו עסקה עם פקיסטן או הודו (אני לא זוכר בדיוק) גם כן בהיקף מאות מיליוני דולרים בעקבות לחץ אמריקאי.

אמריקאים לא רוצים שנפתח עצמאות כלכלית. הם מעוניינים להמשיך את התלות הישראלית בכספי הסיוע. אנחנו כמו נרקומנים שמקבלים קצת סם מסוחר סמים כדי שנתחיל לבצע בשבילו "עבודות".

א זלמה אנחנו לא פשוט אומרים יפה שלום לאמריקה ?

לפי מה שאתה אומר אנחנו יכולים לימכור המון בהמון כסף לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סינים חמים על הטכנולוגיה הצבאית שלנו. לפני מספר שנים ביטלו עסקה בהיקף מיליארדים עם סין בגלל לחץ אמריקאי. מיליארדים ככה בשביל ההתחלה, לחימום. וזו לא הפעם הראשונה. אם אינני טועה ביטלו עסקה עם פקיסטן או הודו (אני לא זוכר בדיוק) גם כן בהיקף מאות מיליוני דולרים בעקבות לחץ אמריקאי.

סינים חמים על להעתיק את הטכנולוגיה שלנו בדיוק כמו הצוללות שהם רכשו מרוסיה ופתאום התחילו ליצר צוללות שזהות אחת לאחת לרוסיות (ויש עוד דוגמאות).

לגבי האמריקאים, על מה אתה מקשקש?? אם כבר אנחנו כמו חסרי בית הולכים שפודים את כספי הביטוח הלאומי האמריקאי.

כך את כל העסיקאות שהזכרת וזה בערך סכום הסיועה האמריקאי לנו בשנה אחת.

מעבר לזה יש כל מיני בונוסים ופרויקטים משותפים ומכירת במחירי סיבסוד (מאיפה אתה חושב כל החיל האוויר שלנו?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במצב כזה אנחנו באמת נהיה בבעיה רוב הכלכלה שלנו מסתמכת על יצוא סחורה למדינות אירופה

מצד שני גם רוסיה לא ממש רואה בנו שותף אסטרטגי

אנחנו בבעיה, ואנחנו נהים יותר ויותר מבודדים

מה לסין ולנו? גם הכלכלה שלהם מסתמכת על השוק האירופאי (והיצור באירופאי והאמרקני בהם) אז הם יוותרו על זה? למה?

עוד כישלון (כבר הספקתי לספור) של ממשלת הכשלון של נתניהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, די לפסימיות.

לא חשוב מה יקרה, זה לטובה.

הבחור שמעליי. כשלון ממשלת נתניהו, בוודאי. אולי כשלון השלטון בארה"ב? גם יתכן.

רק תחשוב מה היה קורה עם ציפי לבני בשלטון כשאובמה בארה"ב.

יחסים טובים, אבל שטח של חצי מדינה, וגם היא בקושי מדינת היהודים אם בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אובמה רוצה להפסיק לתמוך בישראל היא יכולה לעצב מזרח תיכון חדש עם כמה טילי יריחו עם ראשי נפץ מיוחדים. אם צפון קוריאה ואיראן עושות מה שבראש שלהם ואף אחד לא עושה שום דבר בנידון גם אנחנו יכולים להתנגח עם השכנים שלנו ולהכריח אותם לעשות כל מני דברים בשבילינו כי אחרת אנחנו פשוט נשמיד אותם.

נעשה הפיכה צבאית ונקרא למדינה הרפובליקה הצבאית של ונתחיל לעשות בלגאן כי גם ככה כולם שונאים אותנו ואנחנו יכולים לעשות הרבה דברים בשם זכותינו להגנה עצמית.

גם ככה לא נראה לי שאובמה ידחוף את יותר מידי. יש על בטוח כמה בריתות סודיות חתומות בין לארה"ב שהוא לא יכול להפר. וחוץ מזה כמו שהזכירו פה אנחנו יכולים פשוט למכור כל מני כלי למדינות שהם רוצים להגביל צבאית שממש יהרוס להם את היום.

רק תחשוב מה היה קורה עם ציפי לבני בשלטון כשאובמה בארה"ב.

יחסים טובים, אבל שטח של חצי מדינה, וגם היא בקושי מדינת היהודים אם בכלל.

אני הייתי עוקר מפה ועובר לארה"ב כי עם ציפי בשלטון אפשר עדיף לתת את המדינה לערבים ולברוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...