"ארה"ב שוקלת המשך התמיכה בישראל באו"ם" - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"ארה"ב שוקלת המשך התמיכה בישראל באו"ם"

Tomerb1

Recommended Posts

רק תחשוב מה היה קורה עם ציפי לבני בשלטון כשאובמה בארה"ב.

יחסים טובים, אבל שטח של חצי מדינה, וגם היא בקושי מדינת היהודים אם בכלל.

איזה שטויות

זה מה שקרה בממשלת אולמרט?

בממשלת ברק?

זה כן קרה בממשלת נתניהו V1

ממשלת שרון - הפינוי של ההתנחלויות

אז על מה אתה מדבר?

זה סתם הפחדה של אותם המפלגות ושכתוב ההיסטוריה שלהם

נעשה הפיכה צבאית ונקרא למדינה הרפובליקה הצבאית של ונתחיל לעשות בלגאן כי גם ככה כולם שונאים אותנו ואנחנו יכולים לעשות הרבה דברים בשם זכותינו להגנה עצמית.

והיית רוצה רוצה לחיות במדינה כזאות?

אם אובמה רוצה להפסיק לתמוך בישראל היא יכולה לעצב מזרח תיכון חדש עם כמה טילי יריחו עם ראשי נפץ מיוחדים. אם צפון קוריאה ואיראן עושות מה שבראש שלהם ואף אחד לא עושה שום דבר בנידון גם אנחנו יכולים להתנגח עם השכנים שלנו ולהכריח אותם לעשות כל מני דברים בשבילינו כי אחרת אנחנו פשוט נשמיד אותם.

למי איכפת?

ראית איך האזרחים חיים שם, בעוני וברעב

גם ככה לא נראה לי שאובמה ידחוף את יותר מידי. יש על בטוח כמה בריתות סודיות חתומות בין לארה"ב שהוא לא יכול להפר. וחוץ מזה כמו שהזכירו פה אנחנו יכולים פשוט למכור כל מני כלי נשק למדינות שהם רוצים להגביל צבאית שממש יהרוס להם את היום.

אובמה לא דוחף את לשום מקום

בגלל שיש פה ממשלה של ****** הוא פונה לאפיקים אחרים

הבחור שמעליי. כשלון ממשלת נתניהו, בוודאי. אולי כשלון השלטון בארה"ב? גם יתכן.

נו אז אם יש כשלון של הממשלה בארה''ב? אנחנו קודם כל צריכים לדאוג לעצמנו ולאינטרסים שלנו, ומצב הנוכחי אנחנו מבודדים ומוקפים מכל הכיוונים והממשלה שלנו לא עושה כלום! היא אפילו לא מצליחה לשלוט על פורעי החוק המתנחלים! שלא לדבר על החמאס שאיך שזה נראה רק עניין של זמן עד שנתחיל לחטוף עוד טילים מכל הכיוונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איזה שטויות

זה מה שקרה בממשלת אולמרט?

בממשלת ברק?

זה כן קרה בממשלת נתניהו V1

ממשלת שרון - הפינוי של ההתנחלויות

אז על מה אתה מדבר?

זה סתם הפחדה של אותם המפלגות ושכתוב ההיסטוריה שלהם

נו אז אם יש כשלון של הממשלה בארה''ב? אנחנו קודם כל צריכים לדאוג לעצמנו ולאינטרסים שלנו, ומצב הנוכחי אנחנו מבודדים ומוקפים מכל הכיוונים והממשלה שלנו לא עושה כלום! היא אפילו לא מצליחה לשלוט על פורעי החוק המתנחלים! שלא לדבר על החמאס שאיך שזה נראה רק עניין של זמן עד שנתחיל לחטוף עוד טילים מכל הכיוונים

כי אולמרט נחשב שמאל, ובוא נגיד, בוש היה חפיפניק דתי שנתן לנו חופש פעולה ואיפשר לאולמרט לא לעשות כלום, תרתי משמע, 3 שנים.

ברק? בוא בכלל לא נדבר על הקדנציה שלו.

שרון, פינה את גוש קטיף ובשביל מה? בשביל שיחטף לשם חייל וניכנס לשם למבצע צבאי שרק יגביר את השנאה אלינו בעולם. מהלך מצוין.

הפחדה של מי?

אם בוש היה בשלטון, בכלל לא היו מדברים על פינוי מאחזים. אם אולמרט היה בזמן בוש היינו תולים שלט "למכירה" על המדינה.

להזכירך, הוא הציע לאבו-מאזן מדינה פלסטינית על 95% משטחי הגדה עם זכות השיבה עם קצת הגבלות. וזה עוד כשבוש היה בשלטון.

נכון מאוד, לדאוג קודם לאינטרסים שלנו. בוא נראה, מעניין מה יקרה אם יפנו את המתנחלים פורעי החוק:

כבר עכשיו אבו מאזן בקושי שולט באיזור שם, אם נתפנה משם וניתן להם את השליטה רוב הסיכויים שחמאס יעלה גם שם.

אתה יודע מה זה אומר?

לא יודע אם אתה גר בת"א, ראשון, כפ"ס, פ"ת, ר"ג וכו' אבל אני גר בראשון וזה אומר שיכולים להגיע אליי טילים לחצר.

אני לא מוכן לזה.

חחחח ואיך בדיוק זה ש"נעצור" את המתנחלים ימנע מנפילת טילים של חמאס וחיזבאללה מכל הכיוונים?

סתם כדי לסבר את האוזן, הסיכויים היו לרעתנו, אבל קיבלנו מימון אמריקאי לפיתוח החץ 3

שישמור על כולנו מטילים איראניים תועים. אז לא הכל שחור.

אולי זה המשיח שמגיע. הלוואי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נעשה הפיכה צבאית ונקרא למדינה הרפובליקה הצבאית של ונתחיל לעשות בלגאן כי גם ככה כולם שונאים אותנו ואנחנו יכולים לעשות הרבה דברים בשם זכותינו להגנה עצמית.

Welcome to The Islamic Republic of Iran

iranflag.png

irantoday0748302483811a.jpg

recruts.jpg

ahmadinejadalleged.jpg

iranianresistance.jpg

chemicalweapon1.jpg

iranexecutesgayteens.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון מאוד, לדאוג קודם לאינטרסים שלנו. בוא נראה, מעניין מה יקרה אם יפנו את המתנחלים פורעי החוק:

כבר עכשיו אבו מאזן בקושי שולט באיזור שם, אם נתפנה משם וניתן להם את השליטה רוב הסיכויים שחמאס יעלה גם שם.

אתה יודע מה זה אומר?

לא יודע אם אתה גר בת"א, ראשון, כפ"ס, פ"ת, ר"ג וכו' אבל אני גר בראשון וזה אומר שיכולים להגיע אליי טילים לחצר.

אני לא מוכן לזה.

אני הייתי שולח מתנחלים גם לסוריה, לבנון וטהארן - כך לא יגיעו משם טילים אליך לחצר. זה גם מסתדר עם האידיאולוגיה ההזויה של ארץ השלמה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קודם כל בעד לשמר את היחסים עם ארה"ב, כי אומנם אם נקבל תמיכה מרוסיה או זאת יכולה להיות תמיכה חזקה, אבל אלה מדינות שמפרות זכויות אדם ושאינן דמוקטיות, ואנחנו לא צריכים לתמוך בהן.

אבל לגבי פינוי מאחזים אני לא חושב שצריך לפנות, בינתיים שום דבר טוב לא יוצא מזה וגם ככה האנשים תמיד בונים הכל מחדש ככה שזה בזבוז זמן ומשאבים.

ואפשר לחשוב כמה חשובה תמיכה באו"ם, גם ככה האו"ם לא שווה כלום וזאת סתם הצגה מפוארת, ודוברים מהבית הלבן אמרו שתהיה רק שיקול להפסיק תמיכה באו"ם לא בשאר הדברים, למרות שעם אובאמה הכל אפשרי.

וגם שהייתי בארה"ב פגשתי מלא בני משפחה שלנו שם וכולם שם ימנים, ואמרו שהם לא רוצים את אובאמה בשלטון (לפני שהוא נבחר) כי הם ידעו שהוא שמאלני מדי.

אפילו שהייתי באנגליה אז גם פגשנו חברים שם וגם הם ימנים. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Welcome to The Islamic Republic of Iran

iranflag.png

irantoday0748302483811a.jpg

recruts.jpg

ahmadinejadalleged.jpg

iranianresistance.jpg

chemicalweapon1.jpg

iranexecutesgayteens.jpg

פשוט לא להאמין איך בן אדם כמו אובמה רוצה לדבר עם אנשים כאלוץ

אנשים שחיים / נושמים / רואים רק מלחמות נשקים וכדומה בעיניים, אנשים שנולדו כדי להלחם על משהו שלא שייך להם..

אי אפשר להבין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

בטח שאפשר להבין

הוא שקועה בעירק ובאפגניטסטן, המצב הכלכלי על הפנים (רק תראה כמה עולה להחזיק במקומות כל כך מרוחקים) והוא לא רוצה עוד חול טובעני לשקועה בו

חוץ מזה מה איכפת לו מהתושבים האירנים?? מה שאיכפת לו זה מארה''ב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפחות שגם שהאמריקאים יראו ויבינו שאנחנו לא כמו הערבים.

אם היו ערבים שהיו צועדים שהם היו קללות, צעקות, תקיפות, קריאות מוות ומלא דברים מלאי שנאה ורוע.

לעומת זאת אנחנו עושים תהלוכה שמחה עם שלטים בעד ולא תוקפים ועושים בעיות לאף אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה משנה .. אובמה לא יעשה כלום והוא לא יצליח לעשות שלום כמו כל קודמיו. אני לא מבין למה ביבי כלכך לחוץ. אפשר לבנות עוד 500 מאחזים להגיד לארה"ב שאם הם רוצים שנפסיק שיכבשו אותנו. מה אנחנו צריכים אותם בכלל. אפשר למכור נשק לכולם כולל פצצות גרעיניות לכל דורש למה מה הם יעשו לנו סנקציות? הם גם ככה במצב גרוע. הסנקציות על איראן נתנו להם משהו? ארה"ב כבר השתמשה בכל הקלפים שלהם ולא נראה לי שהם יצליחו לשכנע אף מדינה לצאת להרפתקאות שלהם.

לפי דעתי לנשיא אובמה ולאף מדינה אין שום זכות להכתיב למדינת איך להתנהג. לא נעים להם? שיכבשו אותנו... אם הממשלה מתכננת לוותר על המדינה שיגידו לי עכשיו כדי שיהיה לי זמן לארוז.

אנחנו צריכים פשוט לעשות מעשה ולזרוק את הפלסטינאים החוצה רחוק מהמדינה. כולם יהיו איתנו ברוגז לאיזה 10 שנים אבל אז כש לאיראן יהיה נשק גרעיני יהיה להם בעיות קצת יותר רציניות להתמודד איתם והם ישככו מכל העניין. לנו אין ממש בעיה עם איראן גרעינית כי לא יהיה שווה להם למחוק אותנו על ההתחלה הם יעדיפו להשתלט על מדינות מסביבם קודם כל כי יש לנו אפשרות לעמוד בfirst strike ולהשמיד אותם. גם ככה אם הם ישמידו אותנו לא יהיה להם מכנה משותף כדאי לשמור על הממשל הטוטליטרי שלהם ( כולם שונאים את וזה מה שמלכד אותם).

אנחנו סתם מדינה של פראירים . צריך להבהיר לעולם שנגמר לנו השטח ואם הם רוצים מדינה פלסטינאים שיבנו אחת רק לא בשטח שלנו. יש הרבה מקום בעולם אבל במדינת נגמר המקום. אין פה מקום לשני עמים וגם ככה אנחנו לא רוצים לחיות בשלום זה לצד זה. תהליך השלום נכשל עכשיו הזמן לפתרון אחר . שמי שיש לו את האמצאים יסלק את הצד שאין לו את האמצאים. הרי זאת התוכנית של ערפאת אנחנו פשוט נממש אותה בדרך אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...