רובה הסער הטוב בעולם - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רובה הסער הטוב בעולם

approx

Recommended Posts

יש את השדרוג של ה M4A1...

אם אני לא טועה זה ה HK416, רובה מטורף גם אחרי טבילה בחול ויריה בו נונסטופ שלך איזה 2-3 מגזינים הוא המשיך לירות כרגיל...קנה מעובה וצורה מדהימה יש לו.

ראיתי ב YOUTUBE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 260
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

Bushmaster ACR ללא ספק הנשק הכי טוב ויעיל שיש כרגע בשוק , לוקח את כל התכונות הטובות מm4 וה ak , וחוסם לגמריי את כל החיסרונות , זה הנשק בעל הכי הרבה אפשרויות לשינוי , אפשר אפילו לשנות את סוג הכדורים שהנשק הזה יורה (וזה פעולה שלקחת שנייה ,בניגוד לנשקים אחרים ) ואני לא צריך להסביר למה התכונה הזות מעולה ;D בקיצר פעם הבאה שאני הולך לעבוד בblackwater אני לוקח את הבובה הזו :lol: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Bushmaster ACR ללא ספק הנשק הכי טוב ויעיל שיש כרגע בשוק

מרשים.

מעניין אם אי פעם הוא יגיע לישראל (ומעניין אם יקראו לו "מצדה"..), למרות שלדעתי הוא overkill בשביל צה"ל.

ידוע גם כ-AK-74.

ואוו אורן אתה כלכך לא הבנת את הבדיחה :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופס ;D חשבתי שזה דיון רציני.

אני ממש לא יודע מה רובה הסער הכי טוב בעולם, וגם לא איכפת. בתכלס, אני חושב שללחימה פה בארץ עדיף גרסאות מאוחרות של M4, מתוך סיבה פשוטה שהאמריקאים מוכרים לנו אותם בכמויות סיטונאיות, ונלחמים עם מה שיש ולא עם מה שאין (תבור). חוץ מזה, תבור הבנתי שעדיין עושה מעצורים מדי פעם, בעיה שעד כמה שאני יודע התגברו עליה כבר ב-M4. רק שה-M4 צריך כוונת אופטית כלשהו כמו שנאמר פה בשביל להיות טוב.

דבר אחד שכן יש לאמריקאים ללמוד מאיתנו זה הנגב - פשוט כלי מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מרשים.

מעניין אם אי פעם הוא יגיע לישראל (ומעניין אם יקראו לו "מצדה"..), למרות שלדעתי הוא overkill בשביל צה"ל.

ואוו אורן אתה כלכך לא הבנת את הבדיחה :s07:

היתרון המרכזי שלו שלדעתי חסר בצה"ל זה הקליברים היותר עוצמתיים. 5.56 כבר מזדקן מול האפודים המודרניים. מכל שאר הבחינות תבור מתאים מצויין לצה"ל, זה פשוט עניין של זמן עד שהוא יכנס לכל החטיבות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר די הרבה זמן. במלחמת לבנון השניה התמודדנו עם מחבלים מצויידים בדיוק כמו לוחם ישראלי- קסדה רב שכבתית, אפודים קרמיים, כוונות אופטיות. קוולר עולה היום גרושים וגם אפוד קוולר מאולתר משפר מאוד את השרידות מול קליברים קטנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין בשוק שאף אחד לא הזכיר את ה G36C. :o

אני לא יודעה למה האחרים לא הזכירו ,אבל אני לא הזכרתי כי הוא פשוט לא הכי טוב ,הדיון הוא על מה לדעתכם הרובה הכי טוב .

והm4 ממש לא מתאים לישראל ,הוא פשוט עדין מידי ,ולא פועל טוב בחול ,בניגוד לרובים פרימיטיבים אבל מאוד אמינים כמו הak שיש לו גם אחלה קליבר .

ה Bushmaster ACR הוא מעולה ,כי הוא פשוט לקח כל דבר טוב מכל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה Bushmaster ACR הוא מעולה ,כי הוא פשוט לכך כל דבר טוב מכל .

והוא גם לא מיוצר... בבדיקות ועל הנייר דברים נראים אחרת מאשר במציאות. (וזה בכלל בלי כלול את המחיר שלו.)
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...