רובה הסער הטוב בעולם - עמוד 10 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רובה הסער הטוב בעולם

approx

Recommended Posts

ההמלצה שלי - לא להקלע לקרב יריות. ואם כבר נקלעת, להשתדל להיות זה שפוגע ולא זה שנפגע...

אחלה המלצה :screwy:

אתה יודע שהתו"ל בצה"ל זה חתירה למגע!

אורן- אם תגיע ליחידה מובחרת תראה חלק מהנשק שיש במשחקים ואולי תקבל גם אקדח

ויצא לי לראות דברים (טכנולוגיות) ממש מהסרטים שלא חשבתי שקיים עדיין ובטח כבר יצאו דברים חדשים מאז שהשתחררתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 260
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שאלה לכאלה פה שהיו בתפקידי לחימה במלחמת לבנון האחרונה או במבצע עופרת יצוקה: האם לוחמים שבאמת נלחמים מקבלים מקוצר\M4, או תבור? האם אתם מקבלים כידון ללחימה בטווח אפס? כוונת אופטית כלשהי? ידית הסתערות? משני כלשהו (Side Arm)?

בתחילת כל משימה יש שולחן כזה עם נשקים, ואתה בוחר ראשי, משני ותוספות, לפי כמות הנקודות שצברת במשימה הקודמת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ככה, רוב הסיכויים שיהיה לי מקוצר. סבבה. להתלונן אני לא יכול ואני גם לא מתכוון, זה בכל זאת צה"ל.

הטענה היחידה שיש לי בינתיים (מנסיון חיי העשיר) נגד התבור זה שהוא נדיר ויקר. הבנתי שבנסיונות, הוא ניצח את ה-M4 בנקודות ולא בנוק אאוט, וגם ככה עדיף להלחם עם מה שיש ולא עם מה שאין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורן - אני לא מכיר אותך אבל אני מבטיח לך שאחרי חודש טירונות לוחם אתה תסתכל על מה שכתבת כאן ותבעט בעצמך. אחרי שנה אתה

תספר לחברים שלך שפעם קראת מישהו בפורום שכתב כאלו דברים. לא נורא - צעירות זה מצב זמני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אצל כולם... יש שוקיסטים שנשארים צעירים גם אחרי 5 שנים בצבא...

בכול אופן, אני לא מבין על מה הוויכוח פה בכלל...

רוס"ר צריך דבר ראשון לא להתקע, ודבר שני להיות בעל חדירה ועצירה טובים. כשחותרים למגע בדילוגים או יורים מאחורי מחסה לא ממש מכוונים לנקודה מסויימת ככה שהדיוק של הנשק פחות משפיע (ואם מישהו כן יורה בצורה מדוייקת אז הוא מקבל יעודי- כשהשאר מחפים עליו).

אין לי ניסיון מספיק עם נשקים (M16 ארוך וקצר בלבד... תרגיל פרט עשיתי רק עם קצר ואני לא יכול לדמיין אפילו אאיך אפשר לעשות אותו עם הארוך...) לכן אני לא אתן הצעות למה הכי טוב- אבל בבחירת רוס"ר לחי"ר (לא יחידות מיוחדות או משהו אחר), זה הפרמטרים שקובעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתחילת כל משימה יש שולחן כזה עם נשקים, ואתה בוחר ראשי, משני ותוספות, לפי כמות הנקודות שצברת במשימה הקודמת

ואני הייתי בטוח שבכלל בוחרים קלאס בתחילת כל משימה

:lol: ,טוב חברים למה להיות רעים ,הבחור שאל עם אתם יכולים תענו .

ואגב לדעתי היה נחמד לתת אפשרות לחייל הממוצע לבחור את מה שהוא מישתמש בו (למרות שזה לא בדיוק אפשרי מבחינה פיננסית ) .

נ.ב : ראיתי פעם חייל עם קלאצניקוב , ניראה גירסא פולנית , היתכן ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואגב לדעתי היה נחמד לתת אפשרות לחייל הממוצע לבחור את מה שהוא מישתמש בו

מה זה חייל ממוצע?

למה נראה לך שמישהו כמו אורן (או לצורך העניין כל ילדון בן 17 אחר) יכול "להחליט" איזה הכי מתאים לו? אתה הרי רואה בדיון הזה כמה שהוא מקשקש שטויות (כידון...)

חוץ מזה שזה לא ריאלי בלחימה קבוצתית, ואף אחד פה הוא לא רמבו שנשלח למשימת בדד. מה לגבי תחמושת? נראה לך הגיוני שמחלקה תצא למשימה כלשהיא ולכל אחד תהיה תחמושת אחרת? מה יקרה כשתיגמר לו התחמושת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה חייל ממוצע?

למה נראה לך שמישהו כמו אורן (או לצורך העניין כל ילדון בן 17 אחר) יכול "להחליט" איזה הכי מתאים לו? אתה הרי רואה בדיון הזה כמה שהוא מקשקש שטויות (כידון...)

חוץ מזה שזה לא ריאלי בלחימה קבוצתית, ואף אחד פה הוא לא רמבו שנשלח למשימת בדד. מה לגבי תחמושת? נראה לך הגיוני שמחלקה תצא למשימה כלשהיא ולכל אחד תהיה תחמושת אחרת? מה יקרה כשתיגמר לו התחמושת?

יש בבונקר ברמה 7 בחדר החמישי משמאל שרשירים לוולקן. וחוץ מזה אתה יכול לאסוף מהגופות של הרעים...

ברצינות, עמרי צודק, בסופו של דבר שיקולים לוגיסטיים הם בעלי משקל מכריע בבחירת הנשק של הפרט. לכן הצבא כולו מיישר קו עם תחמושת סטנדרטית אחת, מחסנית סטנדרטית וכו'. יש כמובן גם שיקולים פיננסיים (תבור יקר יותר מ-M4 וכו'), שיקולים פוליטיים (לובי של תע"ש) ועוד ועוד. שיקולים מבצעיים פרופר מגיעים אי שם בסוף הרשימה.

אם הייתי יכול לבחור לעצמי אישי לפי הצרכים שלי והגדרת התפקיד שלי, הייתי הולך על אקדח להגנה עצמית, וזהו. אין שום הגיון שבתפקידי הנוכחי אני אשא ארוך. אבל זה מה יש לגדוד ועם זה אני מסתובב במילואים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...