האם אור נוצר או אולי הוא קיים תמיד ? - עמוד 14 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אור נוצר או אולי הוא קיים תמיד ?

עכביש בכביש

Recommended Posts

איכשהו ידעתי שאתה הולך להוביל אל התא מים המגוחך הזה, ובכל זאת נפלתי למלכודת. אתה רוצה לאמר שבנית את מכשיר האלקטרוליזה הזה והוא פעל ועכשיו יש לך אנרגיה חינם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 220
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איזה קטעים איתך. :) " תא המים המגוכך ... " אתה פיצוץ. בנית אחד כזה בעצמך ? אתה מבין את עקרונות הפעולה של תא כזה ?

זה אינו !! מכשיר אלקטרוליזה.

אין כזה דבר אנרגיה " חינם " . לפחות לא במובן שכל זייני השכל למינהם ... מזיינים אם השכל.

זה כמו שתקדח באדמה ותפגע במאגר גז או נפט עצום שיקח לך מיליארד שנה לכלות.

מבחינתך, ההשקעה שלך בבניית מתקן הקידוח, הקידוח עצמו, איסוף חומר הגלם ושאר ירקות

( סך האנרגייה שהשקעת ) מול מה שאתה מקבל בתמורה ( המאגר העצום ) , זו אנרגיה " בחינם " . קבלת הרבה מונים יותר ממה שהכנסת.

כמו לבנות קזינו טוב.

כן, בניתי את " תא המים " הזה. שיכפלתי את הניסוי כמו רבים אחרים. מה שקיבלתי בתמורה זה הרבה פחות שימוש בחשמל ביחס למה שאתה מקבל בחזרה.

וכן היכולת למחזר את המדיום עצמו בלי ביזבוזים. בבעירה של תא מים כזה, התוצאה היא ... מים. תקרא לזה אנרגיה חינם ? מה שנוח לך.

אבל, חזרה לנושא. שאלתי אם אתה מכיר עוד דרכים לפירוק מים ללא חשמל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אשתף פעולה, לא אני לא מכיר.

ד"א אשמח אם תפרסם פה (רצוי בת'רד נפרד) הוראות לבניית תא מים כזה. מספיק משעמם לי כרגע בשביל לנסות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיוון שאתה לא מכיר, זה מציב אותי בעמדה של מספר אגדות. עמדה שאני לא נוגע בה במקל.

כדי שנוכל להמשיך לדבר קרא את זה

" John Ernst Worrell Keely "

http://peswiki.com/index.php/PowerPedia:John_Keely

http://en.wikipedia.org/wiki/John_Ernst_Worrell_Keely

אתה תמצא שם כמה אגדות וסיפורים ( ככה זה יראה לך ) אבל תשתדל להשאר בנושא. פירוק מים ללא חשמל. ואז נמשיך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כמו שתקדח באדמה ותפגע במאגר גז או נפט עצום שיקח לך מיליארד שנה לכלות.

מבחינתך, ההשקעה שלך בבניית מתקן הקידוח, הקידוח עצמו, איסוף חומר הגלם ושאר ירקות

( סך האנרגייה שהשקעת ) מול מה שאתה מקבל בתמורה ( המאגר העצום ) , זו אנרגיה " בחינם " . קבלת הרבה מונים יותר ממה שהכנסת.

כמו לבנות קזינו טוב.

זאת לא "אנרגיה חינם". הדלק שמצאת עדיין מתכלה. אתה לא יכול להמשיך להשתמש בו לנצח. המושג "אנרגיה חינם" או "פרפטום מובילה" מתייחס למכונה שמסוגלת להניע את עצמה לנצח, ותלוי מי אתה שואל, גם כזו שמסוגלת להפיק אנרגיה לשימוש חיצוני בנוסף להנעה העצמית שלה.

כן, בניתי את " תא המים " הזה. שיכפלתי את הניסוי כמו רבים אחרים. מה שקיבלתי בתמורה זה הרבה פחות שימוש בחשמל ביחס למה שאתה מקבל בחזרה.

וכן היכולת למחזר את המדיום עצמו בלי ביזבוזים. בבעירה של תא מים כזה, התוצאה היא ... מים. תקרא לזה אנרגיה חינם ? מה שנוח לך.

חביבי, אם בנית "תא מים" כזה, אתה צריך עכשיו לרבוץ על ערימות של כסף בקאריביים ולא לבזבז את הזמן שלנו בפורום באינטרנט. כל עוד אין לקיום מכונה זו הוכחה מסודרת שהועמדה לביקורת מדעית ועמדה בה, זוהי הנפצה, שקר ופנטזיה. האיש שתכנן אותה הוא שרלטן, ואם אתה מנסה לשכנע אותנו בקיומה אתה שרלטן באותה מידה. תכניס את זה לראש שלך - התיאוריות הקיימות נחשבות נכונות כי הן עובדות. הן יודעות להסביר תופעות קיימות ולנבא בהצלחה תופעות חדשות שנצפות בהמשך. אם מתרחשת תופעה שסותרת תורה מסויימת או לא מוסברת על ידה באופן מספק, היא מקבלת את ההתייחסות הראויה ונחקרת, בתקווה שנוכל לפתח תורה חדשה ועקבית שתסביר אותה. אבל כל זה מחייב ראיות! פסיכי שטוען שהבאגי שלו רץ על פרפטום מובילה, אבל לא נותן למדענים אחרים לראות את התופעה מתרחשת או לחקור אותה, לא מצדיק התייחסות כזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ענק !! שמע, בוא נעשה את זה כך. אתה תבנה לעצמך " תא מים " , תשחזר את הניסוי בעצמך במקום לקרוא לי פסיכי שרלטן,

תבדוק מה שתרצה, איך שתרצה וכמה שתרצה. תעשה ניסוי. תשקיע. תסיק מסקנות בעצמך.

ואז נמשיך. המידע גלוי לכל ומצוי בשפע, שום דבר לא מוסתר. ואם בדרך תחליט לעשות על זה פטנט ולהרוויח מיליארדים, אדרבא. לבריאות.

יש קוסם שהוא גם מדען ג'יימס רנדי, איש טוב, שמציע פרס של מיליון דולר לכל מי שיוכיח טענה פאראנורמלית בתנאי מעבדה.

מה שאני אוהב אצלו זה שלכל טענה הוא עושה שיחזור ראשוני, רק כדי להבין על מה מדובר.

http://www.randi.org/site/index.php/1m-challenge.html

בקשר לאנרגיה " חינם " , כל עוד אתה יכול להשתמש בדלק עד שאתה מת, היחס בין מה שהשקעת לבין מה שקיבלת הוא ... " חינם "

אם אתה לא רואה את זה בעצמך ... זה שהדלק יגמר מתי שהו בעוד מילארד שנה, מבחינתך זה לא משנה בגרוש. לגביך זה " חינם "

תזרוק כמה גרעיני תפוז בשדה, תן לשמש ולגשם לעשות את שלהם ותקטוף תפוזים בחינם עד שתמות וילדיך אחריך. אם אתה חושב שזה קישקוש לא קשור ... אבוי.

אם אתה לא יודע מזה מע' פתוחות, צא ולמד, לא טענתי בשום מקום לפרפטום מובילה. אמרתי ששחיזרתי ניסוי ויש לי מסקנות משלי לגביו.

אם קראת בין השורות פרפטום מובילה ... אתה לא רציני או משהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ענק !! שמע, בוא נעשה את זה כך. אתה תבנה לעצמך " תא מים " , תשחזר את הניסוי בעצמך במקום לקרוא לי פסיכי שרלטן,

תבדוק מה שתרצה, איך שתרצה וכמה שתרצה. תעשה ניסוי. תשקיע. תסיק מסקנות בעצמך.

ואז נמשיך. המידע גלוי לכל ומצוי בשפע, שום דבר לא מוסתר. ואם בדרך תחליט לעשות על זה פטנט ולהרוויח מיליארדים, אדרבא. לבריאות.

אני לא מתכוון לבנות דבר. חובת ההוכחה פה היא עליך, אם אתה מנסה לטעון משהו.

יש קוסם שהוא גם מדען ג'יימס רנדי, איש טוב, שמציע פרס של מיליון דולר לכל מי שיוכיח טענה פאראנורמלית בתנאי מעבדה.

מה שאני אוהב אצלו זה שלכל טענה הוא עושה שיחזור ראשוני, רק כדי להבין על מה מדובר.

אני מכיר את ג'יימס רנדי, ולידיעתך רנדי הוא מהמנהיגים של תנועת הסקפטיציזם בארה"ב - אנשים שבדיוק כמוני מבקשים הוכחה והסבר מדעי לטענות מופרכות של תופעות פאראנורמליות, רפואת אלילים וניסים מהשמים. היה מועיל לך לא להזכיר את רנדי בדיון הזה.

בקשר לאנרגיה " חינם " , כל עוד אתה יכול להשתמש בדלק עד שאתה מת, היחס בין מה שהשקעת לבין מה שקיבלת הוא ... " חינם "

אם אתה לא רואה את זה בעצמך ... זה שהדלק יגמר מתי שהו בעוד מילארד שנה, מבחינתך זה לא משנה בגרוש. לגביך זה " חינם "

תזרוק כמה גרעיני תפוז בשדה, תן לשמש ולגשם לעשות את שלהם ותקטוף תפוזים בחינם עד שתמות וילדיך אחריך. אם אתה חושב שזה קישקוש לא קשור ... אבוי.

יש הבדל - אני יכול לזרוע לעצמי מספיק תפוזים כדי להאכיל את עצמי לכל החיים. אני לא יכול לבנות מנוע שמסוגל לספק לעצמו את האנרגיה הנדרשת להנעתו. אף אדם שטען אחרת לא הצליח עדיין להוכיח שטענותיו הן יותר מקומץ הבלים. אף אדם! ההיסטוריה, ידידי, מחייבת אותך להוכיח את טענותיך ולא מחייבת אותי להאמין לך רק בגלל שאני ממוסד ומואכל בכפית ולך יש ראש פתוח.

אם אתה לא יודע מזה מע' פתוחות, צא ולמד, לא טענתי בשום מקום לפרפטום מובילה. אמרתי ששחיזרתי ניסוי ויש לי מסקנות משלי לגביו.

אם קראת בין השורות פרפטום מובילה ... אתה לא רציני או משהו אחר.

כן? אז מה בדיוק טענת? למה העלית את המכונה הזאת בכלל? המקסימום שבנית בבית זה מנוע יעיל למדי. לא יותר! אם סתרת את חוקי התרמודינמיקה, בבקשה, בוא ותראה לעולם איך וכיצד. אני מוכן לשמוע ומוכן לקבל מסקנות מזעזעות, אבל אתה חייב להוכיח לי. האם, לעומת זאת, אתה כל כך יהיר ועקשן שאתה לא מוכן להודות בכך שייתכן ואתה טועה? האם העובדה שאין לך השכלה פורמלית בנושא הופכת אותך לחסין מטעויות? אני חושב שדוקא ההיפך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בן אדם עקשן וממוסד היטב בסקפטיסיזם. ראש טוב. חשיבה לוגית. סרגל.

אני לא מתכוון לבנות דבר. חובת ההוכחה פה היא עליך, אם אתה מנסה לטעון משהו.

נו, פה אנחנו בבעיה. במקום לנסות להבין טענות על מודל על ידי שיחזור שלו ורק אז לסתור אותו ( כמו שצריך להיות ) אתה בא וצועק " תן לי הוכחות !! "

זה ההבדל בין רנדי ובינך.

אני לא יכול לבנות מנוע שמסוגל לספק לעצמו את האנרגיה הנדרשת להנעתו. אף אדם שטען אחרת לא הצליח עדיין להוכיח שטענותיו הן יותר מקומץ הבלים

חפש מידע על איש חביב שנקרא Howard R. Johnson ו Magnetic Motor, יש לו כמה פטנטים בנושא שאף אחד לא יודע להסביר, גם אני לא ( עדיין ).

http://www.rexresearch.com/johnson/1johnson.htm

או Kohei Minato או JOHN BEDINI

אם סתרת את חוקי התרמודינמיקה ...

תגיד, שמעת פעם את הביטוי Maxwell Deamon ?

http://www.rexresearch.com/treshalov/treshalov.htm

http://arxiv.org/abs/physics/0311104

אני לא חסין מטעויות והרבה פעמים יצאתי אידיוט ומכל זה למדתי. עצם העובדה שאני לא פורמלי, היא זאת שמאפשרת לי לבחון דברים ללא BIAS בניגוד אליך.

כל המידע שאתה מבקש זמין, קיים, נגיש וחופשי. רק תחפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלומיניום

אם כל המדע האלטרנטיבי מתנהג בצורה שאתה מתנהג , אפשר להבין מדוע הוא אלטרנטיבי , אתה זיין מוח בסיטונת ( אל תעלב - חחח )

אכן יש את המדע האלטרנטיבי ואת המדע הרישמי קרי המקובל , אני מסכים שזו אפילו קליקה ממש כמו חברות התרופות למשל וכמו בית המשפט העליון , אבל אתה נשמע כמו הוזה מזה ריר , אולי יש לך שיברי ידע מכאן ומשם אבל צורת ההגשה שלך מחורבנת בעליל ולכן כל מעשייך יהיו כאלו , אתה נשמע כמו איזה דמות של הרשע באחד מהקומיקסים , ככה אתה נשמע ואני יודע שאתה נהנה שמתיחסים אליך כך , איזו טענה דבילית עאלק "אני רוצה לדעת שאתה באותה רמה של ידע כמו שלי " אם הייתי באותה רמה שלך אולי הייתי אתה , אבל אני דביל אידיוט שמסוגל להבחין בין טוב לרע , אתה חביבי , לא טוב , אולי בגלל זה המדע האלטרנטיבי נישאר אלטרנטיבי , גש לאוניברסיטה הקרובה למקום מגורייך ועשה צחוק מהמרצים לפיזיקה , מה יש לך מכאן ? כולה אנשים שחלקם בעלי ידע מסויים וחלקם אינם ( למשל כמוני ) אתה עושה איתם תחרות ? אז אם הם לא משהו אתה עושה תחרויות של ידע עם חלשים ? מזכיר לי את קרמר בסיינפלד שהולך להילחם קרטה עם הילדים . אם אתה לא מבין את המיקום שלך אז אתה באמת על הפנים והתורה שלך והדעה שלך שווים לתחת כי הם מצופים בחרא .

אם אתה לא יכול להסביר תהליך מורכב במילים פשוטות , כניראה אתה לא כל כך מתבונן כמו שאתה חושב שאתה ,שולח אנשים לילמוד כל הזמן , פחחח , ממציא יותר שאלות מתשובות - פחחח .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סחטיין עכביש !! עקיצות כדורבנות !! תן לי עוד !!! יש לך עוד מזה ?

איזו טענה דבילית עאלק "אני רוצה לדעת שאתה באותה רמה של ידע כמו שלי "
אבל אני דביל אידיוט שמסוגל להבחין בין טוב לרע
כולה אנשים שחלקם בעלי ידע מסויים וחלקם אינם ( למשל כמוני ) אתה עושה איתם תחרות ? אז אם הם לא משהו אתה עושה תחרויות של ידע עם חלשים ?
אם אתה לא יכול להסביר תהליך מורכב במילים פשוטות

טוב. אתה בבירור לא מבין את העיקרון פה. אני אסביר לך בפשטות. תעקוב אחרי.

נניח שיש איזה אחד ... מיודע עד מאוד בנושא X. בא אליו מישהו ואומר " תסביר לי כך וכך " . הרקע להסבר הוא מינימום ידע בתחום X.

אין ידע ? אני אסביר לך עד סוף הנצח ולא תבין על מה אני מדבר. על כל דבר ודבר יקפצו לך שאלות על שאלות וזה לא יגמר.

אתה טוען שאני מזיין את השכל ומצפה הכל בחרא ? נהדר. נפלא . בוא נבדוק את התיאוריה שלך.

אה, משהו קטן לפני כן, באתי לעשות דאווין על חלשים ? אם זאת ההבנה שלך מהעסק הזה ...

טוב. לעניין. נניח ושאלת אותי על כוח צנטריפוגלי. יש ? מעוניין ? או שאני אקח את זיוני וחיריוני השכל שלי למקום אחר והעיקר שאפסיק פה. רק תגיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שוב אענה לך תגובה דואלית

אתה יודע כמו חלקיק וגל

יש חלקים שאתה צריך לנקות ויש חלקים שאתה צריך להותיר

אתה עוקב אחרי ?

אתה מבין ?

אז בבקשה תתאר לי את התובנות שלך ( אם אתה רוצה להתדיין בפרטי אני אוריד את החסימה )

אתה מבין , אתה שם את האדם השני ככלי לשעשועייך

מוסכם שיש מקובל ושאינו מקובל ואף אחד מהם איננו צודק ב 100%

אבל לך ניתנת ההיזדמנות להשמיע את דעתך "הלא מקובלת" ובכך להפוך את הלא מקובל למקובל , ממש כמו העברה של חומר ואנרגיה ואתה , אתה מה עושה עם ההיזדמנות הזו ? לועג ? מקלס ? משחק ? אז איך אתה חושב שהתאוריות שלך יתפסו ? נכון , בדיוק , כמו משחק וכלא רציני , זה המדענים ה"לא מקובלים " שהופכים את התאוריות שלהם ללא מקובלות , למה ? כי נוח להם , כי הם עצלנים , כי הם פחדנים , בדיוק כמוך , אתה פחדן , לכן אתה מסתתר מאחורי הטעונים הדיביליים של "אני רוצה לדעת שאתם יודעים " ( כבר הסברתי לך , אם הייתי מבין , לא הייתי צריך את השטויות שלך :s07: )

ובנימה אישית ( הרי זה בחוואה הכוכב השני שלי ) אני מחשיב את עצמי כמבין מעל לממוצע הרבה מעל לממוצע את המושג אלוהים ( אוקיי ) ואני אכן מסתלבט ועושה ליצנות וצוחק להנאתי בתרד תת האמונה כאשר אני נוכח אל מול ה"טיפשות" וחוסר הידע של המשתתפים ( חלילה לא כולם ) אבל תמיד , תמיד , אני אענה על שאלה ישירה , תמיד ! אף פעם אני לא אחבא מאחורי תליית האשבה בבן אדם השני , יש לי ידע ואני לא פוחד לחשוף אותו ולהיות מוצג כאידיוט שאני באמת כי רק כך אני אוכל לילמוד ,אתה מסתתר ומתחבא מאחורי שאלות ומאחורי לעג ואינך עונה על שאלות ישירות , האמת שלך זקוקה לבן אדם השני כדי להיתקיים ולכן היא איננה אמת , היא תאוריה הזוייה , אתה יכול לקחת את זה ולתרץ ללעצמך מדוע אינך עונה על שאלות ישירות , אתה פחדן ומתנהג כטרול , אפילו אם אתה חושב שאנחנו המטומטמים המצויים איננו מגיעים לרמנת ההבנה הנידרשת כדי להיות חוסים בצל שכינתך , עד כה עבורי אתה אידיוט / שוטה ועד שלא תוכיח אחרת גם אם אתה מחזיק באיזו תאוריה מעניינת , חמודי היא שווה לתחת , כי היא מצופה חרא !

ואים אתה אינך יכול לתאר מצב מורכב במשפט פשוט , כניראה אתה לא מבין מה שאתה אומר , כניראה אין לך תפיסה של מה שאתה אומר קרי אינך רואה את התמונה כולה אלא מחזיק בידע שהוא לינארי ותלוי אחד בשני .

לסיכום ( המצב המורכב במילים פשוטות )

אתה מתנהג כמו טרול

אתה מפגין ידע מסויים

אינך חושף את מה שאתה טוען שאתה יודע

מסקנה :

אתה זקוק נואשות לתשומת לב ( תארתי את המצב לאשורו או לא ? כי אם היית אומר משהו גם על פיזיקה למעט צרוף קישורים ולשלוח אנשים ללמוד בעצמם אולי הייתי מסכם את דעתך לגבי הנושא שבכותרת )

אולי דעתך היא שונה על הנושא , אבל הייתי אומר שזו פיזיקה אמיתית , אתה יודע תורת היחסות ( הדעה שלך ביחס להיכן שאתה נימצא והדעה שלי ביחס להיכן שאתה נמצא )

אל תידאג לי ו/ או לנו , תדאג לעצמך ולחלוק את הידע שיש ליכאורה ברשותך , ברשותך אני אוותר על המשך הניתוח הפסיכולוגי שלך מעל דפי התרד והייתי מציע לך גם כן לעשות זאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכביש יקר. תם ונשלם.

אם עד עכשיו הבנת שאני מחפש פיונים ללוח השחמט שלי ונהנה לראות אותם רצים כמו כלבים שוטים אחרי העצמות שאני זורק, טעות מרה בידך.

צר לי. הלעג והקלס שלי לא מכוונים כלפי האדם עצמו אלא כלפי המידע שברשותו וכן על האופן הנחרץ שאדם זה או אחר מביעים בפני " תורה מסיני " .

אתה שוב ושוב ( ושוב ) חוזר על הביטוי המחוק והסדוק " התאוריה שלך " . קטעים פה. אחרי 5 הסברים בנושא, שוב, " התאוריה שלך "

כשאני מנסה להביא אותך או מישהו אחר להבין שאלה לא התאוריות שלי, לא המצאתי אותן ופיתחתי אותן ולא פירסמתי אותן ולא שום וכלום.

אתה או מישהו אחר מפציץ שוב ... " התאוריה שלך " ... נסתרות דרכי היקום.

אותי לא מעניין אם מה שאני אגיד יתקבל או לא יתקבל ואני לא מחפש לדאוג לעצמי. אני לא מחפש פירסום ולא אהדה ולא תשומת לב ולא קדחת.

מה שאני מבין, אני מבין ומה שאינני מבין אני הולך ומברר לגביו ולומד מה שאפשר.

אם מישהו אומר לי שחסר לי רקע מסויים בכך וכך, מזמן הפסקתי לראות בזה עלבון או התנשאות ואני שואל איזה רקע חסר לי ואיפה ואיך אפשר להשיג אותו.

בשבילי זאת מתנה . הזדמנות להתפתח ולהרחיב את מכלול הידע שלי. אני אף פעם לא טוען שאני " חכם מספיק " כדי להבין.

כשמסבירים לכם פעם אחר פעם שמידע ממכלול ניסויים מצביע שמאלה ולא כפי שנראה מניסוי יחיד ( בפני עצמו ), ימינה, הסירוב הגורף לראות את זה פשוט מהמם.

אין לי " אמת שלי " ולא היתה לי ולא תהיה לי. חשפתי על ימין ושמאל את מה שאני טוען שאני יודע ושוב ושוב קיבלתי התייחסות צרת עין אך ורק לרכיב מידע

אחד וביטול כל השאר. וכך הנושא גולש לקיבינימט. לא מאמין לי ? תקרא שוב את מהלך העיניינים.

אני לא מסתתר מאחורי כלום ועל כל שאלה אני מוכן לענות וגם להיות מוצג כדביל כשמגיע לי.

נו, אני מניח שדעתך תישאר על עצמך בתור אחד שמסוגל להבין הא ודא גם ללא רקע. טוב. חכם וטוב לו.

כשאני אגיע לרמתך, אוכל לסבר את אזניך במילים פשוטות על תהליך מורכב. אני עדיין לא שם.

בהזדמנות, מתי שהוא תבין את ההבדל בין סיפור אגדות לבין דיון על מתוך אותה רמת מידע. כרגע אתה לא ומסרב לראות זאת.

אני אידיוט מחרטט וחופר ופחדן ולא רואה כך וכך וטרול. ;D הייה שלום ותודה על הדגים. :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה שאני מתפרץ כאן,

אבל רק בשביל הסדר (וכי אני מרגיש שבזבזתי שלוש שעות בקריאה של התרד הזה ללא שום תמורה הולמת).

מר אלמוני מי (?)

אני יוצא מנקודת הנחה שאתה מכיר את התיאוריות המיינסטרימיות הנוגעות לנושאים שדנתם בהם. (תקן אותי אם אני טועה).

ולמרות ההיכרות שלך את התיאוריות (ואולי בגלל ההיכרות הזאת) הגעת למסקנות שסותרות את המדע הזה,

אם כן, יש כאן כמה וכמה אנשים שיודעים את החומר (אני לא אחד מהם, אני כל כך רחוק מהם שאני קצת מתבייש בבורות שלי בנושא),

האם אתה יכול לטעון טענות מסודרות (שיכילו את הטענות שהן סותרות, ואת הממצאים שבעזרתם הגעת למסקנות האלה)?

דוגמא היפוטתית ומגוכחת:

1. בניגוד לתיאוריה הרווחת כיום, אני סבור שאנרגיה אלקטרומגנטית היא בעצם חבורה של שדונים קטנים מאוד שדוחפים חרבות אור. הגעתי למסקנה הזאת לאחר ניסוי ארוך בו ערכתי תצפיות על סרטי מלחמת הכוכבים והבחנתי בכך שהFORCE הוא בעצם זהה למוג'ו של אוסטין פאוארס, ועל כן הוא פלאזמטי.

כמובן שאני לא לועג או רומז שהתיאוריות שלך יישמעו כך, רק הכנסתי קצת חוש הומור בריא (או חולה אם תשאלו את חברה שלי).

אני יכול להעיד על עצמי שאני בור ועם הארץ בנושא, ועל כן יש לי ראש פתוח במיוחד. בינתיים החבר'ה שלומדים בטכניון נשמעים בהרבה יותר רציניים ממך.

אתה קצת מזכיר לי את טוטא מת'רד דת ואמונה - רק שלא תדרדר לשם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מת על אנשים עם חוש הומור בריא. חברה טובים. יש על מה לקשקש איתם. צחוקים דאחקות על ימין ושמאל.

אבל מה בסופו של דבר אמרת ? שאני קשקשן ? נו, מה חדש.

ביזבזת שלוש שעות על קריאת תארד הזוי ולא שמת לב למשהו ? ( כמובן, חוץ מהקישקושים שלי. הרי זה כמו זרקור באפלה. )

אתה מבקש טענה מסודרת ? הנה אחת. היקום הנראה והבילתי נראה, כולו, מלא וריק, על כל ניפלאותיו ומיסתוריו הוא לא יותר ממערך " מידע סטטי "

עכשיו יקפצו עלי כל המי ומי ויזעקו לשמיים ... " תוכיח !! " ו " זאת תאוריה שלך הזוייה ומצופה חרא " . גם אתה רשמת " שלך "

ראבק. זה כמו שאני אבקש ממישהו בעל אמונה להוכיח את קיומו של אלוהים.

אם אתה מעיד על עצמך כבור אך בעל ראש פתוח, אין דגול ממך. באמת ובתמים. אל תתבייש לעולם במה שאינך יודע.

החברה למינהם שלומדים או למדו בכל מיני מקומות למינהם אין לי דבר נגדם או דעתם, יש לי הרבה נגד " התורה מסיני " שהם כלכך מגינים עליה.

בממסד המדעי הפורמלי עצמו, בתוכו, יש לא מעט אנשים שחושבים לדוגמא שתורת היחסות לקויה ומנסים לתת חלופות. מה הם מקבלים ? נא בעין.

הנה ספר שאני ממליץ להרבה ( הרבה ! ) אנשים לקרוא :

" Conjectures and Refutations: The Growth of Scientific Knowledge "

http://books.google.com/books?id=fZnrUfJWQ-YC&pg=PA127&lpg=PA127&dq=%22relativity+theory%22+dismiss&source=bl&ots=y00SnK3Wbj&sig=L3J9JlrihWYmMQqxqbHEEAxMVN4&hl=en&ei=IrEjSt6hCYuT_QbM5OTCBg&sa=X&oi=book_result&ct=result&resnum=2#PPP1,M1

הוכחות וקישקושים. שנמשיך ? בצורה מסודרת ? בכיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...