הצעת חוק - בנושא ייבוא סיגריות - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצעת חוק - בנושא ייבוא סיגריות

benor

Recommended Posts

• תגובות 142
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בהחלט לא, אבל כן צריך לעלות את המס עליהם, שקופסה תעלה נגיד 40-30 שקל ולא 13-20.

לא נראה לי שזה מה שיגרום למעשנים לחשוב פעמיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שזה מה שיגרום למעשנים לחשוב פעמיים...

לצעירים זה יגרום לחשוב פעמיים לפני שהם מתחילים לעשן, אבל העיניין שהמדינה תרוויח יותר ממסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא יעבור בחיים.

כמה חברי כנסת ואנשי הון ושלטון יפגעו מזה? זאת החלטה לא קלה, זה לא כמו לצנזר פורנו ברחובות.

העלאת מחירי הסיגריות לא יגרמו לירידה חדה במעשנים, רק ישימו עוד אנשים קשיי יום שמעשנים את הצרות שלהם מתחת לקו העוני.

ב40 שקל אפשר לקנות ארוחת צהריים לכל המשפחה, אבל לאנשים לא אכפת, הם ישרפו את זה על סיגריות.

מה שצריך לעשות זה סיבסוד ומימון של מכוני גמילה עובדים, ותשדירי שירות ופרסום טוב יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שזה התפקיד של הממשלה לנהל הרגלים רעים של האזרחים. זה מתחיל בסמים עובר בעישון ויכול להגיע לזה שישלחו אזרחים עם משקל יתר למחנות .

לפותח הת'רד התוצאות הוודאיות של ההצעה שלך:

יחל גידול טבק ויצור סגריות ע"י גורמי עולם תחתון כדי לספק את הביקושים

המשטרה תנהל מלחמה "כדי לבער את נגע העישון"

סוחרי הסיגריות לא יוכלו להגן על רכושם באמצעים משפטיים ולכן יחמשו את עצמם וינהלו מלחמות בין הארגונים

המאבק בסוחרי הסגריות יגרום לכך שישארו רק מספר קטן של קרטלי סיגריות

וכו' כו'

תלמד מתקופת היובש בארה"ב ואיסורי הסמים בעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ולא.

אני באופן עקרוני בעד איסור על עישון באופן גורף (ואפילו רק מטעמים של חיסכון כסף למדינה בטווח הרחוק, טיפול רפואי למישהו שמעשן עולה יותר מההכנסות מהמיים שמסתכלים על טווח של כמה שנים טובות אם לא יותר, שלא לדבר על מכוני גמילה וכו'), הבעיה שזה יצור שוק שחור של סיגריות (כמו תקופת האיסור על אלכוהול בארה"ב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו אותכם מה שצרייך לעשות זה...לסתום תפה ולעזוב אותנו המעשנים בשקט

אם עישון היה פוגע רק במעשן כן. אבל כל עוד עישון פוגע במעשן, במשפחתו ובבני אדם אחרים בסביבתו המדינה חייבת להתערב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ולא.

אני באופן עקרוני בעד איסור על עישון באופן גורף (ואפילו רק מטעמים של חיסכון כסף למדינה בטווח הרחוק, טיפול רפואי למישהו שמעשן עולה יותר מההכנסות מהמיים שמסתכלים על טווח של כמה שנים טובות אם לא יותר, שלא לדבר על מכוני גמילה וכו'), הבעיה שזה יצור שוק שחור של סיגריות (כמו תקופת האיסור על אלכוהול בארה"ב).

המספרים דווקא מראים שעדיף כלכלית שאנשים ימותו בגיל 65 מאשר שיסחבו בגריאטריאה עד גיל 85

אם עישון היה פוגע רק במעשן כן. אבל כל עוד עישון פוגע במעשן, במשפחתו ובבני אדם אחרים בסביבתו המדינה חייבת להתערב.

כל העניין של עישון יד שנייה הוא די בולשיט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...