netbook לבית ספר עד 2500 שקל - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

netbook לבית ספר עד 2500 שקל

matessim

Recommended Posts

טוב, למען טובתי הלימודית בזמן שנשאר לי בבית ספר, החלטתי לקנות נטבוק, ראיתי בעיתון הבוקר לדוגמא את הACER ASPIRE ONE D150 ב1700 שקל, קראתי כמה ביקורות שרובם היו בנימה לא טובה כל כך, ואני לא מאוד מבין בניידים, חשוב לי מאוד הנוחות והמשקל וחיי הסוללה, ז"א לשבת יום לימודים עם כמה שפחות צורך לטעון, ושלא יכאב לי הידים אחרי 40 דקות של הקלדה כמעט רצופה.

גם, שלא יהיה ענק, המשקל חשוב כי אני אסתובב איתו המון! תודה רבה.

נא לא לחרוג, כבר ככה זה די הרבה בשבילי, אם אתם רוצים להציע מחשב שעולה "קצת" יותר, אל, אני כבר אומר לכם, זה יותר ממה שאני יכול להרשות לעצמי בבריאות כבר כמה

שלום ותודה,

מתן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://ivory.co.il/product.asp?productid=3155&CatCode=315

לפי דעתי אין מחשב משתלם יותר מבחינת התקציב שלך והדרישות שלך. כמו כן אל תפחד שזה מIVORY כי הם היבואן הרשמי של אז לא יהיו לך בעיות במקרה של תקלה(לרוב יחליפו לך לחדש).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשוב לי מאוד הנוחות והמשקל וחיי הסוללה, ז"א לשבת יום לימודים עם כמה שפחות צורך לטעון, ושלא יכאב לי הידים אחרי 40 דקות של הקלדה כמעט רצופה.

זו נקודה מאוד אישית, אבל בכל netbook באשר הוא, הגודל הקטן אומר שהמקלדת תהיה קטנה וצפופה, ולחלק מהאוכלוסיה זה פשוט לעולם לא יהיה נוח. אני ממליץ לך לבחון את הנושא לפני שאתה קונה, אולי ללכת לתצוגות ולהתנסות בכמה דגמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מוצא את המקלדת ב-EEE1000 מספקת -

לאחותי יש את ה-WIND והאסוס פשוט יותר טובים במקלדת

(ואני גם מתעב את אייבורי)

לאסוס יש שני3 חסרונות:

1. מטען מתחמם מאוד

2. משקל כבד יחסית ל-WIND _כ150 גרם

3. בעברית (דורש פירמוט מיידי)

כל טוב,

גבריאל לוי נקר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו נקודה מאוד אישית, אבל בכל netbook באשר הוא, הגודל הקטן אומר שהמקלדת תהיה קטנה וצפופה, ולחלק מהאוכלוסיה זה פשוט לעולם לא יהיה נוח. אני ממליץ לך לבחון את הנושא לפני שאתה קונה, אולי ללכת לתצוגות ולהתנסות בכמה דגמים.

תודה על ההערה, אני אבהיר

המחשב הראשי שלי לפטוף, והמקלדת בו קטנה יחסית אבל בסדר, שזה פשוט לא יהיה מוגזם, שזה לא יהיה כמו להקליד על איפוד טוץ

גבריאל, קראתי ביקורות וראיתי על המקלדת השטוחה, רוב המבקרים נראו לא מרוצים מזה. בינתיים אני אצטרך לראות אותו נראה לי.

מערכת הפעלה זה לא בעיה, אני מפרמט מיד לWIN 7 RC

אבל שלא יהיה עם SD 4GB, הדברים האלו בדיחה בשביל מישהו כמוני, הקובצי וורד שלי של העבודות שוקלים יותר לדעתי xD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש ב- EEE 1000HE

ויצא לי לשחק איתו יותר מאשר לעבוד עליו למען האמת,

הייתי מופתע מהמקלדת, היא נוחה, למרות שהיא קטנה יותר

זה משהו שהייתי משתמש בו בשביל לעשות עבודות ובמיוחד

לבית ספר, ואשמח לציין את Touchpad שתומך ב-Multitouch

שזה פשוט אחד מהדברים הכי נוחים שיצא לי להישתמש

בהם. ניסתי להקליד איתה סתם ולהישתמש בה באינטרנט (במקלדת כמובן)

והיתרגלתי במהירות. אני דיי בטוח שאני מקליד באותה מהירות שאני מקליד

במקלדת רגילה. (למרות שקל להיתבלבל במקשים הנפוצים כמו SHIFT ו-CTRL בגלל שהם מזעריים יותר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המקלדת באסוס נראתה לי מוזר עם הFN ההפוך, זה גם בלנובו שלי ככה, אני לא סובל אותי איזה שנתיים ועדיין לא רגיל לזה,

בינתיים אני נוטה לכיון האייסר, הדבר היחיד שדוחף אותי קצת זה הטוץ פאד הקטן. אבל זה לא אמור להפריע, מקס אני אביא עכבר קטן

מולטי טאץ מיותר לי לגמרי, חברי המלומד, זה כלי בשבילי, אני לא אשחק עליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה משתמש בעכבר רגיל כמובן שזה מיותר לגמרי,

אבל אני רק מציין שלדעתי זה אחד מהדברים הכי נוחים שיצא

לי להישתמש בהם.. אולי לא הכרחי, אבל מוסיף לנוחות, ולדעתי מאוד שימושי.

וכן אני מודה שהמקש FN קצת מעצבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...