כסף זה הכול בחיים? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כסף זה הכול בחיים?

WHITE_ZOMBIE4

Recommended Posts

אם יש לך אישה וילדים ומשכנתא, אז עם הכנסה כזאת אתה תהיה עבד של הבנק.

יש בזה משהו...

פשוט עכשיו אני רווק עם חברה ובלי ילדים :lol: :lol:

כסף זה הכל בחיים, ומי שיגיד לך אחרת פשוט עדיין לא יצא אליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 175
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא מסכים

כסף לא יעשה אותך שמח

כסף לא יגרום לך לביטחון

כסף לא יתן לך וחיים טובים

והכי חשוב, בעזרת כסף לא תקנה אהבה ואיכפתיות

צריך להבין שכסף לא גודל על העצים וצריך להשיג אותו והדרך שבה משיגים את הכסף יחסית ולזמן שמשקעים להשיג והזמן שאתה משקיעה בעצמך ובקרובים אליך הוא זה שמשנה לא כמה כסף יש לך

להשקפתי אני מעדיף להרוויח עשרת אלפים בחודש לעבוד 5 בשבועה ימים 8 שעות ביום מאשר להרוויח הרבה יותר ולהיות עבד עם מיליונים

בטח שכסף יעשה בן אדם שמח (אמצעי להשגת הדברים שיעשו אותך מאושר וכן גם אם זאת מישהי שאתה רוצה...ברגע שיש לך כסף תוכל להרשים אותה ומי שיגיד שבנות כאלו הם מניאקיות ולא שוות את המאמץ טועה בגדול,כי תכלס כולם מסתנוורים מיוקרה ועושר וכל אדם בעולם יעדיף מישהו מבוסס ועמיד על מישהו שהוא אולי יותר נחמד אבל אין לו כסף (ואני מדבר בתור בן זוג לא בתור חבר קרוב כי אז זה באמת לא כזה משנה)).

כסף גורם לבטחון עצמי גדול מאוד,ברגע שיש לך הרבה כסף אתה מרגיש שאתה בר מזל ושאתה שווה יותר מאחרים כי אתה יכול להשיג הרבה יותר מאחרים.אנשים מעריכים היום בתקופתנו אנשים אחרים לפי העושר שלהם וגם לפי האופי והמראה החיצוני (החיצוני בעיקר),אבל עושר מוסיף המון וכמובן שאנשים ירצו יותר בחברתך כשאתה עשיר וככה גם תוכל להיות מוגן מפני המון סכנות ואיומים (ביטחון פיזי),למשל לגור במגדל יוקרתי שנבנה בצורה שרעידות אדמה לא יגרמו לו נזק ושיש לו ממ"ד ככה שהתקפה כימית וביולוגית לא תסכן אותך כשאתה בבית.ואפילו במישור הכי נמוך נגד חרקים-כשאתה גר בקומה גבוה יש סיכוי נמוך יותר שחרקים יכנסו לך לבית כי הם לא עפים בגובה כ"כ גבוה.כמו כן כבר הזכרתי את המאבטחים ואפילו שומר ראש.

ובטח שבטח שכסף מקנה וחיים טובים,במיוחד חיים טובים!.אדם שיש לו הרבה כסף ישיג את הרופאים הכי טובים,הקליניקות הכי יוקרתיות וככה ימנע מעצמו אחוז גבוה מאוד של מחלות,וגם אם לא התמזל מזלו והא חלה במחלה חשוכת מרפא,הסיכוי שלו לחיות עם המחלה בצורה סבירה גבוה הרבה יותר מאדם ממוצע או עני.חיים טובים בטח שבטח שכסף מקנה,כשיש לך כסף תוכל לטייל בכל עולם,להשיג יותר חברים.להתנסות בהמון דברים שאחרים לא יכולים להרשות לעצמם.להרשם לקורסים וללמוד דברים שעולה המון כסף כדי לממן אותם ועוד כל כך הרבה דברים...

ואולי כסף לא קונה ישירות אהבה ואכפתיות אבל כשאתה מרשים בחורה עם ההישגים שלך (כי בעזרת כסף אפשר לקנות גם ידע והכשרה וככה אתה יותר משכיל ומוכשר),היא תסתנוור ממך,וגם מההון והרכוש שלך.ושלא נזכיר את זה שכסף יכול גם לקנות לך מראה טוב (בגדים יפים,תספורות יפות,אפילו ניתוחים פלסטיים ומה לא) ככה שכסף יכול להפוך אותך להרבה יותר יפה ממה שאתה.וככה מהר יותר גם מוצאים אהבה שמובילה לאכפתיות.וחוץ מזה משום מה טבע האדם הוא להעריך יותר את בעלי ההון,וכתוצאה מזה אנשים ירצו להתחבר אלייך הרבה יותר מה שמוביל לאכפתיות שלא קשורה לרומנטיקה בנוסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו בכל דבר המקום הטוב ביותר נמצא באמצע. אני לא חושב שרכב מפואר או ג'ינס ב-500 שקלים יהפכו אותי לאדם מאושר. מקצוע שמעניין אותי ורמת הכנסה שתאפשר לי לחיות ברמה שאני רוצה יהפכו אותי לאדם מאושר. אין לי שאיפה לנהוג ברכב פאר. מה זה כבר יתן לי חוץ מעמידה ברמזור עם פוזה. מה יתן לי ג'ינס יקר או מכשיר סלולרי ב-6,000 שקלים חוץ מהעובדה שכולם יפתחו עיניים. כל עוד אני אגור בשכונה טובה, לא אהיה רעב ולא אסבול ממחסור (במחסור הכוונה לרעב, לא LCD 60 אינץ') אהיה אדם מאושר.

אני מרחם על אנשים שכסף זו השאיפה היחידה שלהם בחיים. נוהרים כמו עדר לפקולטה למשפטים בלי שום עניין בתחום רק כי זה נשמע "פיצוצי" וחיים בסרט שהם יהפכו לעורכי דין מומלחים סייטל L.A כמו שרואים בסדרות אמריקאיות. אה, והכי חשוב יוכלו ללכת עם פוזה ולאיים על כולם "אני עורך דין אני אתבע אותך!".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כסף זה לא הכל בחיים

ישנן עדיין תרבויות שחיות בלי כל הכסף הזה, והם מסתדרים מצוין.

אבל בתרבות שאנחנו חיים בה כסף הוא מרכיב מרכזי בחיים ואי אפשר בעדיו, אבל עדיין זה לא הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו בכל דבר המקום הטוב ביותר נמצא באמצע. אני לא חושב שרכב מפואר או ג'ינס ב-500 שקלים יהפכו אותי לאדם מאושר. מקצוע שמעניין אותי ורמת הכנסה שתאפשר לי לחיות ברמה שאני רוצה יהפכו אותי לאדם מאושר. אין לי שאיפה לנהוג ברכב פאר. מה זה כבר יתן לי חוץ מעמידה ברמזור עם פוזה. מה יתן לי ג'ינס יקר או מכשיר סלולרי ב-6,000 שקלים חוץ מהעובדה שכולם יפתחו עיניים. כל עוד אני אגור בשכונה טובה, לא אהיה רעב ולא אסבול ממחסור (במחסור הכוונה לרעב, לא LCD 60 אינץ') אהיה אדם מאושר.

אני מרחם על אנשים שכסף זו השאיפה היחידה שלהם בחיים. נוהרים כמו עדר לפקולטה למשפטים בלי שום עניין בתחום רק כי זה נשמע "פיצוצי" וחיים בסרט שהם יהפכו לעורכי דין מומלחים סייטל L.A כמו שרואים בסדרות אמריקאיות. אה, והכי חשוב יוכלו ללכת עם פוזה ולאיים על כולם "אני עורך דין אני אתבע אותך!".

אל תרחם, לעשות כסף זה כשרון מולד.

אני מכיר אנשים משוק הכרמל שהפכו לרשת ענקית...

אני אישית מעריך אנשים שיודעים לעשות כסף, זה ממש מקצוע/כשרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מכסף שמעתי שיש עוד 2 דברים בחיים -

א. אהבה.

ב. .

מה שווה אהבה אם הסופו של כל יום אתה רב איתה על הכסף שאין (אין כסף - אין אהבה).

מה שווה אם אתה לא מסוגל לממן לעצמך אנטיביוטיקה פשוטה לטיפול בשפעת ובסופו של דבר אתה חולה הרבה יותר ממה שהיית צריך אם היית לוקח את האנטיביוטקה? (אין כסף - אין בריאות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא, כדי לאכול בראי אתה צריך אוכל ביתי (נגיד חלב של הרדוף ירקות אורגנים, דגנים ללא סוכר כמו של "אדמה", ביצים אורגניות וכ...)

המחיר ממש לא גבוהה אבל לאכול + להקפיד ארוחות מסודרות וקטנות+זמני אולכל קבועים+פעילות גופנית סדירה (וזה בהנחה שיש לך טבח פראטי שמכין לך את האוכל) מאוד קשה בזמן עבודה ועכשיו אני לומד ובקושי מצליח בזה...

כמובן שאם צריך תרופות וטיפולים אז הכסף מדבר אבל כל הקטע לא להגיעה לזה ולחיות אורך חיים בראי

וואו, אתה ממש לא יודע על מה אתה מדבר.

- נתחיל בזה שאוכל בריא ואיכותי יקר משמעותית מהזבל המעובד שאתה צורך כל יום וחושב שהוא בריא.

- נמשיך בכך שאוכל בריא ופעילות גופנית זה ממש לא הכל. אתה חי בסרט של וולט . ההתמודדויות היומיומיות של החיים גורמות למתחים ולחצים שמשפיעים ישירות על הגוף וגורמות לך לפתח מחלות ורגישויות, ומחסור בכסף מחמיר את המצב עשרות מונים כי ההתמודדויות קשות בהרבה. אתה חושב שלך קשה להקפיד על פעילות גופנית סדירה ולמצוא את הזמן, כשאתה בסה"כ סטודנט צעיר עם עבודה? :lol: :lol: :lol:

יש לך מושג כמה זה קשה כשיש לך משפחה שלמה?

- נוסף על כך, לא משנה כמה בריא תאכל, אתה צריך הרבה מזל כדי להתגורר במקום בו השפעות הסביבה לא יזיקו לך. ואם אתה לא מודע לכך, איכות הסביבה בארץ לא בשמיים בלשון המעטה.

- כשתתבגר אתה תפתח מחלות. זו עובדה. ולחלק גדול מהבעיות הבריאותיות דרוש טיפול רפואי יקר. אתה צריך לשלם המון רק כדי לספק את המינימום לתרופות/טיפולי שיניים/בדיקות תכופתיות וכו'. כסף הוא תנאי הכרחי לטיפולים רפואיים נאותים.

- ולבסוף, מה אתה חושב שיקרה כשתזדקן? יש לך מושג כמה קשה להזדקן בכבוד בארץ, ובאילו הוצאות מטורפות זה כרוך?

כנראה שלא. לי יש מושג ממקור ראשון כשאני ומשפחתי נאבקנו קשות כדי להציל את חייהם של סבי וסבתי במקביל ולבסוף איבדנו אותם בהפרש של שנה. הסיבה העיקרית שלא יכלנו לתת להם עוד כמה שנים היא חוסר כסף. (ואנחנו משפחה עם הכנסה של קצת מעל לממוצע)

בקיצור, צא מהסרט שלך. כסף הוא תנאי הכרחי לבריאות תקינה, וכתוצאה מכך לאיכות חיים נורמלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת לא הייתה הכוונה שלי.

מדובר פה על איכות חיים,וכמה שכסף חיוני לה.ואין מה לעשות זה ברור שככל שיש לך יותר אמצעים (שאותם משיגים בעזרת כסף) ככה תוכל לחיות טוב יותר ממישהו שיש לו פחות.וזה תקף לכל ההיבטים של החיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תרחם, לעשות כסף זה כשרון מולד.

אני מכיר אנשים משוק הכרמל שהפכו לרשת ענקית...

אני אישית מעריך אנשים שיודעים לעשות כסף, זה ממש מקצוע/כשרון.

זה שונה לגמרי. מדובר באנשים שהיו טובים בתחומם והתקדמו בזכות כישרון. אני מדבר על אנשים שסתם הולכים ללמוד תחומים עם שמות פיצוציים כי זה כאילו יהפוך אותם לעשירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי בריאות, כסף זה הכל בחיים.

אנחנו אוהבים להגיד שלא זה לא כזה חשוב כדי להראות איזה מוסריים אנחנו וכל השיט הזה, אבל האמת היא שהכסף משנה הכל בעולם שלנו, ובימינו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו, אתה ממש לא יודע על מה אתה מדבר.

- נתחיל בזה שאוכל בריא ואיכותי יקר משמעותית מהזבל המעובד שאתה צורך כל יום וחושב שהוא בריא.

- נמשיך בכך שאוכל בריא זה ממש לא הכל. אתה חי בסרט של וולט . ההתמודדויות היומיומיות של החיים גורמות למתחים ולחצים שמשפיעים ישירות על הגוף וגורמות לך לפתח מחלות ורגישויות, ומחסור בכסף מחמיר את המצב עשרות מונים כי ההתמודדויות קשות בהרבה.

- נוסף על כך, לא משנה כמה בריא תאכל, אתה צריך הרבה מזל כדי להתגורר במקום בו השפעות הסביבה לא יזיקו לך. ואם אתה לא מודע לכך, איכות הסביבה בארץ לא בשמיים בלשון המעטה.

- כשתתבגר אתה תפתח מחלות. זו עובדה. ולחלק גדול מהבעיות הבריאותיות דרוש טיפול רפואי יקר. אתה צריך לשלם המון רק כדי לספק את המינימום לתרופות/טיפולי שיניים/בדיקות תכופתיות וכו'. כסף הוא תנאי הכרחי לטיפולים רפואיים נאותים.

- ולבסוף, מה אתה חושב שיקרה כשתזדקן? יש לך מושג כמה קשה להזדקן בכבוד בארץ, ובאילו הוצאות מטורפות זה כרוך?

כנראה שלא. לי יש מושג ממקור ראשון כשאני ומשפחתי נאבקנו קשות כדי להציל את חייהם של סבי וסבתי במקביל ולבסוף איבדנו אותם בהפרש של שנה.

בקיצור, צא מהסרט שלך. כסף הוא תנאי הכרחי לבריאות תקינה, וכתוצאה מכך לאיכות חיים נורמלית.

אתה מדבר על עני מרוד VS מיליונר. כמובן שמדובר בהבדלים שמיים וארץ. אבל מה אנחנו לא נהיה כאלה. מקרה הטוב נהיה מעמד הביניים. אולי קצת יותר גבוה. מעמד ביניים במדינה מערבית יכול להשיג את כל אותם דברים. תקבל פנסיה, תקבל טיפול רפואי, תקבל סיוע במימון הלימודים של ילדך. אז לא תנהג ב-BMW. תנהג במאזדה 2. אז מה? נגמר האושר בחיים? קרס העולם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כסף יכול לקנות לך הכל, ויכול לעשות אותך שמח .

הדבר היחידי שהוא לא יכול לקנות זה חברות אמיתית, למי שצריך , ואהבה אמיתית, כמה שזה קלישאה זה נכון.

כל השאר הוא יכול לקנות... אם אתה לא מדוכא מזה שאין לך חברה או חברים אז כסף יכול להסב לך גם אושר, קנה מה שעושה לך שמח...

מה שאמרת על הבריאות זה גם עוזר בעקיפין חחחח יש כסף, פחות לחץ, פחות דאגות על הראש...

לסיכום: רק דבר אחד כסף לא יכול לקנות וזה חברות אמיתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על עני מרוד VS מיליונר. כמובן שמדובר בהבדלים שמיים וארץ. אבל מה אנחנו לא נהיה כאלה. מקרה הטוב נהיה מעמד הביניים. אולי קצת יותר גבוה. מעמד ביניים במדינה מערבית יכול להשיג את כל אותם דברים.

כמו שאמרתי, כסף זה הכל בחיים ברגע שאין לך אותו, אם יש לך אותו, אז קיימים בשבילך דברים נוספים מלבדו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל בזה שאוכל בריא ואיכותי יקר משמעותית מהזבל המעובד שאתה צורך כל יום וחושב שהוא בריא.

אני אשמח לקישור או חנות

תודה

אתה חי בסרט של וולט . ההתמודדויות היומיומיות של החיים גורמות למתחים ולחצים שמשפיעים ישירות על הגוף וגורמות לך לפתח מחלות ורגישויות, ומחסור בכסף מחמיר את המצב עשרות מונים כי ההתמודדויות קשות בהרבה.

אההה

והתמודדות של מנכ''ל לא גורמת לשערות לבנות עצבים ומחלות רגשיות מהתמודדות והלחצים שמופעלים עליו?

המשקיה אין לו שערות לבנות? מהעצבים וההתמודדות עם הלחצים שכרוכים בכל?

ובעל חברה לא חרד מההלוואת שלקח ומה יקרה מחר ואם הוא יוכל להחזיר?

אני חושבש אתה זה שחיי בסרט

נוסף על כך, לא משנה כמה בריא תאכל, אתה צריך הרבה מזל כדי להתגורר במקום בו השפעות הסביבה לא יזיקו לך. ואם אתה לא מודע לכך, איכות הסביבה בארץ לא בשמיים בלשון המעטה.

דבר ראשון אוכל בראי עושה המון טוב להכול ומוריד הרבה סיכונים

דבר שני ביטוח מנהלים אפשר לעשות בהנחה שאתה עובד במקום עבודה נורמאלי ומוסיפים לזה ביטוח שני אז אתה די מכוסה

בשביל זה אנשים חכמים חוסכים את הכסף, קונים ביטוח וכו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...