מחר בגרות במתמטיקה-בהצלחה לכולם:) - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחר בגרות במתמטיקה-בהצלחה לכולם:)

eran256

Recommended Posts

• תגובות 121
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מוגש על 89 ל 005

ומוגש על 70 ב 006.

בהצלחה מחר לכולם,הולך להיות מבחן של רצח ב 006,זכרו מה אני אומר לכם!

נ.ב

תזכרו שגם אם לא הולך לכם משהו תמיד יש מועד ב' ביולי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק בגלל השעות אני שמח שירדתי ל 4 יחידות. מי שניגש ל 007 יצא מהמבחן ב 8, ב 004 אחרי 45 דקות אתה בחוץ :lol:

005 על 100

בגרות ראשונה שלי השנה...

ד"א הבנתי ש006 נחשב יותר קשה מ007 נכון?

בהצלחה לכולם! :xyxthumbs:

בשנים האחרונות יש שינויים במבחן וברמה אז גם אם זה היה נכון לפני 3 שנים זה לא נכון היום. זה גם מאוד משתנה מכיתה לכיתה בהתאם לאיך שלימדו אותה. ברוב הכיתות יש חרא מורים (למשל בבית הספר שלי הממוצע במבחנים של 007 הוא 40), ב-י' חיברו את 4 יחידות וחמע יחידות וכולם למדו ל 005, גם היה את אותו מורה ויותר מ 2/3 נכשלו.

תבדוק טוב איזה מורים יש לך, אם אתה רואה שהם חרא או שלא הולך לך בחמש יחידות בלי קשר תרד לארבע בלי לחשוב הרבה, עדיף 100 בארבע יחידות מ 60 בחמש.

בשנים האחרונות מגלים איזה מורים טובים ואיזה לא בגלל השינויים שהיו בתלמידים בשנים האחרונות, בעבר רובם למדו הרבה גם בבית, היום הרוב לומדים עם המורה. אם המורה לא יודע ללמד כניראה שהכיתה לא תדע את החומר. הבעיה שאף אחד לא מבין את הבעיה הזו אז מאשימים את התלמידים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציני? :screwy:

(דרך אגב, זה תמיר... אם אתה זוכר ;D)

אני עושה 006 ו-005.

ב006 לצערי אין לי בחירה בכלל כי בעיות תנועה לא למדנו בכלל השנה ולא היה לי כוח למוד לבד. פירמידה כנ"ל למרות שקצת למדתי לבד.

בהצלחה לכולם.

כן :]

אני עושה את היחידה הראשונה היום (כיתה י').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נבחן ב-005 וב-006.

מוגש על 100 ו-100 :)

בהצלחה לכולם! :xyxthumbs:

תותח!

בהצלחה מרובה לכולם.

דרך אגב:

כשעושים רק 3 יחידות הוא באמת חסר תועלת... :s07:

לא כולם מתמודדים עם המקצוע הזה כמו אחרים. זה בסך הכל עוד מקצוע, לא איזשהו מדד לרמת החוכמה של התלמיד או משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכאילו שב5 יחידות הם לומדים דברים שמביאים להם הרבה תועלת בחיים...

ולהצליח ב5 יחידות כדי להתקבל לאוניברסיטה זה לא נחשב לתועלת במובן שאני מתכוון אילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תתנפלו עלי בבקשה, אבל לדעתי מקצוע המתמטיקה בבתי הספר בארץ הוא פשוט בזיון. הרמה של מבחני הבגרות בד"כ ירודה מאוד, ומותאמת ליכולת ההוראה (הירודה גם כן) של המורים ולא ליכולות האמיתיות של התלמידים - לפחות אלה האפשריות עם מורים נורמליים. כל פעם שיש כאן בפורום שאלה במתמטיקה ממישהו שמתקשה אני נדהם כל פעם מחדש אילו דברים בסיסיים המורים בארץ מוצאים לנכון שלא להבהיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...