אני מקלל את היום הזה שביבי הזבל הזה עלה לשל&#1 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני מקלל את היום הזה שביבי הזבל הזה עלה לשל&#1

Born2Kill

Recommended Posts

למה? תסביר לי למה לעשות את המהלך המלוכלך הזה? כדי לממן את השרים המושחתים שלך? מישהו שמע במקרה על קיצוץ המשכורות של השרים?

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3719100,00.html

אם לא היה את חוקי הפורום הייתי רושם פה רשימה של קללות עליו.

זה עוד החל לפני הבחירות עם תרגילים שיווקיים של "אני אוריד מיסים..." ואני אעשה כך ואני אעשה כך אח"כ זה המשיך אחרי הבחירות מתי שהוא נבחר, "אנחנו בגירעון ובינתיים נקפיא את הורדת המיסים" ואז זה המשיך להעלאת מס הסיגריות, המשיך עם הפירות והירקות ולקינוח על הדלק.

באמת "תודה" לאותם אלו שבחרו בזבל הזה, דוחף לנו מיסים לכל מוצר אפשרי, עוד מעט יהיה גם מיסים על נשימה.... 4 שנים של סבל.... רק שזה ייגמר.

כנראה שאנשים פה נפלו על הראש שבחרו את ביבי דווקא בעת משבר כלכלי, הבחירה הכי רשלנית שהייתה יכולה להיות. :screwy:

רק תסתכלו על הטוקבקים, כולם מתים שהוא ייעוף מהשילטון ובצדק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 151
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה קשור ביבי יא עבריין רפה שכל?

תגיד, הממשלה של ביבי משלמת לך שתהייה לטובתם?

מה זה קשור? יא מנהל מושחת.

רק תגיד לי אם אין לביבי כל קשר להעלאת כל המיסים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שביבי לא כל כך גרוע.

שיטת הממשל בישראל היא הגרועה בעולם, היא נתנה לביבי שתי ברירות: או לשמוע לכל מפגרי הכנסת שלא מבינים כלום בכלכלה, או לפרק את הממשלה.

זה ברור שבעניין התקציב היו צריכים להיות מעורבים אנשי מקצוע בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפעם האחרונה שבדקתי ביבי הוא לא שר האוצר.

נכון שיובל שטייניץ נתן את החתימה, אבל זה הממשלה של ביבי והוא צריך לרסן אותם, ההסכמות שלו לכל המיסים האלה חונקות פה מלא אנשים שקשה להם מאוד בתקופה כזאת.

הבעיה שיש לנו עם עצלן ופחדן שלא מוכן לעשות הפגנה, באירופה על העלאת מיסים היו חוסמים כל ציר תנועה אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה לעשות. צריך לממן הרבה דברים במדינה הזאת.

וזו שיטת הממשל שאשמה ולא ביבי.

ואתה טועה, יש לנו עם ששחקו אותו כבר כל הפוליטיקאים במיוחד אחרי הקדנציה האחרונה- ראש הממשלה, שר האוצר, אפילו יו"ר הכנסת דאז, שר הביטחון

ועוד ועוד. אז מה אתה רוצה שיעשו.

חוץ מזה, כדאי שתתחיל לגלות קצת את התחבורה הציבורית - פחות כלי פרטיים = פחות זיהום.

וכך גם לכלל האנשים. אולי עם ההעלאה הזאת במיסים, אנשים יסעו פחות ברכבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא היית מבזבז כסף על פנס קסנון לא חוקי אולי היה נשאר לך כסף לדלק.

ממך כבר שמעתי מספיק, תלך לביבי ותבקש ממנו שייעלה את המס על קסנונים, בכיין.

אתה במקרה עובד בבוש?

אין מה לעשות. צריך לממן הרבה דברים במדינה הזאת.

וזו שיטת הממשל שאשמה ולא ביבי.

ואתה טועה, יש לנו עם ששחקו אותו כבר כל הפוליטיקאים במיוחד אחרי הקדנציה האחרונה- ראש הממשלה, שר האוצר, אפילו יו"ר הכנסת דאז, שר הביטחון

ועוד ועוד. אז מה אתה רוצה שיעשו.

חוץ מזה, כדאי שתתחיל לגלות קצת את התחבורה הציבורית - פחות כלי פרטיים = פחות זיהום.

וכך גם לכלל האנשים. אולי עם ההעלאה הזאת במיסים, אנשים יסעו פחות ברכבים.

תזכיר לי מי קובע את שיטות הממשל או לפחות מציע אותן? ::)

ולגבי - התחבורה הציבורית אצלנו על הפנים, התחבורה הפרטית זה הדבר הכי טוב כרגע, שייעשו יעילה אז נדבר, כרגע זה פאסה.

ואם הוא היה רוצה שהרבה אנשים ייסעו פחות שהיה עושה מס על מכוניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפעם האחרונה שבדקתי ביבי הוא לא שר האוצר.

נתניהו בנוסף להיותו ראש הממשלה הוא גם "שר לאסטרטגיה כלכלית" ולכן הוא האחראי.

לפי איך שזה נראה כרגע שטייניץ הוא על תקן בובה.

למרות כל זה אני מאושר שנתניהו ראש הממשלה - סוף סוף ממשלה שעומדת על העקרונות שלה מול האמריקאים.

מפחיד אותי לחשוב מה היה קורה אילו הציפור היתה ראש הממשלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני אוהבת את יפי הנפש שצועקים "ביי פה ביבי שם" בלי קשר למציאות..

"הממשלה של ביבי וביבי צריך לרסן אותם"

אם החברים השמאלנים שלך בממשלה לא היו סחטנים צבועים אולי היה אפשר לקדם מהלכים בצורה טובה יותר. או שעדיף לתת לפיצי למכור את המדינה לערבים? או יותר נכון לתת להם במתנה..

חוצמזה, עוד 10 שקל למיכל.. מי שלא מכר את האוטו בגלל מחירי הדלק לפני שנה, יסתדר, וכנראה גם יצא ברווח מההקלות במס הכנסה כך שזה לא ממש משנה,...

אבל הכי חשוב, לפני שאתה קורא איזו כתבה בYNET וכמה טוקבקים של יפי נפש מהפקולטה לפילוסופיה, תעשה בדיקה קצרה לודא מה באמת קורה..

לגבי - עדיין לא תחליף ראוי לצערנו. לוקח הרבה יותר מידי זמן, ולא הרבה יותר זול.. הזמן שמפסידים כשנוסעים בתחב"צ שווה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם הוא היה רוצה שהרבה אנשים ייסעו פחות שהיה עושה מס על מכוניות.

הטיפשות, כרגיל, נוזלת לך כבר מהאוזניים.

מס על מכוניות (כאילו שחסר, כבר עכשיו יש 130% מס) יגרום לזה שאנשים פשוט יסעו במכוניות גרועות/ישנות/זולות/לא בטיחותיות. אין שום קשר ל"ייסעו יותר או פחות".

מס על הדלק (שמשפיע באופן ישיר בהתאם לכמות הנסיעה) הוא זה שבאמת יכול לגרום לאנשים לנסוע פחות.

אבל נו, מה כבר אפשר לצפות מערס צעצוע עם קטנוע פשע-רשע....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הטוקבקים בציפיתון,אה סליחה YNET,נגד ביבי??? :o שוקינג..

לפחות הוא הקפיא את פרוייקט מעון ראש הממשלה החדש שחברי "קדימה" הנחמדים תכננו לעצמם,וכבר חסך לי לך ולו 600 מיליון דולר..אבל העובדות לא חשובות,זה סתם ככה,לסטטיסטיקה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...