אני מקלל את היום הזה שביבי הזבל הזה עלה לשל&#1 - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני מקלל את היום הזה שביבי הזבל הזה עלה לשל&#1

Born2Kill

Recommended Posts

אני מופתע שלא קיבלו את ההצעה שלך.

מה ההצעה שלך?

לדאוג לממשלה צרה? אתה יודע שזה פחות כסף לשרים אבל אלה שישארו יכולים לסחוט מליונים אם לא מיליארדים יותר כי אם הם יממשו את האיום הממשלה תיפול?

אני לא יודע אם שמת לב, אבל הרבה אנשים שעבדו הפסיקו לעבוד, אתה יודע למה? שוק העבודה הצטמצם, זה אומר שגם אם רוצים לעבוד אין איפה. אתה מציע לתת לילדים של האנשים לגווע ברעב? (למרות שזו טקטיקה טובה, אם הוא נותן, תתלונן שהוא נותן, אם הוא לא נותן, תתלונן שהוא לא אנושי.)

יש לך איך לממן תוכנית להוצאת המשק מהמיתון בללי להעלות מיסים? אל תבכה פה בפורום, שלח מכתבים לתקשורת ולממשלה. קדימה, נראה אותך...

ועוד שאלה קטנה, במה בדיוק שיקר ביבי?

כשביבי רץ לראשות הממשלה לא היה משבר עולמי? המצב הכלכלי היה שונה מהיום? הייתה התפתחות לא צפויה כלשהי?

שקרניהו ידע את כל הדברים הללו, אך על מנת להיבחר הבטיח א', ועל מנת להיות ראש ממשלה עשה הפוך משהבטיח - אלא אם שינו את ההגדרה, זה נקרא לשקר. בהודעה שלי שציטטת מופיעות הדוגמאות הספציפיות עבור שאלתך במה בדיוק הוא שיקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 151
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני חושב שתשב,

קח אוויר,

יש לי משהו חשוב לגלות לך.

יש משבר עולמי בכלכלה.

(עולמי גם אומר שאת ביבי לא ניתן להאשים בזה)

עכשיו אחרי שנרגעת תבין משהו. אני לא מבין גדול בכלכלה, אבל כל מי שאני מכיר שמבין בכלכלה (ורובם שמאל) אומרים שביבי הוא האיש הנכון במקום הנכון.

אז אם אפשר, תשיג קודם כל הבנה רחבה בכלכלה (לעניינו, תואר ראשון יספיק) או שתצטט מומחה בכלכלה (ולא פוליטיקאי שיש לו אינטרס כמובן)

למעשה, אני מזמין אותך לקרוא את הכתבה מסוף השבוע האחרון של סבר פלוצקר שאמר שעד עכשיו כולם דגלו בקיצוץ בתקציב כאשר ההגיון הכלכלי אמר אחרת (כל המשקים הגדולים בעולם מוציאים יותר כסף כדי לצאת מהמשבר ורק בישראל חושבים שהמציאו את הגלגל ונערי האוצר אומרים לקצץ. כמובן שהדבר הכי טוב שהיה זה שמישהו הסביר להם שהם עושים מה שהפוליטיקאים אומרים להם לעשות (להזכירך בדמוקרטיה הציבור בוחר נציגים שאמורים להחליט, לא קבוצה של פקידים שחושבים שהם יודעים יותר מכולם)

שמע, אי אפשר להגיד אני אוריד מיסים וכו'.... באמצע משבר כלכלי ואז בפועל מה שקורה הוא קיצוץ בכל דבר אפשרי רק כדי לא להיות בגירעון.

אם אתה קונה את השקרים של ביבי, אתה באמת במצב קשה.

http://www.mako.co.il/finances-environment/energy/Article-59e611d9f936121006.htm&sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=529170498

לסיכום:

אז מה היה לנו בינתיים? מס על סיגריות, מס על הדלק, תוכנית להעלאת מע"מ באחוז אחד והחלתו על הירקות והפירות, והנטו שלנו עוד לא עלה. העיקר שמורידים מסים.

http://www.mako.co.il/news-money/consumer/Article-8d4121843ea3121004.htm

וכמובן קיצוץ של 5%, המספרים עוד מצחיקים אותי, פחות ב-1800 ש"ח לנתניהו.

לא חושב שזה יידגדג אותו.

http://www.mako.co.il/news-money/economy/Article-e85d2d449f06121004.htm&sCh=31750a2610f26110&pId=1806317738

עוד מעט ייבוא גם מס על נשימה, ועל המס של הנשימה יהיה מע"מ ועל המע"מ יהיה עוד מע"מ שייבוא עם מע"מ שייבוא עם עוד מס. :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יתאחדו נגד מה?

בגלל השכנים שלנו יש לנו תקציב שלא היה עובר בשום מקום אחר בעולם.

גם אם נוריד את תקציב הבטחון לרמה המקובלת זה לא ישנה הרבה מאוד לכל המשק. בוודאי לא בטווח מאוד קצר.

מותק לך תקרא איך כולם התאחדו ועשו הפגגנות בעולם שהדלק היה מעל 100 דולר

בצרפת שהעלו את המחיר על הבאגט אני לא רוצה להגיד לך מה הלך שם

זה לא הזיז הרבה לרפורמטור והמפריט הלאומי שלהם שעשה מהפכות בתור שר אוצר - סרקוזי. ואת ההפגנות האלו עשו ארגוני עובדים חזקים מדי שהם בעייה קשה.

למעשה, אני מזמין אותך לקרוא את הכתבה מסוף השבוע האחרון של סבר פלוצקר

סבר פלוצקר ואחרים מחזיקים בדעות מיושנות ולא רלוונטיות. התאוריה שלפיה אפשר להוציא משק ממיתון ע"י הוצאת כספים ממשלתית (קייסיניזם) גרמה כבר נזקים איומים במקומות רבים בעולם. במקומות בהם קיצצו בהוצאות הממשלה לעומת זאת, היציאה מהמשבר הייתה מהירה. מי שיש לו זמן מוזמן לצפות בהרצאות הבאות:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מן הסתם, אני כמו רוב האנשים, זועם. הקטע הזה שכל פעם לשטייניץ יש גחמה כזו או אחרת אז הוא מעלה מיסים פה ושם בהתראה של שעות בודדות במקרה הטוב זה דבר שלא צריך להתקיים בכלל. זה עצוב שהדבר הזה שנקרא "מס בלו" הוא כרגע מעל 50% ממחיר הדלק, כלומר, על דלק יש מס של מעל 100%. עד כמה שזה נשמע הזוי, מתחיל ברצינות להיות משתלם יותר לייבא דלק בכמויות קטנות באופן פרטי מחו"ל, עד הנקודה שבה זה מפסיק להיות פתור ממס :screwy:

אוקיי, אז אין מנוס מלהעלות את מחירי הדלק, בסדר- אפשר לקבל בבקשה התראה של 24 שעות? באמת שזו לא בקשה גדולה ולא קשה לבצע....

ודבר אחד אני לא מבין-

בהתחלה טענו שאת מחירי הסיגריות העלו ב 2 שקלים בשביל שלא יצטרכו להעלות את מחירי הדלק.

פתאום זה גם וגם?

עשו את זה כדי שתחנות הדלק לא יקנו סטוקים של דלק במחיר הישן וימכרו לך אותו במחיר החדש.

אם כבר אתה צריך להגיד תודה על זה.

אני נהנה דווקא מזה שכבר אסור לעשן במקומות ציבוריים. תתחילו לדאוג לבריאות שלכם.

כמו ילדים - עד שאימא לא באה ונותנת מכה על המרפק ממשיכים לפגוע בעצמכם.

קיצר, אני חושב שרוב העם הבין שדווקא נעשתה בחירה נכונה שביבי נבחר.

כל השמאלנים והתקשורת השמאלנית יכולים להתפוצץ שביבי לא התקפל מול אובמה ולא אמר "שתי מדינות לשתי עמים"

אפילו אמרו אצלו שזו חשיבה ילדותית שהמילים האלה ישנו את המצב.

ביבי עומד חזק איתן, אתמול אמר "לעולם לא נחלק את ירושלים". אולמרט כבר היה מוכן לעשות את זה

בשיחות חשאיות עם אבו-מאזן. רצה למכור להם את המדינה, אבל בלי שהציבור ידע.

טוב שקדימה ירדה מהשלטון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חזק ואיתן? בדיחה טובה.

ביבי אמר שיוריד מסים - הוא דחה את הורדת מס ההכנסה ל-2011 ובינתיים הוא מבצע העלאה של כל המסים העקיפים (מע"מ, בלו וכו'). הטמטום של ירושלים מאוחדת עובר כל גבול, עצם זה שאתה, ביבי ודומים לך רוצים שמאות אלפי פלשתינאים יישארו תושבי (עם תעודת זהות כחולה וזכות הצבעה) רק מראה על חשיבה מהבטן ולא מהראש. בפעם הבאה שמישהו מכם מבקר בג'בל מוכבר או בצור באהר אתם מוזמנים לרשום זאת כאן, קשה לי להאמין שדבר כזה יקרה אי פעם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חזק ואיתן? בדיחה טובה.

ביבי אמר שיוריד מסים - הוא דחה את הורדת מס ההכנסה ל-2011 ובינתיים הוא מבצע העלאה של כל המסים העקיפים (מע"מ, בלו וכו'). הטמטום של ירושלים מאוחדת עובר כל גבול, עצם זה שאתה, ביבי ודומים לך רוצים שמאות אלפי פלשתינאים יישארו תושבי (עם תעודת זהות כחולה וזכות הצבעה) רק מראה על חשיבה מהבטן ולא מהראש. בפעם הבאה שמישהו מכם מבקר בג'בל מוכבר או בצור באהר אתם מוזמנים לרשום זאת כאן, קשה לי להאמין שדבר כזה יקרה אי פעם...

הם לא חייבים להישאר פה. יש להן המון המון המון מדינות ללכת אליהן. היי גם יש אחת פה ממזרח לנו, ירדן שמה, 90% פלסטינאים אוכלוסייתה.

בפעם הבאה שתבקר אתה באיזור אריאל, קדומים, יקיר, פדואל, נופים

אתה מוזמן לרשום כאן.

כשתהיה מוכן לוותר על השטח היפהפה הזה, ולגרש את האנשים הטובים האלה מאדמתם דבר איתי.

ובכלל, למה בכלל לוותר על השטח?

אתה יודע מה היה פה ב48? אתה יודע למה הערבים עזבו? אמרו להם לעזוב כי חשבו שצבאות ערב יחסלו אותנו

אז הם לא רצו להסתכן שיפגעו בהם גם בטעות. הם חשבו ששבועיים אחרי הם חוזרים לפה, אנחנו מתים והם חיים בכיף.

עכשיו אתה מבין על מה הם חוגגים את הנכבה שלהם?

על הרצח שלנו שלא התבצע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חזק ואיתן? בדיחה טובה.

כן מה לעשות שיש מתיון ושקדימה העבירה לנו כזה גרעון, הורדת מסים זה לא פתרון קסם יש להשתמש בו מתי שהתנאים מתאימים ולא סתם כסיסמה למשל כמו 2 מדינות ל 2 עמים.

מה שכתבת לגבי ירושלים, נראה שאתה חושב מהבטן או מקשיב יותר מידי לתקשורת השמאלנית שלנו

מצחיק שבארץ עשו הכי הרבה סיפור מזה שביבי לא אמר 2 מדינות ל2 עמים, הם אפילו יצאו מהגדרם כדי ליצור סיכסוך עם ארה"ב...

בכל מקרה, תחשוב קצת איך מנהלים משא ומתן ואם יש לך הזדמנות תקשיב ליועץ האסטרטגי של הממשלה נתן לאחרונה ראיון פשוט מהמם (מי שהוא יודע איך קוראים לו!??!?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא חייבים להישאר פה. יש להן המון המון המון מדינות ללכת אליהן. היי גם יש אחת פה ממזרח לנו, ירדן שמה, 90% פלסטינאים אוכלוסייתה.

בפעם הבאה שתבקר אתה באיזור אריאל, קדומים, יקיר, פדואל, נופים

אתה מוזמן לרשום כאן.

כשתהיה מוכן לוותר על השטח היפהפה הזה, ולגרש את האנשים הטובים האלה מאדמתם דבר איתי.

ובכלל, למה בכלל לוותר על השטח?

אתה יודע מה היה פה ב48? אתה יודע למה הערבים עזבו? אמרו להם לעזוב כי חשבו שצבאות ערב יחסלו אותנו

אז הם לא רצו להסתכן שיפגעו בהם גם בטעות. הם חשבו ששבועיים אחרי הם חוזרים לפה, אנחנו מתים והם חיים בכיף.

עכשיו אתה מבין על מה הם חוגגים את הנכבה שלהם?

על הרצח שלנו שלא התבצע.

הבנת הנקרא שלך מאוד לוקה בחסר כי אתה מגיב על דברים שבכלל לא כתבתי... שוב אני אכתוב כדי שכולם יבינו - האם למדינת יש סיבה כלשהי שמאות אלפי פלשתינאים יישארו תושבי מדינת רק בשביל להחזיק בשטח שאין לנו צורך בו? והשטח שאתם כל כך חוששים לוותר עליו הוא בסך הכל בגודל של כמה עשרות קמ"ר ובעל חשיבות אסטרטגית נמוכה.

כן מה לעשות שיש מתיון ושקדימה העבירה לנו כזה גרעון, הורדת מסים זה לא פתרון קסם יש להשתמש בו מתי שהתנאים מתאימים ולא סתם כסיסמה למשל כמו 2 מדינות ל 2 עמים.

מפלגת קדימה יצרה מיתון?! מעניין שכל מי שמבין קצת בכלכלה מודע לכך שהמיתון נוצר עקב תהליכים עולמיים אך בעולמך ככל הנראה הליכוד הם הטובים וקדימה הם הרעים. ביבי ידע לגבי המיתון ולגבי אובדן הצמיחה אך כדי שמצביעים כמוך יבחרו בו, הוא היה צריך להבטיח הבטחות שווא שידע שלא יוכל לקיים והעיקר שיצביעו עבורו אנשים תמימים.

למען הסר ספק - מעולם לא הצבעתי למפלגת קדימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפלגת קדימה יצרה מיתון?! מעניין שכל מי שמבין קצת בכלכלה מודע לכך שהמיתון נוצר עקב תהליכים עולמיים אך בעולמך ככל הנראה הליכוד הם הטובים וקדימה הם הרעים. ביבי ידע לגבי המיתון ולגבי אובדן הצמיחה אך כדי שמצביעים כמוך יבחרו בו, הוא היה צריך להבטיח הבטחות שווא שידע שלא יוכל לקיים והעיקר שיצביעו עבורו אנשים תמימים.

:lol: :lol: :lol: :lol:

הוא עוד מעט ייגיד שמפלגת קדימה גרמה למיתון העולמי. :screwy:

במקום שביבי ייקח מהעשירים בלבד, הוא לוקח מכל שכבות האוכלוסייה, שזה אומר פגיעה בשכבות העניות - דלק וירקות ופירות.

אני לא מזכיר סיגריות כי זה שטותי וזה מותרות, אבל ראבק! למה לשים מע"מ על פירות וירקות... אחד הדברים הבסיסיים ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנת הנקרא שלך מאוד לוקה בחסר כי אתה מגיב על דברים שבכלל לא כתבתי... שוב אני אכתוב כדי שכולם יבינו - האם למדינת יש סיבה כלשהי שמאות אלפי פלשתינאים יישארו תושבי מדינת רק בשביל להחזיק בשטח שאין לנו צורך בו? והשטח שאתם כל כך חוששים לוותר עליו הוא בסך הכל בגודל של כמה עשרות קמ"ר ובעל חשיבות אסטרטגית נמוכה.

נחמד שאתה מדבר על הבנת הנקרא של הבחור ... בזמן שהבנת הנקרא שלך גם לא משהו

אמרתי שיש מיתון וקדימה העבירה לנו גרעון לא קטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פול גז זה שאתה דביל חסר יכולת בסיסית בהבנת הנקרא זה לא אשמתנו.

תמשיך ללקק לביבי את הביצה...

מעניין אותי איך ב-HWzone התייחסו למקרה במידה והמס על מוצרי אלקטרוניקה ומחשוב ייגדל. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...