ראיתי רוח רפאים!!! O_O - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ראיתי רוח רפאים!!! O_O

אור כהן

Recommended Posts

כשאני חושב על זה, גם לי יש מקרה דומה בבית. יש לנו שכנים מלמעלה והם רחוקים מלעשות מסע שיפוצים בבית, אבל איכשהו כל אבל פשוט כל לילה אני שומע רהיטים נגררים ודפיקות פטישים וכל מיני דברים...אף פעם לא חשבתי על זה עד שקראתי את הפוסט הזה....מוזר :s05: :screwy:

אני אשאל אותם אם הם באמת עושים משהו בשעות האלה או שזה סתם. [זה באיזה שעה 23:00 תמיד]

אומנם אני מאמין בדברים "על-טבעיים" [אם כי הרי אין דבר כזה, המוח שלנו מאוד מוגבל ומסוגל "לדמיין" את מה שהוא מכיר, או לבנות דבר חדש ולא מקורי ממה שהוא מכיר], אבל כל הקטע הזה של מזוזות וקמעות שיעזרו לי נגד חולירעות למיניהם זה בולשיט אחד גדול. זה לא יעזור אם לא תאמין שזה יעזור וזה יעזור אם כן תאמין, אבל לא בזכות הדבר עצמו.

אם תאמין שלמשהו יש כוח כלשהו, אז יהיה לו בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 145
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אור, נמאס לכולם פה מהטיפשות שלך.

ובלי שום ציניות בפוסט הזה, אתה חי בסרט מטורף שמערב בתוכו דת, רוחות רפאים, סיאנס ועוד...

תתבגר, גיל 16 זה מספיק כדי להבין שאין דבר כזה רוחות רפאים..

בהתחלה זה היה משעשע, עכשיו זה כבר נהיה עצוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הקטע של מזוזות באמת מופרח. גם אם קיים כזה דבר כמו נשמות, למה שמזוזה תעזור?

נטו לתחושה הטובה שלך.

אגב, היום בארוחה המשפחתית באמת העלתי את נושא גרירות הרהיטים והרעשי צעדים ואמא שלי אמרה שגם היא שומעת את זה בלילות, 03:00-04:00 ככה...

לדעתם זה השכנים שגוריים דברים כל לילה.

אה...8 שנים הם גוררים כל לילה חפצים?

כאילו, אני לא מאמין יותר מדי גדול ברוחות ודברים בסגנון, אבל להגיד ששכנים גוררים חפצים כל לילה במשך 8 שנים בשעות הקטנות של הלילה, ובהתייחס לעובדה ששניהם אנשים עובדים שקמים ב-07:00 בבוקר, איך זה בדיוק הגיוני?

אפילו רוח רפאים נשמעת יותר הגיוני במצב הנתון :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא התקשר ולא האמינו לו,אמרתי לו להתקשר מהר לאבא שלי ושיתקשר למשטרה

אחר כך שמעתי עוד כמה דברים נופלים בבית באופן מוזר והתחלתי לשקשק עם הרגליים בטירוףף

התחלתי לנעול את הדלת ולקפוץ מהחלון מהקומה השנייה למרפסת של אחי ואז אני רואה איזה 14 שוטרים רצים עם אקדחים ברחוב :yelclap:

תפסתי ביטחון ושמתי ריצה מהר לפתוח את הדלת וכל השכונה הייתה בחוץ ופתאום כל הבית התמלא שוטרים ובסוף לא היה אף אחד!!

:lol: :lol: :lol:

אני לא הפסקתי לצחוק :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכל חברי הפורום :hi:

לפני הכל רציתי לציין שאני ישן במרתף ביתי מפני שמשפצים לי את החדר, ומחשב אחי ומחשבי סגורים בלילה, ולא, אני לא חולה או לוחק סמים (אני גם לא שותה אלכוהול או מוגז :P), מרתפי חשוך לגמרי בלילה (זאת אומר שהאור של השעון שלי יכול להאיר את כל המרתף)

אני אישית ישן בתקופה זו במרחק של 7 מטר מהמחשבים, כאשר יש מדרגות שמפרידות ביננו.

היום (ה19 במאי 2009) בשעה 3:27 לפנות בוקר, בעודי כמעט נרדם לגמרי (הלכתי לישון ב3:10 לפנות בוקר), הופתעתי לשמוע רעש מוכר מאד, רעש כזה של אוויר נע, הרעש של המאווררים במחשב של אחי!! :o

לאחר כ5 שניות לאחר הופעת רעש זה התחילו להופיע רעשי הקלדה מהאזור של המחשב של אחי, ולחיצות עכבר.

התחלתי לנסות למצוא סיבה לכך, כי לא היה לי כוח לקום (וכן הייתי עירני לגמריי), וחשבתי, נו בטח טיפטוף מים או משהו (למרות שהיה חם אתמול למי שזוכר ויבש)

בעודי מתועתע ומפוחד, הרמתי את ראשי מעט עד כדי מצב שאוכל לראות את עמדת מחשב אחי, ונחשו מה אני רואה, נו באמת, תנחשו....

אני רואה גוף לבן בהיר-שקוף, וקצוות שקופים במיוחד, בעל צורה של גוף חצי עיגול מתוח וראש חצי עיגול מתוח עם קצוות למיניהם.

הגוף פנה למסך מחשב אחי, ולא ישב על הכיסא (שהיה לידו) אלא עמד בגובה דיי גבוהה יחסית, לא היה ניתן לראות רגליים, והאור של המסך (אשר היה נראה כ5% brightness) עבר דרך הגוף הזה והאיר אותו בצבע לבן, המסך כולו שידר אור בצבע לבן, ושום דבר אחר.

הלדים של מחשבי לא דלקו, והיה נראה כי רק המאווררים הופעלו, והמסך על כוח נמוך.

החזרתי את הראש, מפחד, עם ידיים על החזה, כדי לוודות את מה שאני רואה ושומע, עשיתי זאת 4-5 פעמים, כל פעם ראיתי את הגוף אך בתנועה קלה.

כדי לבדוק שוב ושוב, מפוחד, נהמתי טיפה (יענו סוג של השתעלות), ההקלדה הפסיקה, למשך כ5 שניות, ואז חזרה לאט לאט שוב להקלדה מהירה.

באותו זמן פחדתי, וכמובן לא יכולתי לישון, שאלתי את עצמי למה אני לא אומר לה שלום או מברך אותה כמו שתמיד רציתי לעשות, ואז הבנתי, אני מפחד.

התחלתי לבקש מאלוהים (כן כן עד כדי כך הייתי נואש) שיבריח אותה או משהו, התחייבתי שאשתדל לא לאכול בשר וחלב וכדומה, ולהפתעתי, לאחר 5 דקות המאוורר חדל לפעול, ההקלדה פסקה לאט עד שנעלמה, והאור הפך שוב לחושך, המקרה נמשך כרבע שעה.

אפרופו כדי להוכיח לכם שלא חלמתי, כ10 דקות לאחר המקרה, אבי הדליק את האור במזדרון העליון, והייתי עדיין ער בזמן הזה, ושאלתי אם עשה זאת והודה בכך, לא חלמתי!

היו המון ימים שהייתי במרתף וזו פעם ראשונה שזה קורה, אני מתאר לעצמי שזה סתם ביקור, ומעניין למה המסך היה לבן? הגוף ראה משהו שאני לא יכולתי לראות?

מה הוא כבר יכול היה לרשום שם?

ספרו לי על מקרים משלכם אם קיימים ???

מהיום אני ישן בחדר,

אור כהן :jump:

גם אתה ראיתה רוחות רפאים? בואנה יש לי פה עוד סיבה ללכת למשרד הבריאות בטענות שבית ספר זה מסוכן לבריאות...

ועכשיו ברצינות- תבדוק באזור שלך אם יש לך איזו תחנת רדיו ליד, אצלי פעם מכוניות על שלט היו מתחילות לנסוע והטלוויזיה הייתה נידלקת ומעבירה ערוצים כל הזמן (בלי שום פקודה שלנו) ופעם אחת אפילו צילצל הנייד של אבא ובמקום קול היה צליל מבעיט וצווחני.. אמא ניכנסה לקריזה הביאה הבייתה כומר הוא עשה את שלו אבל הדבר המשיך עד ש- יום אחד באה ניידת משטרה וסגרה את תחנת הרדיו הפיראטית שהייתה דיי קרובה אלינו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס הוא דיבר פה גם על משהו שהוא רואה עיגול אור לבן או משהו בעבר...

הלכת לאיבחון רפואי? [לא בצחוק...]

היות ומדובר באירוע "על-טבעי" לא ראשון שאתה נחשף אליו, רצוי ומומלץ שתתחיל את הבדיקות בעצמך לפני שאתה בודק שבאמת משהו לא בסדר עם הבית שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שמתחו אותך או שאתה סתם בונה או שאתה סכיזופרני.

או שאתה סתם טרול...

טוב נו. אולי ראית משהו אז זה באמת דיי משנה את תפיסת העולם שלך אם הייתי רואה משהו שהייתי יכול ממש לאמת ככה כמו שאמרת הייתי מפסיק להיות סופר סקפטי בנוגע לעל טבעי המיתולוגי(רוחות רפאים חייזרים וכו')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי...

רוב האנשים שמבינים ברוחניות היו אומרים לך שהפעלת איכשהו את החוש השישי (העין השלישית).

לרוב "הפעלת" החוש הזה נגרם מריכוז גבוהה שאתה מתרכז במשהו והחוש מאפשר לך לראות רוחות בהווה ובעבר אולי גם בעתיד אין לי כל כך מושג אבל אני יודע

שבהווה ובעבר אתה יכול לראות רוחות...

אחריי שאדם מת יש לו 40 ימים לטייל איפה שהוא רוצה בכדור הארץ.

יכולים לראות אותם אבל זה נדיר...

אני למשל שמעתי מין רוח כזאת עוברת וראיתי השתקפות מוזרה על הריצפה אבל אחריי שעצמתי את העיניים זה פשוט נעלם.

יכול להיות שזה הזיות

אבל אם זה קורה לך תנסה לחשוב שיש לך מין ביצה שמכסה אותך... זה מין מעגל חיובי ששומר עליך.

אסור לך לפחד למה זה יכול להשבר ויהיו לך סיוטים

כמו שאמרתי זה ראייה של הווה ושל העבר של העתיד אני לא חושב.

אתה תראה אנשים שנהרגו לא מזמן.

אבל ברגע שאתה מתחיל להזות או שאתה פשוט רואה את זה תחשוב שיש לך מכסה כמו שאמרתי לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי...

רוב האנשים שמבינים ברוחניות היו אומרים לך שהפעלת איכשהו את החוש השישי (העין השלישית).

לרוב "הפעלת" החוש הזה נגרם מריכוז גבוהה שאתה מתרכז במשהו והחוש מאפשר לך לראות רוחות בהווה ובעבר אולי גם בעתיד אין לי כל כך מושג אבל אני יודע

שבהווה ובעבר אתה יכול לראות רוחות...

אחריי שאדם מת יש לו 40 ימים לטייל איפה שהוא רוצה בכדור הארץ.

יכולים לראות אותם אבל זה נדיר...

אני למשל שמעתי מין רוח כזאת עוברת וראיתי השתקפות מוזרה על הריצפה אבל אחריי שעצמתי את העיניים זה פשוט נעלם.

יכול להיות שזה הזיות

אבל אם זה קורה לך תנסה לחשוב שיש לך מין ביצה שמכסה אותך... זה מין מעגל חיובי ששומר עליך.

אסור לך לפחד למה זה יכול להשבר ויהיו לך סיוטים

כמו שאמרתי זה ראייה של הווה ושל העבר של העתיד אני לא חושב.

אתה תראה אנשים שנהרגו לא מזמן.

אבל ברגע שאתה מתחיל להזות או שאתה פשוט רואה את זה תחשוב שיש לך מכסה כמו שאמרתי לך.

תודה! אף פעם לא חשבתי על זה ככה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה...

שכחתי להגיד שאנשים שמתו מטיילים 40 יום אבל מתי שהימים מסתיימים או ששורפים אותו או שמעבירים אותו לגן עדן או שנותנים לו שוב לתקן את עצמו.

זאת אומרת גילגול נשמות.

ברגע שאתה צריך עוד תיקון אתה תחייה שוב עד שתתקן את המעשים שלך.

פשוט תחייה חיובי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח נו באמת ..

נו באמת...

תקשיב..

ההסבר היחיד לזה הוא שאתה היית יושן

למרות היותך ער

ובתת מודע שלך אתה נוטה לחשוב שאכן ראית רוח.

כי שמעת רעשים ואתה מנסה לקשר זאת למציאות

אני באמת ובתמים מאמין לך שראית משהו ..

אולי יכול להיות אפילו בדמות ''רוח''

אבל תהייה בטוח שזה לא רוח ואין רוחות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

זה שמעליי!

אני רוצה שתשים יד על העיניים ותנסה בתוך החושך לראות דברים לאט לאט אתה תתחיל לראות שרצות. הם יעברו בזריזות.

מניסיון זה עובד.

אתה תתחיל לראות תמונות

תישב ותישען על השולחן ותתחיל לנסות לראות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...