ראיתי רוח רפאים!!! O_O - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ראיתי רוח רפאים!!! O_O

אור כהן

Recommended Posts

לא יודע אם משהו מכיר אבל יש בערוץ 50(HOT) בכל יום ראשון תוכנית על בתים רדופים,בשעה 19:40 יש 3 תוכניות ברצף.אם זה נכון או לא אני לא נכנס לזה,אבל התוכנית די מרתקת! :xyxthumbs:

ולפותח התרד תשים שמה מצלמת ווידאו ותפעיל אותה מהשעה 1:00 בלילה בערך ובבוקר תראה מה היא צילמה, ותפרסם פה. :yelclap:

ראיתי פעם תוכנית כזאת, לא יודע אם בערוץ הזה אבל זה היה בית במקום די מבודד והבית היה ישן.

אז חיברו מצלמות וחיישני תנועה ומצלמות חום ועוד שלל שטויות ומה גילו בסוף? את כל הרעשים שהיו בלילה זה מעצים ישנים וצנרת דפוקה.

כאילו, זה לא שנראה באמת שייתפסו דמות לבנה שקופה עם באיכות HD אלא אם כבר באיכות שחור לבן עם חצי מגה פיקסל מלפני 200 שנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 145
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוו מיי גוודד זהו הגיע קיץ רוב האנשים פה באוברקלוק התחמם לכם המוח תוסיפו מזגן

זהו כולם נידפקו סופית .... רוחות רפאים נו באמת יש לכם ארטיפקטים ולא רוחות רפאים ....

חחחח מההשוואה שאני עושה גם לי התחמם המוח אבל לא עד כדי כך

הרוח לא הייתה דומה לארטיפקט :P

זהו, אני ישנתי היום בחדר שלי :yelclap:

אגב בנוגע להתקנת , כמה GB זה יתפוס אם אני אצלמם נגיד מ1 בלילה עד 7 בבוקר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרוח לא הייתה דומה לארטיפקט :P

זהו, אני ישנתי היום בחדר שלי :yelclap:

אגב בנוגע להתקנת , כמה GB זה יתפוס אם אני אצלמם נגיד מ1 בלילה עד 7 בבוקר?

כמה ליטר מים נכנס בשקית?

בכל מקרה אני גם חושב שיש לאנשים לא מעט הזיות, שמעתי על זה בעיקר מאנשים שחשבו שראו חייזרים..

הקטע המוזר הוא זה שיש יותר מבנאדם אחד שראה למשל את אותו המחזה ואז קצת יותר קשה להשלול את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם זה שאין במרתפי מזוזה יכול להסביר את התופעה?

נתקלתי במקומות שונים בבית בתופעות כאלו, כמו בגג ובחדר ארונות (עובדה שמגיל 10 אני קורא לו החדר הרדוף ולא סתם) בכל החדרים אין מזוזות :x

צריך גם בכניסה לגינה מזוזה? או בממ"ד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם זה שאין במרתפי מזוזה יכול להסביר את התופעה?

נתקלתי במקומות שונים בבית בתופעות כאלו, כמו בגג ובחדר ארונות (עובדה שמגיל 10 אני קורא לו החדר הרדוף ולא סתם) בכל החדרים אין מזוזות :x

צריך גם בכניסה לגינה מזוזה? או בממ"ד?

חשבתי שאמרת שאתה לא מאמין באלוקים אז עכשיו אתה שואל אם זה קשור למזוזה? :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמתי מזוזה על הארון כדי שהמפלצות מ"מפלצות בע"מ" לא יבואו אלי בלילה, וגם על החלון כדי שהגנב לא יבוא כשאין אף אחד בבית, וגם על הגג כדי שיונים לא יחרבנו...

ושכחתי, שמתי גם על היס מקס כדי שמקס לא יצא לי פתאום מהמסך סטייל הצלצול וגם שמתי מזוזה על המחשב כדי להגן עליו מפני וגויים טרויאנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...